Skocz do zawartości
azgan

Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

3d86xXk.jpg

 

mega wiejski klimacik :E

 

btw: jak to jest z rozdzielczością, jak mam 1080p monitor to nie mogę dać więcej w opcjach, jak ustawię obraz na TV (4K) to też nie mogę dać więcej jak full HD -dlaczego tak jest ? czy muszę to w takim razie ręcznie wymusić w sterownikach czy o co chodzi ?

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E ahh te niezapomniane 1vs1 railgun

 

mam screeny jeszcze nawet jakieś :D Ehh były czasy...

 

9cbeddeadf5bd.jpg

 

 

63c502f953673.jpg

 

 

Zdjęcie wklejasz poprzez kliknięcie w edytorze postu ikony obrazka i wklejeniu tam linku. Obrazek powinien mieć rozszerzenie .jpg/jpeg

 

 

To mnie zaciekawiles. Podam liste ale nie bede pozycjonowal bo ciezko mi wybrac.

 

Sporo tych wymienionych przez Ciebie lokacji budzi wspomnienia. Jest też kilka innych, bardziej świeżych.

 

Martwe Miasto - Metro Exodus. Jak dla mnie totalny odlot... Te gry świateł, dźwięki, cienie.... Wow... po prostu Wow...

Drzewo Życia - SOTR. Jak dla mnie najlepszy grobowiec w grze.

Sevastopol - Alien isolation

 

 

Niemniej pod kątem samej koncepcji danego miejsca przedstawionego w grze... Cytadela to dla mnie niekwestionowany numer 1.

 

- Podział samej stacji na okręgi,

- Korupcja i gra o władzę,

- Historia odkrycia stacji i koncepcja władzy,

- Mieszane style ( drzewa wiśni w wieży, jezioro przez całą długość pierścienia i tereny zielone i industrialne dolne okręgi )

- Koncepcja SOC i Destiny Ascension na czele floty stacji,

- Politycy, ambasadorzy, handlarze ale również osierocone dzieci żyjące w szybach wentylacyjnych ( Mouse )

 

 

Miał ktoś łeb.... Oj miał. Jak dla mnie kultowa lokacja mogąca być porównywana z Gwiazdą Śmierci, Gotham City czy nawet Śródziemiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q3a + komendy na tankjr white dla enemy ahhh te czasy, ja grałem osobiście SorLAG'iem :E a jak się do giery wracało to pierw trzeba było obczaić cfg pod siebie, bindy, ustawić FOV, wyłączyć muzykę, wyłączyć bujanie się celownika i wiele innych :D -tak gdzieś od wczesnych lat 2000 i pierwszego celerona do jakoś 2010 to była pierwsza gra instalowana zaraz po formacie ^^ -w żadnej grze takiego skilla nie widziałem i nie uskuteczniałem, jak się railem ściągało ludków niczym aimbot na mapach a na Q3DM17 jak przyfarciło respawn wroga to nawet nie miał ruchu bo dostawał szota zanim się obejrzał -potem pamiętam na niektórych serwach włączyli taką ochronkę złotą na pierwsze 2-3 sekundy po respie jako immunity

 

to było grane na instagib/CPMA/Freeze TAG ahhh pograł bym ale ostatnio jak kupiłem w biedrze pełne wydanie quake'ów to Q3a ma lipe pod windows 10 z wyświetlaniem i wariuje grafika

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

btw: jak to jest z rozdzielczością, jak mam 1080p monitor to nie mogę dać więcej w opcjach, jak ustawię obraz na TV (4K) to też nie mogę dać więcej jak full HD -dlaczego tak jest ? czy muszę to w takim razie ręcznie wymusić w sterownikach czy o co chodzi ?

Tak,musisz w sterowniku wymusić (wtedy będziesz miał w opcjach gry możliwość ustawienia większej rozdzielczości). Na TV powinno być normalnie (chyba że masz za słaby przewód HDMI,który nie pozwala przesłać 4K).

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,musisz w sterowniku wymusić (wtedy będziesz miał w opcjach gry możliwość ustawienia większej rozdzielczości). Na TV powinno być normalnie (chyba że masz za słaby przewód HDMI,który nie pozwala przesłać 4K).

 

już ogarnąłem dzięki, dziwne że w W3 mogę zmieniać rozdzielczość jak chcę a np w remasterze Spyro i tak max mogę dać FHD -no chyba że tak gra została napisana ;p na konsolach też szału nie było mimo że mało wymagająca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie chciałem ostatnio Q3 odpalić, to działa ale nie mogłem swojego cfg wgrać. Na dm17 potrafiłem wbić 100 fragów w 6 minut. Do dzisiaj pamiętam miejsca respawnów. Cisnąłem w to ostro szczerbaty.gif

 

Ślimaczek freeze rail i Mysia to były moje ulubione serwery :D

Edytowane przez PrimoGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominacie Cytadele z Mass Effect, to ja wspomnę o klubie Afterlife (Zaświaty) z drugiej części. Co za klimatyczne miejsce, ta muzyka, tańczące asari, jak pierwszy raz tam wszedłem grając na słuchawkach, to myślałem że odlecę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, muszę przyklasnąć jeżeli chodzi o serię Mass Effect (Zaświaty pamiętam do dziś), to kopalnia fajnych miejscówek. Od siebie dorzuciłbym archiwa Protean z jedynki.

 

Teraz trochę pogrywam w Control i właściwie cała gra to jedna klimatyczna miejscówka. Ktoś kto projektował tam "architekturę" odwalił kawał niezłej roboty, ale projekty postaci to coś z okolic PlayStation 1.

 

Ale moja ulubiona, taka klimatyczna, to statek obcych z gry Crysis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Y1dB.png

2Y1dD.png

2Y1dC.png

2Y1dE.png

2Y1dF.png

2Y1dG.png

2Y1dH.jpg

2Y1dJ.jpg

2Y1dK.jpg

2Y1dL.jpg

Fajny temat, mam nadzieje, że nie zginie.. Sam często jaram się klimatycznymi miejscówkami i ładnymi w grach z niekoniecznie najlepszą grafiką. Wkjelę coś tez od siebie, teraz żałuje, ze moje screeny z Skyrima czy wiedzmina zginęły po formacie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytadela z Mass Effect?

 

Przechodziłem w tym roku akurat dwójkę z pakietem tekstur i Reshade w QHD. Jak na UE3, było ekstra.

Mój link

Mój link

 

Wspomnę przy okazji, że strona z presetami SweetFX/Reshade miała awarię, i stracili bazę danych. Przywrócony został backup z grudnia i nie działała swego czasu jeszcze wyszukiwarka.

Jak dodawaliście jakieś presety od tego czasu, zachęcam do ponownego uploadu. Presety do czerwca są bodaj na archive.org, więc można skopiować stamtąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety się nie skrinowałem ;(

ale nadal podniecam się presetem @Ryszawy'ego do W3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety się nie skrinowałem ;(

ale nadal podniecam się presetem @Ryszawy'ego do W3 ;)

 

Ryszawy to niech się lepiej szykuje na premierą Red Dead Redemption 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze Wiesiek ;)

 

te screeny z W3 słabo Ci wyszły :P

 

 

pb6Pyoy.jpg

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te screeny z W3 słabo Ci wyszły :P

 

A tam gadasz? Każdy to wie,że Wiechu po modach jest petarda? Co do Crysis,w tym samym miejscu zrobiłem zrzut ekranu i nawet go chciałem tutaj wrzucić ? Ubiegłeś mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam gadasz Każdy to wie,że Wiechu po modach jest petarda Co do Crysis,w tym samym miejscu zrobiłem zrzut ekranu i nawet go chciałem tutaj wrzucić Ubiegłeś mnie

 

:D chodziło mi konkretnie o te z agresywnym DOF czy np pierwsza panorama która obszarowo spoko, ale brak życia na ulicach i brak szczegółowości w oddali średnio wygląda :P ale panorama spoko

ja używam tylko HD reworked na tekstury :P

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam:) Wrzuć sobie też coś na oświetlenie;) A najlepiej tą paczkę od Ryszawego,tam jest wszystko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam:) Wrzuć sobie też coś na oświetlenie;) A najlepiej tą paczkę od Ryszawego,tam jest wszystko;)

 

szczerze to średnio mi się podoba na filmikach, trochę takie za bure i szarawę na siłę, ja chciałbym czegoś podobnego ale bardziej żywego a przy tym naturalnego bez tych przesadzonych wschodów i zachodów słońca, cieni czarnych jak smoła i paru innych przejaskrawionych spraw które ma większość modów

 

https://www.youtube.com/watch?v=Aq8KAHut3UE

 

to mi się podoba, ale na razie nic nie ma info

 

EDIT: czym robicie screeny ? bo alt + printSCR jest trochę irytujący i wklejanie pojedyncze do painta :E

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Msi Afterburner,albo Nvidia Ansel (jak gra obsługuje) Modów na oświetlenie jest mnóstwo,coś na pewno dla siebie wybierzesz ;) Ten co wkleiłeś wyżej wygląda spoko :thumbup:

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to średnio mi się podoba na filmikach, trochę takie za bure i szarawę na siłę, ja chciałbym czegoś podobnego ale bardziej żywego a przy tym naturalnego

Kwestia gustu i poczucia estetyki. Ja własnie celuje w te burości i szarości, prawdziwą, naturalną zieleń ("nie oczojebną").

Jeżeli dzień jest jesienny, zimny, bury właśnie, wietrzny, bez słońca to, spodziewam się w scenie burości właśnie, przygnębienia, chłodu (klimatu nieładnego dnia).

Sam fakt, że nie ma słońca - nie może (dla mnie) utrzymywać sceny i tak słodkiej, barwnej, wesołej, połyskującej (bo tak nie wygląda to w realu).

Stąd celowanie w taki "zimny" (IMO naturalny) preset.

 

to mi się podoba, ale na razie nic nie ma info

Bo to wyjątkowo dobry mod oświetleniowy.

Może minimalnie dla mnie jeszcze za cukierkowy, ale naprawdę bliski jest ideału.

Zwróć jednak uwagę, że W3 ma 4 lata (prawie 5!). Modów ukazało się milion i ... w każdym coś nie hallo (do poprawek) ;)

Dopiero ten jest "prawie" OK (ale jest też przy okazji nowy). Zaleta tego moda, to "czystość" moda.

Nie trzeba się bawić w ReShade, które potrafi mu urwać nawet i 30 fps (ze 110 na 80).

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...