Skocz do zawartości
azgan

Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kupił daaawno w sekcji W3, oświetlenia, modów - jego graby = plakaty!

 

Te screeny które zamieścił Ard'aenye z Wiedźmina 3 też są prześliczne :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny które zamieścił Ard'aenye z Wiedźmina 3 też są prześliczne :zakochany:

Nie no, spoko. Tylko @Ryszawy robi maxa z maxa (wtyczki dedykowane "foto" grabom), do tego magik od światła i... nieeeesamowity zmysł "łapania ujęcia".

Dokopię się do moich pisków w dziale W3 i sam zobaczysz ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokopię się do moich pisków w dziale W3 i sam zobaczysz ;)

 

Poproszę, chętnie obejrzę co tam wyczarował nasz Mistrz :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poproszę, chętnie obejrzę co tam wyczarował nasz Mistrz :thumbup:

14 Wrzesień 2017 - 22:05' 

 

Ładne obrazki i filmiki Panowie :D (ciach)

No Kolego Ryszawy... gdyby zaszła potrzeba wyglansowania bucików, itp... to jestem do usług! ;) 

Mamy tu "psora" modowania W3 ! Stary! Zbieram szczenę z podłogi po Twoich screenach!

To nie fake!? Gdzie i jak można złapać takie ujęcia! O teksturach nie wspomnę. 

 

Twoje zrzuty i katalogi:  

Skellige 08

Skellige 11

Skellige 13 ... to REDzi na plakaty powinni brać ! 

M A S A K R A ! 

To naprawdę W3? Czy coś wyciekło z NetFlixa i fabularnej roboty dla nich Bagginsa? ;) 

No i HDR 4.8 widzę też nieźle Cię zajarał ;)

To jest (screeny z HDR 4.8) jeszcze kręcone RShadem?

P.S. Domniemam, że sobie właśnie pomagałeś "PhotoMode 2inOne" przy łapaniu takich ujęć (?)

BTW. "E3 Ultra Grass 420 by KNG"  to jakiś myk, czy zagęszcza naprawdę = zarzyna kompa (?)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, opad szczęki :o.

 

Wygląda jak jakiś Remaster albo gra wydana na nową generację z dodatkowymi poprawkami graficznymi :P.

 

Absolutna miazga i wielkie brawa dla Ryszawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wiesław po tych poprawkach jest zbyt kolorowy i przerysowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.., nie przesadzajcie, ja nawet niespecjalnie staram się te screeny robić. Po prostu, jak "japoński turysta", łażę po świecie gry, przystaję co jakiś czas i pstrykam fotkę.

 

The Evil Within

a0eEVEa.jpg

aZaKxtE.jpg

RdyqB4L.jpg

3KeKKIF.jpg

F6YlGD6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny Raytracing, jaki działa na moim złomie, no, ale przynajmniej wygląda lepiej niż Quake RTX ;)

 

zpZ4eSy.jpg

Js4KCvs.jpg

SkXtLFs.jpg

VbJfHwS.jpg

PIdxMZ4.jpg

aOkKhuW.jpg

yf5jleV.jpg

KP3tPjK.jpg

H3cMQXB.jpg

qJH7tkf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Dla mnie Wiesław po tych poprawkach jest zbyt kolorowy i przerysowany.

 

Dokładnie. Okrutnie podrasowana grafika w tym zmodowanym Wiedzminie 3. Wystarczy spojrzeć na ten czerwony budynek na jednym ze zdjęć :D (https://imgur.com/gallery/XJP4Pbt). No coś okrutnego i psującego realizm rozgrywki. Mody są mega ale należy ich używać z głową.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Okrutnie podrasowana grafika w tym zmodowanym Wiedzminie 3. Wystarczy spojrzeć na ten czerwony budynek na jednym ze zdjęć :D (https://imgur.com/gallery/XJP4Pbt). No coś okrutnego i psującego realizm rozgrywki. Mody są mega ale należy ich używać z głową.

Mówisz o tym screenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze te wszystkie screeny coraz mniej mnie ruszają.

Właściwie to wcale. Coś jest ładne albo brzydkie, czasem artystycznie kapitalne, ale opad szczęki?

Jakoś to wszystko spowszedniało, może kwestia schyłku generacji?

 

Szczerze - największe wrażenie robią na mnie chyba te filmiki i shoty z Minecrafta RT :E

Może jeszcze jakieś udane bullshoty z CARS czy innego Asseto i widoczki z Wieśka/Wildlands

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minecraft z RT wygląda cudnie :cool::thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Powiem wam, ze te wszystkie screeny coraz mniej mnie ruszają.

Właściwie to wcale. Coś jest ładne albo brzydkie, czasem artystycznie kapitalne, ale opad szczęki?

Jakoś to wszystko spowszedniało, może kwestia schyłku generacji?

 

Szczerze - największe wrażenie robią na mnie chyba te filmiki i shoty z Minecrafta RT :E

Może jeszcze jakieś udane bullshoty z CARS czy innego Asseto i widoczki z Wieśka/Wildlands

 

Bo screeny nie oddadzą 100% wrażenia z gry, w grze masz oprócz widoczku ruch, cząsteczki itd.

Teraz statyczne obrazy docenią tylko ci co siedzą w grafice i artyści dla reszty są filmy na YT w 4k :E

 

9c1cc76389aa44af.png

 

1d1367420790e429.png

Edytowane przez bbandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja też mam coś z piesków

 

1zLLfm2.jpg

YKw8Bq2.jpg

IJCDuzM.jpg

3FIzIHv.jpg

zcNwxxW.jpg

 

Miejscami The Crew było fajne

 

GdnlUeX.jpg

10V6V5y.jpg

oagKbvD.jpg

 

Niektóre gry ciekawie się starzeją. AC Brotherhood prawie jak kreskówka

 

ZPIsZhs.jpg

7TY3Zjc.jpg

4ciRNoe.jpg

W1bdjwC.jpg

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze te wszystkie screeny coraz mniej mnie ruszają.

Właściwie to wcale. Coś jest ładne albo brzydkie, czasem artystycznie kapitalne, ale opad szczęki?

Jakoś to wszystko spowszedniało, może kwestia schyłku generacji?

 

Szczerze - największe wrażenie robią na mnie chyba te filmiki i shoty z Minecrafta RT :E

Może jeszcze jakieś udane bullshoty z CARS czy innego Asseto i widoczki z Wieśka/Wildlands

 

Może przyzwyczaiłeś się do wysokiego poziomu grafiki i uznajesz to już za standard w dzisiejszych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo screeny nie oddadzą 100% wrażenia z gry, w grze masz oprócz widoczku ruch, cząsteczki itd.

 

No właśnie nie, zmodowane gry zazwyczaj ładnie wyglądają wyłącznie na screenach, ale w ruchu już nie robią aż takiego wrażenia, wręcz zazwyczaj wygląda to sztucznie, dlatego na screenach jest dużo DoF'a, bloomu, HDR'u, korekcji kolorów i innych upiększaczy (wystarczy zobaczyć na screeny z Wieśka z początku tej strony), które w animacji nie robią wcale takiej roboty. Prym w tym przypadku wiedzie takie GTA V, Skyrim czy Fallout 4, na fotach cud miód i malina, a w ruchu widać, że to tylko dobrze zrobiony SS. Sam zmodowałem takiego Fallouta 4 do tego stopnia, że jestem zaskoczony, że jeszcze się odpala, jak walnę dobrego screenshota to głowa mała, a w ruchu? No takie tam, ładne, ale bez szału. Ostatni raz wrażenie zrobiło na mnie RDR2, bowiem warunki atmosferyczne jakie skonstruował R* to jakiś obłęd, chyba w tej generacji nic go już nie przebije, niech tylko wyjdzie na PC i jakiś mocarz odpali tam Raytracing.

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTAV dalej wygląda dość dobrze bo i animacje właśnie są tam całkiem dobre. Calkiem sporo małych detali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemcio666 - screeny z F4 które dodałem były z modowanej wersji.

No teraz screeny na RT będą robić robote, ja wrzucam tylko zrobione na moim zestawie bez tego dobrodziejstwa.

 

Co do The Crew - sporo zyskało jak zrobili upgrade grafiki, dało to ciekawe efekty.

 

3938caca32c54490.jpg

 

39282d5da4177608.jpg

 

3565f5175dd1934b.jpg

 

8794a8dae1588da9.jpg

 

e568c4c41ce6aa84.jpg

 

f2e894b106dce96d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT to na chwilę obecną detal. Na zrzucie tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

RT w Minecrafcie (a właściwie PT) to fascynująca rzecz. Widzę tam sporo uproszczeń i błędów (optymalizacja), ale patrzeć jak to działa w czasie rzeczywistym, z materiałami PBR, to coś niesamowitego. Takie uchylenie okna w przyszłość.

Jedyna gra w której wszystkie twoje działania wpływają na oświetlenie w czasie rzeczywistym, a GI w SEUS PTGI jest bardzo realistyczne. Jest tu nawet efekt odbicia światła od metalowej powierzchni, coś takiego jak doświetlanie obiektu światłem odbitym od metalicznej blendy w fotografii.

No i ścieżka dźwiękowa zrobiona przez C418 jest całkiem, całkiem.

 

Wyniki jednego z moich testów.

Za źródła światła robią różnokolorowe, jarzące się klocki ukryte we wnękach, poniżej podłogi i między podłogą a sufitem (księżyc pewnie trochę też, bo nie zrobiłem ściany za plecami, a jest noc). Ściana po lewej, matowa biały tynk, po prawej gładki, jasny, głądki marmur. Słupy i podłoga z półmatowych czarnych kafli. Sufit lakierowane drewno i brudny metal. Na słupach, klocek z półmetalicznego materiału. Wszystko wygląda tak jak powinno, gdybym podobną scenę wyrenderował w Vray-u, wyglądałaby pewnie podobnie. Widać uproszczenia w odbiciach na marmurze, brak przejść tonalnych światła na tej odbitej, tylnej ścianie, ale tutaj wszystko działa w czasie rzeczywistym.

 

xpU6ZnV.jpg

cD21bvi.jpg

 

Dorzucam moje trzy grosze, do screenów z piesków. Uwielbiałem deszcz w Chicago :)

 

k5N8xwK.jpg

DOdUoeu.jpg

4ikTv7o.jpg

MMdwmFY.jpg

Mys4EGT.jpg

 

Słoneczna aura też miała swoje uroki:

 

8gjQqEr.jpg

3wncla2.jpg

c5DMO23.jpg

SsfPjwm.jpg

 

W gratisie trochę ruchomych obrazków. Nie wyglądało to aż tak źle w ruchu:

 

Edytowane przez Ryszawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz, w grze z tak archaicznym wyglądem jak MC to robi gigantyczną robotę. W czymś typu WD już niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie nie, zmodowane gry zazwyczaj ładnie wyglądają wyłącznie na screenach, ale w ruchu już nie robią aż takiego wrażenia, wręcz zazwyczaj wygląda to sztucznie, dlatego na screenach jest dużo DoF'a, bloomu, HDR'u, korekcji kolorów i innych upiększaczy (wystarczy zobaczyć na screeny z Wieśka z początku tej strony), które w animacji nie robią wcale takiej roboty. Prym w tym przypadku wiedzie takie GTA V, Skyrim czy Fallout 4, na fotach cud miód i malina, a w ruchu widać, że to tylko dobrze zrobiony SS. Sam zmodowałem takiego Fallouta 4 do tego stopnia, że jestem zaskoczony, że jeszcze się odpala, jak walnę dobrego screenshota to głowa mała, a w ruchu? No takie tam, ładne, ale bez szału. Ostatni raz wrażenie zrobiło na mnie RDR2, bowiem warunki atmosferyczne jakie skonstruował R* to jakiś obłęd, chyba w tej generacji nic go już nie przebije, niech tylko wyjdzie na PC i jakiś mocarz odpali tam Raytracing.

Nie zgodzę się ani trochę. Gram na mocno zmodowanym W3 i nie widzę aby w ruchu było coś nie tak. Jedyne co mam do zarzucenia modom to, że nie w każdej lokacji/warunkach wyglądają dobrze. Obecnie mam ten problem, że w pomieszczeniach jest zbyt ciemno (ze względu na zbyt duży kontrast) i chodzę z pochodniami w budynkach :E Poza tym nie mam zastrzeżeń, to praktycznie jak włączenie Super Turbo Ultra Extreme Uber ustawień graficznych a koszt FPS bardzo niewielki. Poza tym, stonowanie kolorów W3 dodaje grze klimatu, oryginalnie jest zbyt radośnie kolorowo. Nie współgra to z narracją. A żółty filtr w Tussaint jest prawdziwie ohydny :wymiotuje: Nie wspominając o tym, że sporo modów poprawia graficzne babole i niedoróbki: przenikanie obiektów, zbyt mały LoD, brak wielu cieni itp itp.

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...