Skocz do zawartości
ask_me_anything

Ryzen to gowno

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz idź zmień pampersa i zacznij od tego co wyżej napisałem.Jak to nic nie da to będziemy myśleć dalej, tylko pamiętaj za każdym razem o pampersie. Zachowujesz się jak dziecko, obrażasz ludzi, to czego oczekujesz ? że będziemy odnosić się do Ciebie poważnie? Poważnie dałem Ci wskazówki, zamiast sprawdzić, to nic z tym nie robisz.

Edytowane przez Gr3gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej dziecinne komentarze z tego co widzę. Spamujcie dalej.

I dalej głupie komentarze zamiast posprawdzać wszystko jak koledzy radzą...widać jak na dłoni ze troll...i jak takiemu pomóc :E:hmm:

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest temat z marca

 

Z tego co widzę ludzie odpisują Ci co masz zrobić, a Ty nic, nawet nie potrafisz screenów wkleić, lub odpowiedzieć na pytanie, więc z czym do ludzi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię screenów wkleić? To link do screenshota już jest źle? To jak chcesz? Listem wysłać?

 

Odpowiadałem na to co pisali jakbys nie zauważył. Kolejny troll amd, który nie chce przeczytać całego tematu.

Edytowane przez ask_me_anything

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy leci z nami admin :hmm:

Edytowane przez Ronin69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy leci z nami admim :hmm:

Temat zaraportowałem...czekamy na reakcję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admim pewnie nie, ale mam nadzieję że oczyści ten temat ADMIN.

 

Bo 90% komentarzy to spam.

Wywali do kosza temat a Tobie panu dorosłemu :E da warna

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej widzę spamujesz, spoko.

Taa a te wszystkie moje posty to spam...a świstak siedzi i zawija w sreberka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię screenów wkleić? To link do screenshota już jest źle? To jak chcesz? Listem wysłać?

 

Odpowiadałem na to co pisali jakbys nie zauważył. Kolejny troll amd, który nie chce przeczytać całego tematu.

Pisał Sprawdz SMART dyskow programem CrystalDiskInfo i wrzuc screen

Dodatkowo za pomoca programu HD Tune- zrob benchmark odczytu z obu dyskow SSD i tez wrzuc screen

 

Dodatkowo - kontroler dysku pracuje w trybie AHCI ? (sprawdzisz to w menedzerze urzadzen)

 

I na koniec - jak wyglada uzycie CPU w trakcie pracy/gry/momentu przycięcia ? Jak wygladaja rowniez temperatury ?

 

A Ty Zero odpowiedzi, tylko screen z menadżera zadań Windowsa i użycie dysku :lol2:

 

Drugi pytał czy masz włączone jakieś dziwne rzeczy z dziedziny oszczędzania energii, nie odpisałeś.

 

Nie kompromituj się już.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drugi pytał czy masz włączone jakieś dziwne rzeczy z dziedziny oszczędzania energii, nie odpisałeś.

 

Nie kompromituj się już.

 

Nie napisałem, bo sprawdziłem i nie miałem.

 

Pisał Sprawdz SMART dyskow programem CrystalDiskInfo i wrzuc screen

 

Sprawdziłem to, ale wykazało że wszystko jest ok, po co mam to pisać.

Dodatkowo za pomoca programu HD Tune- zrob benchmark odczytu z obu dyskow SSD i tez wrzuc screen

Sprawdziłem to, ale wykazało że wszystko jest ok, po co mam to pisać.

I na koniec - jak wyglada uzycie CPU w trakcie pracy/gry/momentu przycięcia ? Jak wygladaja rowniez temperatury ?

 

Tego nie sprawdziłem, racja.

 

Chyba logiczne, że jak ktoś mi to napisał to sprawdziłem i jakbym miał z tym problem to bym o tym napisał, ale że było ok, to po co?

Edytowane przez ask_me_anything

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisujesz po to, by ludzie którzy próbują ci pomóc, mogli wiedzieć ze daną czynność można już wykluczyć. Panie dorosły pan pomyśli trochę!

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla mnie tak dziwnie działający komputer to raczej wina zawirusowania maszyny. Brat ma AMD i w trackie stremuje grę i przeglądarkę ma odpaloną i jakiś dziwnych spadków niema.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to normalne problemy na platformie AMD. Jedyne co możesz zrobić to wrócić do intela albo przyzwyczaić się, że ryzen nie radzi sobie np z szybkim internetem.

 

Znanym obejściem problemu jest podłączenie starszej karty sieciowej 100Mb/s bo to realne maksimum dla ryzena i zniknie efekt buforowania (rozłączania) internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, bo sprawdziłem i nie miałem.

 

 

 

Sprawdziłem to, ale wykazało że wszystko jest ok, po co mam to pisać.

 

Sprawdziłem to, ale wykazało że wszystko jest ok, po co mam to pisać.

 

 

Tego nie sprawdziłem, racja.

 

Chyba logiczne, że jak ktoś mi to napisał to sprawdziłem i jakbym miał z tym problem to bym o tym napisał, ale że było ok, to po co?

 

Pomógłbym Ci, ale poco to robić skoro wszytko jest ok.

 

Zastanawiasz się nad tym co piszesz?

 

Niby jak ma Ci ktoś pomóc skoro jest bark informacji zwrotnych.

 

Jedynym wyjściem dla Ciebie to odpiąć wszytko i przejść się do serwisu, bo z takim podejściem to nikt Tobie nie jest w stanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze, może rzeczywiście sprzedam kompa na części i pójdę w intela, który nie wymaga tysiąca różnych rzeczy, żeby działał.

 

Nic dziwnego że tak mało ludzi kupuje AMD do pracy, bardziej pod gry.

 

Setnik, no wiesz to że te rzeczy nie były problemem nie znaczy że "wszystko jest ok" jeżeli trochę pomyślisz.

Edytowane przez ask_me_anything

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, bo sprawdziłem i nie miałem.

 

Sprawdziłem to, ale wykazało że wszystko jest ok, po co mam to pisać.

 

Sprawdziłem to, ale wykazało że wszystko jest ok, po co mam to pisać.

 

Tego nie sprawdziłem, racja.

 

Chyba logiczne, że jak ktoś mi to napisał to sprawdziłem i jakbym miał z tym problem to bym o tym napisał, ale że było ok, to po co?

:rotfl: czyli Ty nawet pojęcia nie masz jak działa forum i po co się odpisuje :rotfl:

 

Masz 12 lat i kręcone zęby ? W takim razie do spania i koniecznie wróć do Intela, bo to problem Ryzena :lol2:

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, chociaż nie spamuję komuś tematu tak jak Ty to robisz.

 

Chyba że chcesz pomóc, to możesz napisać w tamtym temacie co myślisz, że może byc problemem. Byłbym wdzięczny za pomoc specjalistów bo ja się nie znam.

Edytowane przez ask_me_anything

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle trollingu i flame'ów az dziw ze nikt z moderacji nie zamknal tematu nawet za samą nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ci pomóc to trzeba by zobaczyć ten komputer osobiście ciężko jest zdalnie wszystko przetestować bo przyczyn takiej sytuacji może być setki nie zależnie od platformy. Dlatego najlepszym wyjściem może być servis albo jakiś znajomy który siedzi na sprzęcie AMD i może sprzęt zobaczyć osobiście.

 

Twoje oburzenie i zachowanie wygląda jak typowy Troling to niema się co dziwić dlaczego tak ludzie odpisują zwłaszcza po samym tytule.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był tak sfrustrowany jak ja to nie zdziwiłbyś się dlaczego tak napisałem.

 

Próbowałem wszystkiego, ale nadal komp z AMD to gówno. Co mam innego napisać?

 

Oczywiście, dzięki za radę odnośnie oddania kompa komuś, kto się zna, ale niestety komp jest mi potrzebny od rana do nocy do pracy i nie mogę tak po prostu komuś go dać.

Edytowane przez ask_me_anything

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...