Skocz do zawartości
azgan

Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

Też się podzielę swoimi fotkami, akurat bardzo dużo gram w Forze i jestem tą grą oczarowany za każdym razem kiedy ją odpalam, aż się boje jak to będzie wyglądać za 2 lata jak już PS5 i Xboxa staną się normą :D

Fajne, ładne :cool::thumbup:

 

Ładna ta Forza, jak prawdziwa :D

No aż nabrałem ochoty żeby znowu trochę "pośmigać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Engine 4 w SW: Jedi daje radę :). Powinni zrobić grę pokroju CP 2077 na tym silniku.

RED Engine też jest spoko dzięki niemu Wiedźmin 3 wygląda dzisiaj nadal dobrze. W CP2077 to ma być jego nowa wersja i pewnie zobaczymy tutaj nie jadną galerię obrazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam,FH4 wygląda rewelacyjnie. Nie gram za często,ale ta pozycja na dysku musi być ��

 

 

 

+1

 

Grafika FH4 to poprostu opad szczęki.Czasem odpalam tylko zeby te widoki poogladac.Gra ma nieprawdopodobnie czyste tekstury.

Dotego dochodzi oświetlenie,gdzie naprawde widac jak zmienia sie połozenie słonca wraz z upływem dnia.Mgła o poranku w lesie ,jesienny deszczyk...pokazcie gre z takimi warunkami pogodowymi.

Blisko tego cinema realizm jak to kazdy pisze w reshade modach.

Tez nie gram często ,ale jak sie to odpali to az sie dziwie ze to ma taką optymalizacje przy tym jak to epicko wygląda.

No i seria zdeklasowała kompletnie serie NFS ,ale to juz nie ten temat.

 

RED Engine też jest spoko dzięki niemu Wiedźmin 3 wygląda dzisiaj nadal dobrze. W CP2077 to ma być jego nowa wersja i pewnie zobaczymy tutaj nie jadną galerię obrazków.

 

ten silnik redow dalej wyrywa z butów,5 lat po premierze a w3 praktycznie nic sie nie postarzał,czyste tekstury,zadnych txaa i blurów ,piekne efekty pogodowe.

Ale najbardziej podoba mi sie cryEngine i szkoda ze tak malo gier na nim wychodzi,teraz najblizsza gra to Wolcen.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za gra?

Zaskoczony tym jak ładna jest Forza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie słabiutkie szoty jak te wyżej t się w pierwszym Shifcie trzaskało :E

Oczywiście FH4 jest od niego sporo ładniejsza, trzeba przyznać, że poziom mniej więcej CARS1/2.

Zastanawiam się, czy AC:C nie bije FH4/FM7/CARS1/2, bo UE4 ma potencjał w ścigałkach.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryszawy daj coś jeszcze ze Skyrima. Taka stara gra a widoczki po modach nadal wyglądają świetnie :thumbup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni skrin :thumbup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po małych zawirowaniach, Enb plus ReShade - KCD

 

1L0czkD.jpg

 

LqufxUg.jpg

 

UDOBE3F.jpg

 

l2KRnm2.jpg

 

IaZz8ni.jpg

 

nTkb5pp.jpg

 

Xwrl4P1.jpg

 

Kq4ecw2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze jakie foty :o. Ładne to KCD :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

 

Muszę powiedzieć, że KCD ma swój urok i jeżeli chodzi o wiarygodne (graficznie) odwzorowanie świata z tego okresu i przyrody, to Czesi zrobili to świetnie. Szkoda tylko, że całkowicie "olali" niebo, bo to jednak ważna rzecz i klimat potrafi niezły zbudować, co widać chociażby w RDR2.

 

8L1fYIA.jpg

mPYIOPw.jpg

kBzTQxw.jpg

z8tK3LK.jpg

BPUaTDc.jpg

KNCpfM4.jpg

GqLELfG.jpg

F66bTXv.jpg

kJkXX2M.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ryszawy Mistrzu mój przez Twoje screeny nabrałem ochoty żeby ograć ponownie KCD tym razem już z DLC :thumbup:

 

Foty wyglądają obłędnie :o:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mordę,a dlaczego ja w to jeszcze nie grałem :o Jak tutaj z modami,tylko Reshade czy podobnie jak w W3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Ryszawy Mistrzu mój przez Twoje screeny nabrałem ochoty żeby ograć ponownie KCD tym razem już z DLC :thumbup: Foty wyglądają obłędnie :o:cool:

Dzięki Azgan :D Nie mogę się do walki w KCD przyzwyczaić. Niby realizm, ale taki na pół gwizdka. Tłukłem ostatnio jakiegoś gostka w lasku chyba z dziesięć minut piąchami, a polazłem tam tylko zrobić foty. Co za wkurzający typ.

Po pokonaniu oponenta jest możliwość ubicia dziada, ale ja chciałem być bardzie wyrafinowany, a że tłukliśmy się na jakiejś skarpie postanowiłem go z niej zrzucić. Spadł chyba z 30 metrów, poleżał 15 sekund, wstał i nawiał. Co jest, do kroćset diabłów ?

 

W mordę,a dlaczego ja w to jeszcze nie grałem :o Jak tutaj z modami,tylko Reshade czy podobnie jak w W3 ?

Ogólnie z modami zmieniającymi rozgrywkę szału nie ma. Nie ma też chyba takich, które zmieniają pogodę. Jest trochę dodających nowe bronie.

 

Jeżeli chodzi ci o grzebanie w stronie wizualnej to oprócz ReShade (nakładka), które działa tu w 100%, czyli z dostępem do bufora głębi jest jeszcze ENB, które pozwala na głębsze grzebanie w grze.

 

W wersji dla KCD nie ma wiele. Jest dostęp do parametrów nieba, kolor i intensywność gradientu, chmur, intensywność i kolor słońca, gwiazd i księżyca. Można zmieniać oświetlenie, jest dostęp do direct, ambient, point i area lights. Można to fejkowe oświetlenie postaci zmieniać i AO, ale u mnie to jakoś nie chce działać. Można też używać zewnętrznych shaderów, takich jak bloom, adaptacja, wyostrzanie itp. Nie ma głębi ostrości, więc ja używam tego efektu z ReShade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KCD wygląda mega. Niedługo będzie trzeba w to zagrać.

Tymczasem, RDR2:

 

9a75w3o.png

 

nIwJm4D.png

 

ZFtwcjm.jpg

 

uVqUAhH.jpg

 

25c8Trs.jpg

 

CQO5sBI.jpg

 

naAw5YW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PinSleep Twoje "strzały" z RDR2 też są niezłe ;). Good job :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi od dołu skrin faktycznie ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Panowie. Ta gra jest tak zrobiona, że praktycznie w każdym momencie można zrobić screena i wygląda on co najmniej ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Panowie. Ta gra jest tak zrobiona, że praktycznie w każdym momencie można zrobić screena i wygląda on co najmniej ładnie.

Dlatego tryb fabularny zajął mi ponad 170 godz,cały czas jarałem się widoczkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tryb fabularny zajął mi ponad 170 godz,cały czas jarałem się widoczkami ;)

Oj tak. Myślę, że to dbałość o szczegóły i urozmaicenia w grafice oraz gameplayu robi z RDR2 tytuł wybitny. Ogrom włożonej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też odkurzę swoją galerię z rdr2.

Ustawienia z Hardware Unboxed.

 

NqCA7I6.jpg

KX9njM7.jpg

Qo0XqMm.jpg

ep5LoCf.jpg

FTgK2Bj.jpg

W6DUJUg.jpg

RWA2UIu.jpg

mPyHKZF.jpg

RaRQiRY.jpg

0wetKap.jpg

lJKPv8a.jpg

nEzUJjx.jpg

pmN5TbO.jpg

K1mk13J.jpg

Edytowane przez tomekpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...