Skocz do zawartości
azgan

Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się zderzyć. Jak zbliżysz się zbyt bardzo do samolotu innego playera to ten samolot po prostu znika. NA lotnisku samoloty które są jako statyczny traffic możesz przez nie przenikać, tak samo przez pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ab7a4a133bf4c263.jpg

 

6dbd6f9edd739a63.jpg

 

892b6ea4966eebe4.jpg

 

598b48f863cf7d6a.jpg

 

0c270d1cdb73e228.jpg

 

53ba24f0bdc22cb1.jpg

 

18c62e3088747df1.jpg

Final Fantasy XIII-2

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kiedyś kupić 13 bo jest chyba na PC ale wszędzie czytam ze to kicha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kadajo napisał:

Chciałem kiedyś kupić 13 bo jest chyba na PC ale wszędzie czytam ze to kicha ?

Dawno temu ograłem FF XIII, mam na dysku XIII-2 miałem grać(te screeny są z 13-2), jest jeszcze Lightning Returns, czyli XIII-3, 13 jest podzielona na 3 części, z podstawową 13 nie miałem problemów, do dwójki doinstalowałem coś tam, ale trochu się zestarzała, już nie to samo jakbym grał jedne za drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kadajo napisał:

Chciałem kiedyś kupić 13 bo jest chyba na PC ale wszędzie czytam ze to kicha ?

XIII było nową wariacją w temacie FF i wielu starych fanów ilość zmian odrzuciła - graficznie jest WOW, muzycznie świetnie, fabularnie ponoć jest całkiem nieźle, ale gra jest bardzo liniowa i do tego bardzo korytarzowa. Jeśli zaś chodzi o XIII-2 to tutaj krytyka była o wiele większa, bo według wielu fanów fabuła leży i kwiczy. Gracze są ogólnie bardzo podzieleni w kwestii XIII/XIII-2, o wiele lepiej oceniają odświeżone wersje X czy XII. 

Sam całkiem niedawno próbowałem XII i fabularnie prezentował się nieźle, ale odrzucił mnie wyjątkowo absurdalny system walki.

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako fan ff potwierdzam - ff13 byla dobra (w sumie typowy final w przeciwienstwie do 15), ale 13-2 i lightning returns nawet nie skonczylem. Kazda z nich po niecalej godzinie leciala do kosza (robilem chyba ze dwa podejscia). A dodam ze przeszedlem kazdego finala od 7 do gory (poza 12 i 15 bo to dla mnie nie sa finale :P)

Edytowane przez Rafalxxx
....
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za info. Może jednak się kiedyś skusze. Szczególnie ze grosze chyba kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo Finali masz w GP min XIII-2, XIII też jest ale myślę kupić na Steama bo jest do niego spolszczenie.

XIII-2 potestowałem tylko ale też wezmę na Steama (spolszczenie jest w drodze).

XII mi nie podeszło kompletnie

X/X-2 HD mam na steamie i X jest kozak ze spolszczeniem

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bbandi napisał:

Dużo Finali masz w GP min XIII-2, XIII też jest ale myślę kupić na Steama bo jest do niego spolszczenie.

XIII-2 potestowałem tylko ale też wezmę na Steama (spolszczenie jest w drodze).

XII mi nie podeszło kompletnie

X/X-2 HD mam na steamie i X jest kozak ze spolszczeniem

 

Mam X na steamie, jak masz spolszczenie to podaj link, to sobie zapiszę i jak będzie w miarę ok to ogram.
13-2 wyleciała z dysku, jednak nie mam siły na nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4b7593f7b1c7b8dcc6fc1aeba178e6f0.png

17d2ce9a8112eebcb05e164a2aefd5a5.png

Edytowane przez kadajo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Element Wojny napisał:

XIII było nową wariacją w temacie FF i wielu starych fanów ilość zmian odrzuciła - graficznie jest WOW, muzycznie świetnie, fabularnie ponoć jest całkiem nieźle, ale gra jest bardzo liniowa i do tego bardzo korytarzowa. Jeśli zaś chodzi o XIII-2 to tutaj krytyka była o wiele większa, bo według wielu fanów fabuła leży i kwiczy. Gracze są ogólnie bardzo podzieleni w kwestii XIII/XIII-2, o wiele lepiej oceniają odświeżone wersje X czy XII. 

Sam całkiem niedawno próbowałem XII i fabularnie prezentował się nieźle, ale odrzucił mnie wyjątkowo absurdalny system walki.

Też miałem opory na starcie XII i system rozwoju totalnie do mnie nie przemawiał z czasem się do niego przekonałem, trzeba zaznaczyć jasno XII jest bardzo trudną częścią nawet w głównym wątku możemy zbierać cęgi.

Kolega obcykany we wszystkie "Fajnale" powiedział jasno że to spokojnie może stać obok części 1-IV bo dwunastka jest bardzo trudna, a jak chcemy przejśc na 100% z wszystkimi sumonami i ubiciem Yazmata oraz Omegi MK XII to bez opisu nie ma szans!  (coś jak z soulsami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, frog67 napisał:

Też miałem opory na starcie XII i system rozwoju totalnie do mnie nie przemawiał z czasem się do niego przekonałem, trzeba zaznaczyć jasno XII jest bardzo trudną częścią nawet w głównym wątku możemy zbierać cęgi.

Serio mówimy o tej samej grze ? W tej co ja grałem klikałeś na przeciwnika i mogłeś iść sobie zrobić kawę. Walka była tak nudna i statyczna że głowa mała.

 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Element Wojny napisał:

Serio mówimy o tej samej grze ? W tej co ja grałem klikałeś na przeciwnika i mogłeś iść sobie zrobić kawę. Walka była tak nudna i statyczna że głowa mała

Dobra żeby nie było offtopa najpierw wrzucę fotę i niesamowite detale w CP2077 których może nawet nie zauważymy widać że ktoś przysiadł 

 

 

i08JY9s.png

Tak ta gra, jednakże aby mieć w pełni funkcjonalny gambit system do dyspozycji to trzeba trochę pograć bo na starcie nie mamy wszystkich skryptów do dyspozycji. 

Równie dobrze możemy to olać i sami osobiście klepać każdego przeciwnika.

Poza tym XII ma bardzo dużo statusów które możemy wyłapać nie tylko już oklepane petrify czy doom ale jest tego znacznie znacznie więcej,

Chociaż jeśli idzie o ilość mocnych bossów do ubicia to chyba najwięcej ich w FFX na monster arenie, ale za to w XII mamy Omegę MK. XII - która wygląda identycznie jak Omega z FF V

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Element Wojny napisał:

Serio mówimy o tej samej grze ? W tej co ja grałem klikałeś na przeciwnika i mogłeś iść sobie zrobić kawę. Walka była tak nudna i statyczna że głowa mała.

 

hehe... widzę taki DSik dla niepełnosprytnych ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@frog67

Kolego właśnie przejrzałem 4 różne gameplaye gdzie ludzie walczą na różnych etapach i szczerze nie dałbym radę wytrzymać w takim samograju nawet 10 godzin. Ja preferują dynamiczną walkę a to co widzę tutaj Jezu Chryste postacie w zasadzie całą walkę stoją w miejscu i machają mieczem.... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga ku zachodowi słońca

witcher3-2021-12-08-14-47-38.png

Uwielbiam te samotne powolne wędrówki :)

witcher3-2021-12-08-14-56-01.png

Edytowane przez Pavel87
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2021 o 16:13, Pavel87 napisał:

Droga ku zachodowi słońca

 

Uwielbiam te samotne powolne wędrówki :)

 

 

Jakieś mody wgrane?

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, JeanPepin napisał:

Jakieś mody wgrane?

Tak, trochę ich mam :)

mods.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...