Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio cisnę jedynie trzy gierki:

- CS: GO

- Holdfast: Nations At War

- Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Metro Exodus na tapecie, byłem sceptycznie nastawiony ale po paru godzinach gry stwierdzam, że jest całkiem niezłe. Na tyle dobre, że jak wyjdzie w przyszłym roku to chyba nawet kupię na jakiejś promocji (aktualnie ogrywam dzięki Game Pass na PC, All hail the Microsoft!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW, CS:Go, EU IV.

Gry SP są zbyt nudne żeby wydawać na nie jakiś poważniejszy hajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.

... gdyby nie te dialogi i komentarze.

Były chwile, że grając (gdybym twórców gry miał z zasięgu ręki) - szły by liście bez orientu ;)

[EDIT] Sorry. Poniosło mnie. To SHADOW doprowadzał mnie do szału.

Co jest nie tak z Shadow?

 

Zabawa jest przednia, nie patrz na tych nerdów :E A jak ktoś ma opory to kilka głębszych zazwyczaj załatwia sprawę

Grasz w to samemu? Jak gra do party to na pewno musi być kupa śmiechu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW, CS:Go, EU IV.

Gry SP są zbyt nudne żeby wydawać na nie jakiś poważniejszy hajs.

Ta a ładować poważniejszy hajs w cs czy wowa ma większy sens? Grasz w CS jakie masz skiny bo pewnie ze zwykłymi nie biegasz?

 

 

W nic nie gram, po kilku miesiącach chciałem wrócić do odyseji, ale jakoś mi przeszło. Dziwny moment w życiu, mimo że dużo wolnego czasu. No może Cyberpunk to zmieni, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z Shadow?

Mój cytat z wątku o Shadow:

 

Trudno się nie zgodzić.Albo ja dorosłem (zestarzałem się), albo dorównali fabułę do gimbów.

Gra jest piękna (poprzednia też cieszy oko), ale fabularnie, to dramat jest.

Sam sposób komunikacji z graczem, też woła o pomstę do nieba.

Piękna, ale ...ujowa gra.

 

(...)

Co nie zmienia faktu, że SoTR jest piękna (jestem oczarowany - oba AC:O i SoTR to imo liderzy grafiki PC 2018) i... niestety bezdennie głupia przy tym, płytka i niedorobiona.

Gra dla 12latka (i to dzisiejszych czasów - jak nie wskażesz mu w obcym miejscu WC, to się w gacie zleje, a sam nie sprawdzi, gdzie jest).

Tu już nie o same dialogi, czy tłumaczenia idzie, tylko całe podejście do gracza, jak do skrajnego debila. Żeby była jasność. TR przeszedłem i gram po raz drugi.

To piękna gra, ale... kompletnie bezpłciowa.

Fajerwerk graficzny - piękny - i... tylko tyle.

 

(...)

Bo gra jest piękna graficznie, ale uproszczenia czy teksty mnie osłabiają. Już chyba za stary jestem na "młodzieżowe" gry  i młodzieżowe podejście do gracza.

 

(...)

 

Dla mnie ocenianie gry vs części poprzednie jest nieporozumieniem całkowitym, bo to tylko subiektywne analizy, smaczki, gusta (ale każdy ma do nich prawo - OK). Argument, że brak lokacji zimowych (a słyszę go już enty raz od kolejnej osoby) - SERIO? W upalnych klimatach dżungli naprawdę ktoś oczekiwał map śniegowych?Rozumiem, że Shadow 2... które będzie się działo na Antarktydzie (?) wadą vs SotTR byłby brak lokacji tropikalnych (?) No litości  (sorry - to nie przytyk do Ciebie, tylko ogólnie do tych, co to SotTR krytykują za brak zimy) W stosunku do poprzedniczki - gra jest IMO absolutnie piękna. Do tego stopnia piękna, że ma w sobie coś takiego, że pomimo tego, że fabuła łba nie urywa (ale nie jest jakaś kosmicznie słaba - ot - Lara i TR)  i może niektórych zamulać - bo w sumie nic nowego - to chce się zobaczyć, co dalej, co za rogiem. To na plus. Na minus. Nie zawsze potrafię się złamać i przejść do tematu "ech tam - nie kombinuj - to tylko gra". Uproszczenia uproszczeniami, ale od gry oczekuję, oprócz dobrej zabawy, dobrej grafiki - odrobinę prawdziwości i traktowania mnie "poważnie", a w TR mm wrażenie, że Lara idąc siku - robi salta i fiflaki. Nie ma w opowieści 1 sekundy normalności. Wszystko jest ekstremalnie trudne i skomplikowane. Lara nigdy nie wysiada z samochodu, Lara nigdy nie wysiada z samolotu. Pojawia się watek pojazdu - na bank musi to być katastrofa, spadający samolot, koziołkujący samochód + płomienie, itd. Przecież ta laska powinna mieć alergię na pojazdy mechaniczne i unikać ich jak w "oszukać przeznaczenie 11" . To mnie wkurza. Brak pierwiastka normalności + przygoda. W wykonaniu Lary wyjście do biedry jest ekstremalną przygodą z fiflakami .

 

c.d. w wątku o Shadow... ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Przeniosę się do tamtego wątku, aby zbytnio OT nie robić. :P Oceny widzę, że słabsze o kilka oczek, to poczekam jak będzie w jakiejś przepustce, albo w mega promocji i wtedy zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz w to samemu? Jak gra do party to na pewno musi być kupa śmiechu. :E

Gram w to głównie z dziewczyną, bo jest fanką serii :E Można bawić się w pojedynkę, ale jak masz kogoś obok, to zawsze jest się z czego pośmiać + dochodzi czynnik współzawodnictwa (jestem raczej tanecznym kaleką, więc jak z nią wygram, to jest satysfakcja :E). Niektóre układy są przygotowane dla kilku osób i tam też dzieją się różne cuda :E Fajna pozycja na imprezę. Bo od kiedy Activision uśmierciło w Guitar Hero Live tryb GHTV, czyli najlepsze co tam było, to nie mam po co wracać do tego tytułu i plastikowe wiosła zarastają kurzem. A GHL to był właśnie przez jakiś czas mój numer jeden jeśli chodzi o party games. Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestarzałem się, w nic ! No czasem jeszcze LoLa odpalę jeszczę. Chyba poczekam na BG 3 i oleje całą resztę.

 

Ale zacząłem poważnie tworzyć własną grę, 10% szans że dojadę do końca ale poważnie podchodzę do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem PREY....

 

...ale jak kolega wyżej, starzeje się... doinwestowałem kompa, no i czym mocniejszy go mam tym mniej na nim gram... :hmm::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestarzałem się, w nic !

:)

 

...ale jak kolega wyżej, starzeje się... doinwestowałem kompa, no i czym mocniejszy go mam tym mniej na nim gram...  :hmm::E

Skądś to znam.

Regularnie wchodzę na nexusmods - czytam, moduję W3 - odpalam - idzie! Ale czad! Teraz to dopiero wygląda !!!

... kiedyś sobie zagram lol2.gif LOL

 

Już kilka razy próbowałem sprowokować do metryk, ale teraz to Wy prowokujecie tekstami o "starości" :).

Zastanawia mnie, ilu mamy na labie zgrzybiałych, starych graczy, którzy "widzieli już wszystko" i dlatego nadal się jarają (bo z tego się nie wyrasta), ale... mało grają, a ilu mamy młodzieńców wyblakłych? ;)

Ciekawe, ile lat ma najstarszy labiarz w sekcji GRY? scratchhead.gif

szczerbaty.gif

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, może aż za bardzo, wciągnąłem się w MORDHAU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein New Order i Wiedźmin 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wieloletniej przerwie od bijatyk (ostatnia, to tekken 5 na ps2), wróciłem do tych klimatów za sprawą mortala X (ostatni mój mortal to 4 na psx). Po tym jak dwie godziny nie mogłem zaliczyć samouczka w całości, zweryfikowałem swoje wyobrażenie nt moich umiejętności, a raczej ich braku w takich gierkach 8:E. Jednak z każdym dniem jest lepiej :thumbup:. Póki co tłukę fabułę i wieże na easy :E.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę Assassin's Creed Origins. Z początku było spoko, lubię serię, miałem kilka lat przerwy, jednak ostatnio coś mnie wzięło na powrót. Fajnie, że odświeżyli rozgrywkę, dodali nowe elementy, tylko właściwie już ją męczę żeby mieć to za sobą. Niby mapa jest duża, niby jest sporo pobocznych misji, ale różnorodność całości sprawia, że świat gry mógłby być mniejszy o 2/3 i gra by na tym nawet zyskała. Koniec końców jako tako oglądam jeszcze przerywniki związane ściśle z głównym wątkiem, ale i to jest tak trochę na odpier... :P

Zacząłem też Bloodborne. I chyba na zaczęciu poprzestanę :E Ciągle kręcę się po tej samej okolicy, bo co chwile ginę, a każda śmierć to odrodzenie przeciwników. Powrót do bazy wypadowej też. Nudne to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już kilka razy próbowałem sprowokować do metryk, ale teraz to Wy prowokujecie tekstami o "starości" :).

Zastanawia mnie, ilu mamy na labie zgrzybiałych, starych graczy, którzy "widzieli już wszystko" i dlatego nadal się jarają (bo z tego się nie wyrasta), ale... mało grają, a ilu mamy młodzieńców wyblakłych?

Stwórz własny temat o wieku gracza i dinozaurach labowych i proszę nie rozwalaj tego. ;)

 

świat gry mógłby być mniejszy o 2/3 i gra by na tym nawet zyskała.

W porównaniu do Odysei to ten świat jest nawet mały. :E

 

Zacząłem też Bloodborne. I chyba na zaczęciu poprzestanę

Też gram. Moja pierwsza gra FromSoftware i chyba ostatnia. Gra jest mega satysfakcjonująca, mroczny klimat - super, OST z bossami także poezja dla uszu, ale kilka rzeczy jak punkty kontrole mnie irytują, bardziej od śmierci i błądzeniu.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta a ładować poważniejszy hajs w cs czy wowa ma większy sens? Grasz w CS jakie masz skiny bo pewnie ze zwykłymi nie biegasz?

 

 

W nic nie gram, po kilku miesiącach chciałem wrócić do odyseji, ale jakoś mi przeszło. Dziwny moment w życiu, mimo że dużo wolnego czasu. No może Cyberpunk to zmieni, pożyjemy zobaczymy.

WoW jest za darmo, token z golda którego zbierasz ~dwa tyg nawet nie starając się zbytnio. W CS deafult skiny, od momentu kiedy wyciągnąłem z niego ~5k € bo bety poszły się walić od zmiany przez Valve.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW jest za darmo, token z golda którego zbierasz ~dwa tyg nawet nie starając się zbytnio.

chyba jako nolife bez życia po pracy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

 

Skądś to znam.

Regularnie wchodzę na nexusmods - czytam, moduję W3 - odpalam - idzie! Ale czad! Teraz to dopiero wygląda !!!

... kiedyś sobie zagram lol2.gif LOL

Już kilka razy próbowałem sprowokować do metryk, ale teraz to Wy prowokujecie tekstami o "starości" :).

Zastanawia mnie, ilu mamy na labie zgrzybiałych, starych graczy, którzy "widzieli już wszystko" i dlatego nadal się jarają (bo z tego się nie wyrasta), ale... mało grają, a ilu mamy młodzieńców wyblakłych? ;)

Ciekawe, ile lat ma najstarszy labiarz w sekcji GRY? scratchhead.gif

szczerbaty.gif

He he...rocznik 85 pozdrawia "młodzież" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jako nolife bez życia po pracy :lol2:

Dokladnie, sam grywalem po 1h dziennie srednio. Glownie M+ i jakies WQ, Golda bardzo malo wpadalo, znajomy, ktory natomiast spedzal na farmieniu 2h dziennie mial go od cholery, ale zeby z zwyklej gry sie utrzymac? Nie ma szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he...rocznik 85 pozdrawia "młodzież" ;)

MŁODZIAK! lol2.gif

Starszych szukamy ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jako nolife bez życia po pracy :lol2:

Yup. Cokolwiek powiesz mistrzu gry.

 

Smutne że pclab tak ostro zjechał z poziomem wypowiedzi. Bo przecież jak Ja Pan gry nie potrafię, to się nie da :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ile u Ciebie na serwerze kosztuje Token do WoWa? Bo ja jak jeszcze grałem to pamiętam, że nazbieranie na niego zajmowało mi więcej czasu niż dwa tygodnie. A grałem ze dwa lata temu. Nie mówię, że jakoś bardzo farmiłem ale jak piszesz, że teraz bez wysiłku można to zrobić może bym wrócił na chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...