Skocz do zawartości
azgan

Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Element Wojny napisał:

 

Co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

431c871b1a900be9.jpg

 

bf558a92e851bf8e.jpg

 

0f03a7371740bf75.jpg

 

26dea654f18aca08.jpg

 

754e3ea07d36c790.jpg

 

3b45e3ad1a5ff52e.jpg

Physyx w akcji w AK

Edytowane przez bbandi
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki super ale gra jest taka elo słodka dla hipstera że wytrzymałem 2 godziny... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, mnie wystarczyło YT by wiedzieć, ze nigdy nie zagram... a szkoda tej ślicznej mapki... :(

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, MrKetiw napisał:

Fotki super ale gra jest taka elo słodka dla hipstera że wytrzymałem 2 godziny... 

Jest dość ciężka w tej kwestii, ale bym to nawet przetrzymał, lecz gorzej jest od strony technicznej. Migocące cienie i losowe zawieszki zniechęcają bardziej. 

Gra była darmowa, więc żalu brak. Tylko fabułę pcham i niech się kończy. ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją ukończyłem - była nawet fajna, pomijając te hipsterskie motywy, jak dla mnie i tak lepsza niż legion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, bbandi napisał:

Ja ją ukończyłem - była nawet fajna, pomijając te hipsterskie motywy, jak dla mnie i tak lepsza niż legion.

Legion był tragiczny dosłownie wystarczyło mi 30 minut żeby to skasować, nie wiem jak ubi to robi ze produkuje takie crapy a i tak im się to sprzedaje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne foteczki, były miejsca że nie mogłem wyjść z podziwu jak ta gra wygląda, wszystko byłoby ładnie gdyby nie najbardziej dretwe filmiki w historii gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, MrKetiw napisał:

Ładne foteczki, były miejsca że nie mogłem wyjść z podziwu jak ta gra wygląda, wszystko byłoby ładnie gdyby nie najbardziej dretwe filmiki w historii gier ?

No, piękna gra. Szkoda tylko że nie idzie za tym ani fabuła ani gameplay. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam pitolicie.Srocz Dogsy 1 i 2 były nawet ok.1 miała  powazniejszy klimat i fabułe,czesc 2 gra niby dla 12 -latków z trądzikiem ale tez mozna bylo pograc ,tak dla relaksu.Dopiero Legion to byla katastrofa ,kicz ,tandeta i jeszcze ze 100 synonimów trzeba bylo by znalesc.W czesc 4 (o ile wyjdzie ) strach bedzie zagrać.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Element Wojny napisał:

No, piękna gra. Szkoda tylko że nie idzie za tym ani fabuła ani gameplay. 

Idzie. Fabuła jest ciekawa, poza questami pobocznymi, które lepiej sobie darować. Postwci słabo zarysowane ale sama historia jest dość intrygująca. A co z gameplayem jest nie tak? Gra nie jest wybitna ale bardzo solidna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bleidd napisał:

Idzie. Fabuła jest ciekawa, poza questami pobocznymi, które lepiej sobie darować. Postwci słabo zarysowane ale sama historia jest dość intrygująca. A co z gameplayem jest nie tak? Gra nie jest wybitna ale bardzo solidna.

To mój post z innego tematu z lipca tego roku:

"HZD nie ukończyłem. Gra ma zerowy balans pomiędzy otwartym światem a prowadzeniem fabuły. Tak jak pisałem, kiedy w Days Gone bywałem już na granicy popadnięcia w znudzenie twórcy jakby wiedzieli kiedy potrzeba mi boosta, wtedy uruchamiało się radio i ktoś coś - jedź tu jedź tam potrzebujemy pomocy - i zaraz coś wpadało jakaś misja fabularna coś ciekawego - gra potrafiła utrzymać gracza w ryzach. 

W HZD godzinami błąkałem się po mapie, w którymś momencie straciłem kompletnie kontakt z fabułą -  gdzie ja miałem iść i po co - i tak błąkałem się na kogoś wpadałem ni z tego ni z owego - a że kompletnie zgubiłem wątek co gdzie i dlaczego to w którymś momencie straciłem ochotę na granie."

I tak właśnie tą grę zapamiętałem - ładna gra z wielkimi mapami na których bardzo szybko można wypaść z rytmu fabularnego który sam w sobie był co najwyżej średni. Sądzę że ta gra mogłaby być znacznie lepszym doświadczeniem gdyby twórcy postawili na jakość a nie ilość i na mniejsze ale sensowniej wypełnione mapy zamiast wielkich wydmuszek ze szczątkowym contentem. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Element Wojny napisał:

I tak właśnie tą grę zapamiętałem - ładna gra z wielkimi mapami na których bardzo szybko można wypaść z rytmu fabularnego który sam w sobie był co najwyżej średni. Sądzę że ta gra mogłaby być znacznie lepszym doświadczeniem gdyby twórcy postawili na jakość a nie ilość i na mniejsze ale sensowniej wypełnione mapy zamiast wielkich wydmuszek ze szczątkowym contentem. 

No to może kwestia tego jak się gra w gry-sandboxy. Ja robiłem główny wątek i nie zaglądałem w każdą dziurę, poboczne też olałem. Grało się fajnie, nic mnie nie nużyło bo miałem cały czas cel przed sobą na horyzoncie. Pojedynki dość wymagające i ciekawe, historia mnie zaciekawiła. Gra ma 8.4/10 na metacriticu od userów, to jednak sporo więc najwyraźniej większości jednak się podobało coś więcej niż tylko grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bleidd napisał:

Gra ma 8.4/10 na metacriticu od userów, to jednak sporo więc najwyraźniej większości jednak się podobało coś więcej niż tylko grafika.

Może na PS4, bo na PC od userów na raptem 6.3/10 przy 119 pozytywnych, 116 negatywnych i 58 neutralnych recenzjach. 

ccc.jpg

23 minuty temu, bleidd napisał:

No to może kwestia tego jak się gra w gry-sandboxy. Ja robiłem główny wątek i nie zaglądałem w każdą dziurę, poboczne też olałem. Grało się fajnie, nic mnie nie nużyło bo miałem cały czas cel przed sobą na horyzoncie. Pojedynki dość wymagające i ciekawe, historia mnie zaciekawiła. 

Ja w grach liżę ściany i gdybym miał kupić jakąkolwiek grę by nie eksplorować w nich map czy wręcz pomijać questy poboczne - to po prostu takiej gry bym nie kupił. W takim Days Gone zrobiłem wszystko co było do zrobienia i zebrałem wszystko co było do zebrania bawiąc się przy tym znakomicie i nie tracąc kontaktu z wątkiem głównym - co jest moim głównym zarzutem wobec HZD. Ale każdy gra jak chce. Tobie się podobało ? I bardzo dobrze bo o to właśnie chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie najlepsze w HZD bylo wlasnie szwedanie sie :) i odkrywanie lore kawalek po kawalku, roznych historii zwyklych ludzi, naukowcow czy generalow. Roznych plemiom, ich religii i historii. Bez znacznikow i podpowiedzi gdzie isc :) Ale wiadomo, ze to czy gra sie komus podoba czy nie to kwestia indywidualna.

Horizon_Zero_Dawn_Mon_Jul__5_20-35-48_20

Horizon_Zero_Dawn_Tue_Sep_14_22-54-11_20

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, amsztel napisał:

Ale wiadomo, ze to czy gra sie komus podoba czy nie to kwestia indywidualna.

Dokładnie o to właśnie chodzi. Już kilka razy się sparzyłem kupując bardzo polecane gry które okazywały się moim zdaniem bardzo średnie i polecając innym wysoko oceniane gry które mi się podobały a im kompletnie nie podeszły. To jest całkiem interesujące że HZD to gra "w moim typie" jeśli chodzi o setting a mimo to mnie kompletnie odrzuciła, podczas gdy Days Gone który jest z kategorii zombie/post-apo - czyli dwa settingi który na ogół mnie odrzucają - bardzo mi się spodobała :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, amsztel napisał:

A dla mnie najlepsze w HZD bylo wlasnie szwedanie sie :) i odkrywanie lore kawalek po kawalku, roznych historii zwyklych ludzi, naukowcow czy generalow. Roznych plemiom, ich religii i historii. Bez znacznikow i podpowiedzi gdzie isc :) Ale wiadomo, ze to czy gra sie komus podoba czy nie to kwestia indywidualna.

O to to, odkrywanie tajemnicy cywilizacji przed nami, tego co sie stalo ze mamy tak pokrecony swiat bylo w tej grze najlepsze. Boje sie wlasnie o to co moga nam zaoferowac w drugiej czesci zeby miec chociaz namiastke tego odkrywania prawdy szczegol po szczegole.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...