Skocz do zawartości
azgan

Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co ale tytuły z konsol zapoczątkowały porządne photo mode, mnie w HZD na PC bardzo się podobał ten tryb.

654243318ac34c18.jpg

 

d5f6e82346b7bad3.jpg

 

cea64a0ad71a5f58.jpg

 

8a5f607f57fcb323.jpg

 

8c47737ef1b1a1ae.jpg

 

b0b12bb56cad4db1.jpg

 

0f7c1c18d7e369c5.jpg

 

4d7c0017a6084ec1.jpg

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider z 2013r - poniższy zrzut może nie jest "ładny" ale kiedy jesteśmy w tej komnacie, to robi uczucie obrzydliwości całkiem nieźle:

7f8299ab47f5.jpg

Podczas ucieczki z tego miejsca, walające się pod nogami obcięte głowy, dopełniają całokształtu tej lokacji.

Edytowane przez Kyle_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro Exodus

Metro-Exodus-2022-08-18-17-50-54-903.png

 

Metro-Exodus-2022-08-18-18-28-46-949.png

Metro-Exodus-2022-08-19-19-33-56-815.png

 

 

W dniu 11.09.2022 o 15:24, Kulfoniarz napisał:

Ghost Recon: Wildlands.

 

Nie wiem jak ta gra mnie ominęła, pomimo że ma już kilka lat. Właśnie zacząłem grać, bardzo mi się podoba. Dzięki :)

Edytowane przez IceMan75
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rise Of The Tomb Raider - rewelacyjna wysoko-górska zima:

2e4bbfd478bb.jpg

c1f0af81e53f.jpg

989c37234afb.jpg

a6baf45e8c8f.jpg

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2022 o 09:32, IceMan75 napisał:

Nie wiem jak ta gra mnie ominęła, pomimo że ma już kilka lat. Właśnie zacząłem grać, bardzo mi się podoba. Dzięki :)

Cieszę się, że mogłem pomóc, ale jeśli poczujesz znużenie powtarzalnością rozgrywki, to nie miej do mnie pretensji. ?

_____________________________________________________________

Ghost Recon: Wildlands.

Eji6D8u.jpg1OCKmxf.jpgQoccYsZ.jpgCBPnG48.jpg6uaQjE6.jpg1ZGILVL.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2022 o 12:00, Element Wojny napisał:

 

 

Wrzucasz wiele zrzutów z tej gry, ale bez opisu co to za tytuł, więc zapytam, co to za gra i na jaki sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077

ow6KnWn.jpg

M8e3bWU.jpg

1Q7gSRj.jpg

lVn2ARV.jpg

vC03Uqm.jpg

orReHEk.jpg

w15GORS.jpg

A9seCuy.jpg

Bh6hSey.jpg

z3635Vc.jpg

bAbt28K.jpg

Edytowane przez .PaVLo.
  • Like 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, .PaVLo. napisał:

 

Wrzucasz wiele zrzutów z tej gry, ale bez opisu co to za tytuł, więc zapytam, co to za gra i na jaki sprzęt?

Gra nazywa się Xenoblade Chronicles 3 i oryginalnie została wydana tylko na Switcha, ale ja ogrywałem ją normalnie na PC przez emulator Yuzu (działa o wiele lepiej niż na Switchu dzięki kilku modom i utrzymuje stałą rozdziałkę dzięki wyłączeniu dynamicznej rozdzielczości bo Switch niestety w wielu momentach nie daje rady i by utrzymać 30fps'ów potrafi zjechać rozdziałkę momentami nawet do 360p). 

ps. widzę że wielu forumowiczów ostro wzięło się za CP2077 - ten nowy patch dodał jakąś nową zawartość fabularną że tak się wszyscy na ten tytuł rzucili ???

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bo gra mnie zaciekawiła :)

 

Co do CP77 to ja właśnie czekałem na łatkę 1.6, która oprócz nowych zadań i dodatków, wprowadza szereg poprawek. Każdy mój powrót, to głównie włóczenie się po dzielni i zaglądanie w zakamarki, dzięki czemu znajduję bardzo klimatyczne miejscówki, zadania robię przy okazji :)

Edytowane przez .PaVLo.
ort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, .PaVLo. napisał:

Dzięki, bo gra mnie zaciekawiła :)

Pamiętaj że XC3 jest finałową częścią trylogii XC - także dla PEŁNEGO zrozumienia całości trzeba by było wpierw zaliczyć XC1 i XC2 :) Oczywiście można ją przejść ją całkowicie osobną grę bo opowiada ona swoją własną historię, jednak traci się sporo bardzo fajnych nawiązań które kształtują całą tą opowieść. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Element Wojny napisał:

ps. widzę że wielu forumowiczów ostro wzięło się za CP2077 - ten nowy patch dodał jakąś nową zawartość fabularną że tak się wszyscy na ten tytuł rzucili ???

Ja myślałem, że wątek o Cyberpunku masz w małym palcu ;)

https://www.cyberpunk.net/pl/news/45409/aktualizacja-edgerunners-1-6-lista-zmian

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, skunRace napisał:

Ja myślałem, że wątek o Cyberpunku masz w małym palcu ;)

https://www.cyberpunk.net/pl/news/45409/aktualizacja-edgerunners-1-6-lista-zmian

Będąc szczerym jakiś czas temu przez te ciągłe przekładanie i opóźnianie kompletnie straciłem zainteresowanie tą grą i nie jestem na bieżąco. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się musze w końcu w tym roku zabrać za Cyberpunka, bo trochę wstyd nie mieć go w końcu ogranego i wyrobionego swojego zdania, prawie dwa lata od premiery, gra połatana, więc czas najwyższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Element Wojny napisał:

Będąc szczerym jakiś czas temu przez te ciągłe przekładanie i opóźnianie kompletnie straciłem zainteresowanie tą grą i nie jestem na bieżąco. 

Myślę, że sporo ludzi wróciło do CP2077 z racji serialu na netflixie, który zrobił jakiś tam szał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pavel87 napisał:

Myślę, że sporo ludzi wróciło do CP2077 z racji serialu na netflixie, który zrobił jakiś tam szał ;)

Z Netflixa zrezygnowałem jakiś czas temu i nie tęsknię za tą platformą. W cenie ich pakietu mam Prime, D+ i AppleTV, starczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Element Wojny napisał:

Z Netflixa zrezygnowałem jakiś czas temu i nie tęsknię za tą platformą. W cenie ich pakietu mam Prime, D+ i AppleTV, starczy. 

Ja mam, ale bardzo rzadko korzystam, żona ogląda i moi rodzice ;) Ale, anime Cyberpunka naprawdę dobre, jak będziesz miał jakąś możliwość to zobacz bo warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...