Skocz do zawartości
azgan

Niesamowita oprawa graficzna i artystyczna czyli screeny z najpiękniejszych gier

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Zigu17 napisał:

Mimo wszystko, gry bliżniaczo podobne, a tyle lat różnicy. A modele postaci w takim fc6 to jakiś żart. Modele postaci w crysis 1 są lepsze. Popatrzcie sobie na pierwsze glupie 10 minut jednej i drugiej gry. Szczególnie chodzi o główne postaci

A jak zaczniesz strzelać w drzewo to w której się przewróci? :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Wu70 napisał:

A jak zaczniesz strzelać w drzewo to w której się przewróci? :D

A wiesz że w FC6 jak rzucisz granat albo dynamit w drzewo to się przewróci? nie jest tak bez sensu jak w Crysis 1 że karabinem drzewo zestrzelisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nic więcej o destrukcji nie napiszę, która nie istnieje w FC6. Z Destrukcją i fizyką jest parodia nowych grach każdy to widzi i stary HL2 potrafi być pod tym względem bardziej zaawansowany, a to bardzo źle świadczy o nowych grach.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przewracające się drzewo to i tak jestem szoku jak na 2021 gdzie drzewo powinno być skałą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ograłem na RX 570, przeszedłbym ponownie Metro, ale mam jedynie gtx 1660ti to raczej nie będzie efektu WOW, takiego jak jest na screenach, może za kilka lat.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomby są spoko. Czas jest łaskawy dla nich :), aczkolwiek - nie wiem dlaczego - Rise jest jakiś poszarpany i spiczasty, a Shadow już gładziutki i budyniowaty.
Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ograłem na RX 570, przeszedłbym ponownie Metro, ale mam jedynie gtx 1660ti to raczej nie będzie efektu WOW, takiego jak jest na screenach, może za kilka lat.

Aktualnie gram (Exodus). GTX1660Ti, High 1080p, stałe 60fps. Grafika śliczna, w wielu momentach jest WOW, polecam zagrać nawet na karcie bez RT.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tomby są spoko. Czas jest łaskawy dla nich :), aczkolwiek - nie wiem dlaczego - Rise jest jakiś poszarpany i spiczasty, a Shadow już gładziutki i budyniowaty.
Dlaczego?

Rise dla mnie też kanciasty i w ogóle nieatrakcyjny gameplayowo ale Shadow jest świetny graficznie i miło mi się spędzało w nim czas :) Był klimat !

Shadow-of-the-Tomb-Raider-v1-0-build-292

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie gram (Exodus). GTX1660Ti, High 1080p, stałe 60fps. Grafika śliczna, w wielu momentach jest WOW, polecam zagrać nawet na karcie bez RT.

Ta wiem, ale ograłem na radku, to teraz nie będzie wcale dużo lepiej na geforcie, zapewne efekt WOW zrobi RT. To miałem na myśli.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta wiem, ale ograłem na radku, to teraz nie będzie wcale dużo lepiej na geforcie, zapewne efekt WOW zrobi RT. To miałem na myśli.

Mnie się dobrze gra ale faktycznie w Exodus mamy mocną grę światła i cieni więc RT robi dobrą robotę. Jak masz za dużo kasy ;) to kup RTX3060Ti (chyba najbardziej opłacalna karta pod względem fps vs aktualne ceny) i masz RT w Exodus.

Chyba trochę posiedzimy na 1660Ti, bo jak się patrzy na ceny nowych kart (3060/ti/3070/itd) albo nawet naszych które dziś kosztują 2000-2500zł a dwa lata wstecz w promocjach występowały grubo poniżej 1000zł to tylko siąść i płakać ;);) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta woda wygląda kapitalnie. I te pocztówkowe kolory, ależ to świetnie ze sobą wszystko współgra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to jest gra ostateczna jeśli chodzi o takie klimaty tropikalne, już więcej nie trzeba by nacieszyć oko widokami jak z pocztówek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to jest gra ostateczna 

???
Chyba, że miałeś na myśli "kompletna".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówię tylko o widoczkach, bo gameplayowo i fabularnie może coś lepszego powstanie w tych klimatach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FC6 robi robote. Szkoda mi tylko kasy na gre zeby poogladac grafike i pograc w nia 1h, bo czasu brak. Chociaz kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.10.2021 o 22:59, RyszardGTS napisał:

W FHD, bez RT ? Oszalałeś Rysiu ? Prawdziwy PCMR  gra w 8K z RT. :E

3s.jpg

2s.jpg

1s.jpg

Przeszedłem ostatnio dwa Metra zwykłe i dwa Metra Redux, jak włączyłem Exodus to przecierałem oczy, czy to jest Metro. 😄

Graficznie czuć przepaść, a realizm w grze jeszcze większy.

Edytowane przez Doamdor
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi