Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Man of Medan. Jak podobało Wam się Until Dawn to tutaj też będziecie się dobrze bawić :)

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa wstydu ogarnięta i teraz czekam na premierę FIFA 20 a lada chwila październiki to albo kupie Baldur's Gate Enhanced Edition lub GreedFall.Jak człowiek narzeka na nadmiar gier do przejścia a teraz narzekam na nudy ale sytuację może uratować gry z Games with Gold. :kwasny:

 

Jak tu człowiekowi można dogodzić. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zacząłem przechodzić gry ze steam-a począwszy od najstarszych, których nie ukończyłem kiedyś - Bordersy 1 goty zaliczone, teraz równolegle kończę Alpha Protocol, Just Cause 2 i Prototype 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę Children of Morta, bardzo wciągający rougelike. Mam nadzieję, że wystarczy mi do czasu aż wyjdzie Code Vein, czyli 27 września, bo ostatnio krucho u mnie z budżetem na gry. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC: Odyssey, 20% za mną i wciąż mi się podoba więc raczej skończę. Ależ to jest wielka gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC: Odyssey, 20% za mną i wciąż mi się podoba więc raczej skończę. Ależ to jest wielka gra :)

 

 

Z bomby ci mowie zebys nie robil pobocznych questow. Tylko questy glowne i postaci. Nie staraj sie odkrywac wszystkich znacznikow (wtedy moze skonczysz gre), ja tak gralem przez pol gry i teraz juz mi sie tak znudzil Odysssey ze nie chce mi sie dokonczyc dodatku.

 

DLC nie polecam do Odyysey, do Origins byly zdecydowanie lepsze(pola przenicy wygladaly rewelacyjnie_)

 

 

PS

 

Panowie,

 

W co teraz zagrac? Metro, HZD, God of war czy cos innego?

Edytowane przez CharlieNeverForgottenXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry New Dawn, z racji darmowego uplay, widzę, że jeszcze więcej tego RPGowego świata niż w FC5. Przy okazji czasem odpalę BF1 czy dokończę 10h triala BF5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V juz ogralem singla. Multi nie trawie. Jedyne multi w jakie grywalem to PES, starcraft , warcraft(NIE, nie WOW!!!!) i diablo

 

Far cry 5 nie dalem rady przejsc. Juz bylem na samym koncu, wyczyscilem wszytkie krainy ale jakos nie chce mi sie tam wracac.(kurcze a moze nawet skoczylem tylko nie pamietam :E )

FC New Dawn to odpale jak ogram eksy z ps4+ gry na PC typu anno i Metro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę: Dying Light, Bannermen

Zaczynam: Supreme Commander (mam od lat, a nadal nie ukończyłem kampanii), Sacred Gold

W międzyczasie: Guild Wars 2 (końca nie widać :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sacred przeszedłem biegle władając kuszami. Jak pod koniec kampanii (śniegowa kraina) będziesz miał problem z poszatkowanym terenem, to wczytaj ostatni zapis gry jeszcze raz. W grze jest mnóstwo "easter egg" (np: czytaj napisy na nagrobkach).

 

Dzięki za tipa z tą śniegową krainą. To moje drugie lub trzecie podejście do tej gry, aktualnie docieram do miejsca w którym poprzednio porzuciłem grę tj. idę po trzeci element do Zhurag-Nar o ile dobrze pamiętam. Mam teraz trochę lepszy build jak poprzednio i jakoś sprawniej mi idzie przebijanie się przez kampanię. Później jeszcze będzie kampania podziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja dzisiaj spróbuje What Remains of Edith Finch bo jest w game pass za darmo. Grał Ktoś? Fajna gierka? Pojutrze i tak dostanę Greedfall więc będzie kolejną grą do ogrania :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba wezmę za coś, na czym bardzo zależało mi od dawna, przymierzałem się już nie raz, tylko ciągle było coś innego, mianowicie The Banner Saga Trylogia. Idealny moment, chwilowo będę ma potworze graficznym GT 710, akurat w sam raz na tego typu grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja się chyba wezmę za coś, na czym bardzo zależało mi od dawna, przymierzałem się już nie raz, tylko ciągle było coś innego, mianowicie The Banner Saga Trylogia. Idealny moment, chwilowo będę ma potworze graficznym GT 710, akurat w sam raz na tego typu grę :)

 

No spróbuj :) jest w Game Pass. Ja jednak nie ukończyłem pierwszej odsłony. Niby fajne walki i ciekawa fabuła ale hm troszkę dla mnie monotonna się zrobiła :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj spróbuje What Remains of Edith Finch bo jest w game pass za darmo. Grał Ktoś? Fajna gierka? Pojutrze i tak dostanę Greedfall więc będzie kolejną grą do ogrania :)

Bardzo fajny spacerniak. Niestety krótki, na godzinkę zabawy. Mało tam gameplaya, ale historie opowiedziane ciekawe.

 

Była free w Epic Store.

 

Gram w Remnant From the Ashes - wciąż. Ponad 120h nabite, nie nudzi mi się ta gra wcale. Dodali niedawno darmowe dlc, które wprowadza trochę contentu.

 

Ponadto Control, na początku tak sobie, ale z minuty na min coraz bardziej się rozkręca. Nowe skille zdobywam i zabawa nimi jest świetna. Wkurza mnie trochę zapis (punkty kontrolne) i brak możliwości zmiany trudności.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Remnant From the Ashes - wciąż. Ponad 120h nabite, nie nudzi mi się ta gra wcale. Dodali niedawno darmowe dlc, które wprowadza trochę contentu.

Coraz bardziej mam ochotę na tę gierę. Będę musiał o niej pamiętać, tym bardziej że lubię soulslike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca "soulslike":

 

 

7:17 min

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemawia do mnie taka argumentacja, ale z drugiej strony myślę, że nie każdy soulslike musi być identyczny jak DS. Traktuję to bardziej jako nowy gatunek z charakterystycznymi elementami rozgrywki. :)

A i możliwe też, że po prostu mam złe wyobrażenie o tej grze, bo nie oglądałem jej za duzo. ;)

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bardzo fajny spacerniak. Niestety krótki, na godzinkę zabawy. Mało tam gameplaya, ale historie opowiedziane ciekawe.

 

 

A fakt fajowa gra właśnie ukończyłem w ponad 2h.. krótka ale interesująca.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie pobieram z mojej kolekcji gier z Games with Gold Sleeping Dogs: Definitive Edition.Narzekałem na nadmiar gier a teraz narzekam na brak gier.Jakoś trzeba żyć do premiery The Outer Worlds :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs - świetna gierka, takie GTA w Chinach z ciekawą mechaniką walki i niezłą fabułą. Jedynie mechanika prowadzenia pojazdów jest drewniana, ale idzie się przyzwyczaić.

 

A ja chyba odpalę sobie Minecraft z paczką modów RLCraft + shadery :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, jak ja bym chętnie zobaczył Sleeping Dogs 2 tak dwa razy dłuższe i kilka razy większe, ze współczesną grafiką... Ech, marzenia... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączę moją konsole Xbox One S i już czuje po kościach że czekają mnie przyjemne porachunki chińskiej mafii.Bedzie się działo :pimp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...