Skocz do zawartości
azgan

Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Kena może i pixarowa, ale oglądam wszystkie filmy Pixara i te ostatnie jak patrzę wyglądają lepiej niż ta gra, no ale tam każda klatka renderowana jest na mainframe wydajniejszych niż labowe pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stjepan666 napisał:

Ta Kena może i pixarowa, ale oglądam wszystkie filmy Pixara i te ostatnie jak patrzę wyglądają lepiej niż ta gra, no ale tam każda klatka renderowana jest na mainframe wydajniejszych niż labowe pc.

Biorac pod uwage, ze to indyk to wg. mnie ma najlepsza grafike ze wszystkich indykow ever :) Swoja droga rewelacyjna gra - goraco polecam! ❤️ 

Kena_Screenshot_2021.09.22_-_19.30.01.32

Kena_Screenshot_2021.09.22_-_21.14.15.10

Kena_Screenshot_2021.09.22_-_21.56.02.05

Kena_Screenshot_2021.09.22_-_21.56.18.78

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, amsztel napisał:

Biorac pod uwage, ze to indyk to wg. mnie ma najlepsza grafike ze wszystkich indykow ever :) Swoja droga rewelacyjna gra - goraco polecam! ❤️

Wolę gry dla "starych dziadów" ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Stjepan666 napisał:

Wolę gry dla "starych dziadów" ;)

Ja w 99% też, ale ta jest kompilacją takiego cudnego balansu i wyważenia, design, "słodkość" audio (nie tylko OST, ale same "dźwięki"), itd. itd. - że łapie się w ten 1% odstępstwa od reguły w moim przypadku. IMO małe dziełko sztuki. Oby więcej takiej jakość giereczek. Normalnie powiedziałbym - mehhh. Ta produkcja IMO cudeńko. Jak RDR2 ;) - niekoniecznie musisz grać, koniecznie musisz tam pobyć. ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Ja w 99% też, ale ta jest kompilacją takiego cudnego balansu i wyważenia, design, "słodkość" audio (nie tylko OST, ale same "dźwięki"), itd. itd. - że łapie się w ten 1% odstępstwa od reguły w moim przypadku. IMO małe dziełko sztuki. Oby więcej takiej jakość giereczek. Normalnie powiedziałbym - mehhh. Ta produkcja IMO cudeńko. Jak RDR2 ;) - niekoniecznie musisz grać, koniecznie musisz tam pobyć. ;)  

Może jak bym dał 9 letniej siostrzenicy w to zagrać to inaczej, ale sam nie zamierzam, wolę mordować ludzi na różne sposoby teraz w Mafii 3 i mam fun jak strzelam im w głowę. :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stjepan666 napisał:

Może jak bym dał 9 letniej siostrzenicy w to zagrać to inaczej, ale sam nie zamierzam, wolę mordować ludzi na różne sposoby teraz w Mafii 3 i mam fun jak strzelam im w głowę. :D

Spoko. Rozumiem to.
Sam byłem w czołówce mehających na tę grę, ale - diametralnie zmieniłem zdanie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Stjepan666 napisał:

Może jak bym dał 9 letniej siostrzenicy w to zagrać to inaczej, ale sam nie zamierzam, wolę mordować ludzi na różne sposoby teraz w Mafii 3 i mam fun jak strzelam im w głowę. :D

W Kenie bys takiego funu na niektorych bossach nie mial, to prawda... Chyba,z ze lubisz Bloodborne - wtedy fun gwarantowany :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ta gierka wygląda, muszę ja sobie na listę wrzucić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kadajo napisał:

Fajnie ta gierka wygląda, muszę ja sobie na listę wrzucić. :)

Polecam, przyjemnie się gra, zresztą nawet tutaj na forum, wielu się już o tym przekonało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię takie gry dla klimatu i opowieści, wykreowanego świata. Tutaj widzę ze jest ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Ja lubię takie gry dla klimatu i opowieści, wykreowanego świata. Tutaj widzę ze jest ciekawie.

a której grze do mnie rozmawiacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Tales Of Arise.

Trzeba przyznać że mnogość/różnorodność teł jest w tej grze spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, bbandi napisał:

Trzeba przyznać że mnogość/różnorodność teł jest w tej grze spora.

Oj tak. O ile sam projekt lokacji w grze jest dość średni, o tyle ich zróżnicowanie naprawdę zasługuje na uznanie. Masz tu wszystko - piasek, wodę, zimę, lato, piękne miasto, zniszczone miasto, spalone miasto, gotycki zamek, nowoczesny zamek, przełęcze, góry, jaskinie, wieże, statki, morze, statki kosmiczne, stacje kosmiczne, inne planety... 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam gry gdyz w nia nie gralem ale ani jej oprawa graficzna ani artystyczna nie jest niesamowita ;) Nie jest tez specjalnie unikatowa. 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, amsztel napisał:

Nie oceniam gry gdyz w nia nie gralem ale ani jej oprawa graficzna ani artystyczna nie jest niesamowita ;) Nie jest tez specjalnie unikatowa. 

Punkt widzenia od punktu siedzenia. Niektórym osobom jak widać się podoba, a ja się z kolei przyzwyczaiłem że "japońszczyzna" nie jest na tym forum specjalnie lubiana.

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...