Skocz do zawartości
reddustbuchi

[Zamknięty]EVGA GeForce GTX 760, MSI B85-G43 Gaming, zestaw pod socket 1150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Oferuję: EVGA GeForce GTX 760, MSI B85-G43 Gaming, zestaw pod socket 1150

Cena: 250 zł

Więcej szczegółów na: Ogłoszenie

--

MSI B85-G43 GAMING

Cena: 250 zł

Więcej szczegółów na: Ogłoszenie

--

Ew. zestaw na socket 1150

płyta główna: ASUS B85M-E/MSI B85-G43 GAMING

pamięć RAM: 16 GB DDR3 1600 Mhz Ballistix Sport

procesor - Intel Core i5-4400, 3.1Ghz

Cena do negocjacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań, jestem do dyspozycji.

Zachęcam do zakupu!

Edytowane przez reddustbuchi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Witam.   Od niedawna planuje zakup tv. Początkowo miał być to LG CX w wersji 65 calowej do zawieszenia, ale niestety nie mam możliwości wywiercenia dziur w ścianie (uroki najmu 😥). Wpadłem więc na pomysł, że dostawie kawałek blatu do obecnego biurka (wtedy jego głębokość wynosiłaby jakieś 125-135cm) i postawie na nim TV 55 calowy, który byłby też głównym monitorem do PC. I tu pojawia się problem, bo obawiam się wypaleń na OLEDzie. Przy filmach/serialach w ogóle się tym nie przejmowałem (telewizji jako takiej i tak nie oglądam, także nie miałoby się co wypalić), ale przy PC sprawa już wygląda inaczej - co prawda obecne modele mają już kilka systemów, które mają niwelować/odkładać w czasie te wypalenia, tak jednak na PC jest dość dużo statycznych ikon/obrazków/pasków itp. Zastanawiam się więc czy w sytuacji kiedy jestem świadom wypalania i będę się starał w miarę możliwości nie wyświetlać zbyt długo stałych elementów (co przy PC oczywiście nie zawsze jest możliwe) + będę odpalał manualnie z opcji tv 'pixel refresher' raz na kilka dni to czy to ryzyko nadal jest znaczne...  Dodam tylko, że dużo korzystam z PC z racji pracy zdalnej, także te 8h dziennie to totalne minimum . Nie oznacza to też, że przez ten czas będzie wyświetlony ten sam obraz. W planie mam na czas pracy podzielić sobie ekran na 4 okna i co 1/2h zamieniać je miejscami. Czasami też odpalę sobie jakąś gierkę co w niektórych przypadkach kończy się kilkugodzinną sesją, ale zapewne mając w głowie temat wypaleń mocno takie sesje skrócę a to i tak wyjdzie mi na dobre 😃 Także OLED mocno kusi, w necie same świetne opinie, ale nie znalazłem zbytnio informacji od kogoś, kto używa OLEDa w taki sposób przynajmniej rok/dwa. Z jednej strony wygrywa w każdym aspekcie, z drugiej może się okazać, że za pół roku/rok nie będzie się nadawał do użycia... Co myślicie? Warto się jednak skusić na OLEDa czy wybrać zwykłego LEDa? Jeśli LED - to jaki? Tutaj koniecznie te 100HZ, no i mimo wszystko jakiś ładny design - bo na nim mi też zależy (cienkie, czarne ramki + minimalistyczna stopka).
    • Ja nawet do xkom nie dzwonie bo widzę, że nie ma co wypytywać o to samo na okrągło - będą karty to je wyślą. Zwykły pracownik na słuchawce nie ma pewnie wiedzy czy towar już do nich płynie czy leci. Mam nadzieję, że zamówień nie anulują i ustalonych dotychczas cen na sklepie nie wywindują z dupy do góry. W proline na pewno mają stricte osobę która wyszukuje od różnych dostawców zza granicy jakieś dostępne sztuki i wystawia na sklep po tych fajnych cenach. 
    • Cieszę się po raz drugi, że zrezygnowałem ze sprzedaży 2070S, bo przyznam się, że trochę wsiadłem do tego pociągu HypeTrain i w ostatnim tygodniu chciałem zamawiać 3080. Niech się dzieje co chce, zawsze, ale to zawsze jest problem z dostępnością, zwłaszcza jak jest skok w wydajności. Problemy "nowej" generacji też się zdarzają, przy okazji rozsądek podpowiada, żeby mimo wszystko czekać na "Big Navi", a nóż widelec, zdziałają tyle, co w zeszłym roku na tej półce i od nvidi z kapelusza dostaliśmy edycje Super. Tak, czy siak,  przezimuje na swoim 2070S, a 3080, lub coś od AMD, wpadnie, coś czuje koło sylwestra, albo nawet na wiosnę 
    • Ogrywam teraz The Divison 1 i chociaż to irytujący looter Shooter, to nie aż tak irytujący jak Breakpoint, i chyba nie aż tak marny. I tak się zastanawiam, jak to jest z zawartością single-player w The Division 1 i 2? W jedynce jest tego masa - misje główne, kilka rodzajów pobocznych - mordercy, anteny, zaopatrzenie... oraz encounters, też kilka rodzjaów. Z tego co widzę w The Division 2 jest o wiele gorzej? Mniej misji głównych i pobocznych, wydarzeń w stylu encounters z jedynki nie ma wcale poza zadaniami łowcy nagród, ale cele są teraz losowe... o i są jakieś posterunki, które chyba mogą byc ponownie przejmowane i trzeba je odbijać jeszcze raz? Wikia jakoś kiepsko to opisuje, ale wygląda na to, że Division 2 już kompletnie nie jest atrakcyjne dla gracza single? Te Classified Assignments to content single, czy multi? Zresztą mało tego. A Ekspedycje? Na Wiki piszą o jednej...
    • Celeb nie gada dobrze?  nie trzymać proca na sztywno? tylko niech sobie boostuje gdy trzeba na 4.2 ?   Jakie są w ogóle plusy trzymania proca na sztywno np. 4.2  a jakie bez w 3.6 - 4.2? Proszę bez zbędnych docinek że żyję w niewiedzy ale dopiero się wdrażam  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...