Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Dam ci dobrą radę. Zignoruj ich wypowiedzi :). To tak dla twojego dobra.. W dodatku nie potrzebnie tylko będziesz tracił czas.. To tak jakbyś walił głową w mur. Ja już tu z nimi wielokrotnie próbowałem dyskutować ale z nimi sie po prostu nie da. Spróbuj tylko skrytykować ich ukochane produkcje. To juz nie będzie tak wesoło ;p.

 

Co do Andromedy to jest sporo fanów i graczy, którzy do dnia dzisiejszego pogrywają i bawią się dobrze a nawet bardzo dobrze. Ja się nie dziwie bo gra naprawdę jest "dobra". I tak jak mówisz gdyby na starcie kosztowała te 30zl do 50zł to może wtedy byłoby o wiele lepiej. Dla mnie Andromeda to poziom GreedFall czyli jest "dobrze". No ale nie można mówić, że gra jest porażką bo nie jest. Może twórcy nie zarobili tyle ile by chcieli..

 

 

 

Buehehe. Śmiech na sali. Oj robi się naprawdę ciekawie. Czyli spytałeś osobiście każdego kupca Andromedy? I sam przeprowadziłeś sondę? Czy jednak na szybkiego przejrzałeś przykładowo metacritic? Chociaż tam statystyki podaja i tak zupełnie co innego niż to co napisałeś.

 

Jestem na 100% pewny, że to akurat zmyśliłeś. Oj nieładnie kłamać ;>

Mam Cię po raz kolejny ośmieszyć bardziej niż sam to robisz na co dzień? Mam Ci powyciągać posty gdzie chwalisz jakąś grę na podstawie oceny swoich znajomych tudzież miejsc w internecie właśnie?

 

Ogólny konsensus na temat tej gry to - absolutny średniak i słaby Mass Effect. Owszem. Można wejść na forum BioWare gdzie krytyczne posty były i są kasowane na bieżąco i nabrać przekonań na podstawie opinii grupki bezkrytycznych fanatyków. Wtedy rzeczywiście ta gra jawi się jako coś dobrego. :lol2:

 

Tytuł AAA od jednego z największych wydawców za 30zł z sukcesem na poziomie AA. :rotfl::E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam Cię po raz kolejny ośmieszyć bardziej niż sam to robisz na co dzień? Mam Ci powyciągać posty gdzie chwalisz jakąś grę na podstawie oceny swoich znajomych tudzież miejsc w internecie właśnie?

 

Dziwne. Dyskusja tyczy się Andromedy, a ty już szybciutko zmieniasz temat. Dlaczego w dodatku chcesz mnie ośmieszyć? :hmm: Próbujesz szybko zmienić temat gdy nie masz żadnego kontrargumentu na to co ja piszę i kolega MisterMaster... I w sumie jakby nie patrzeć to dość często zachowujesz sie podobnie, gdy nie masz racji i dobrze o tym wiesz..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Expeditions - Conquistador - polecam. Trochę główkowania na początku z moralami, doborem dobrego składu, ale fajnie się pyka, tym bardziej że to gra niezależna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehe. Śmiech na sali. Oj robi się naprawdę ciekawie. Czyli spytałeś osobiście każdego kupca Andromedy? I sam przeprowadziłeś sondę? Czy jednak na szybkiego przejrzałeś przykładowo metacritic? Chociaż tam statystyki podaja i tak zupełnie co innego niż to co napisałeś.

Na jakim Ty świecie żyjesz? Odbiór graczy był generalnie dość chłodny, praktycznie w każdym miejscu. Potwierdzają to też recenzje branżowe, gdzie mimo poronionej skali i faktu, że EA/BioWare już wcześniej było traktowane ulgowo (vide mega przeciętna Inkwizycja), poleciało sporo słów krytyki. Trzeba być ślepym, żeby tego nie zauważyć, ale akurat od Ciebie ciężko zbyt wiele wymagać, masz na oczach klapki wielkości drzwi od stodoły. Jest wyraźna różnica między grą przyzwoitą a przeciętną. Andromedę ledwie można nazwać tą drugą, nawet jeśli ma swoje mocne strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się kłócicie, a ja gram w mgs2 HD na xonex. Gra jest doskonała, jak za dawnych lat, tylko ilość filmów denerwuje jeszcze bardziej, bo człowiek ma mniej czasu, niż w ogólniaku, a pół gry to filmy. Ciesz klimatyczne i dziwne jak cała gra;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gra przeciętna to na przykład Blair Witch. Natomiast Andromeda to gra "dobra". Różnica kolosalna. No chyba, że ne umiesz tego odróżniać ;>.

 

I już przestań z pisaniem, że mam klapki na oczach. Bo powinieneś to kierować do własnej osoby. Andromeda przeważnie zostala oceniana na 7/10. Ja jej osobiście dałem 6/10.

 

Wy się kłócicie, a ja gram w mgs2 HD na xonex. Gra jest doskonała, jak za dawnych lat, tylko ilość filmów denerwuje jeszcze bardziej, bo człowiek ma mniej czasu, niż w ogólniaku, a pół gry to filmy. Ciesz klimatyczne i dziwne jak cała gra;)

 

Ja jakoś nigdy nie grałem w żadne mgs`y i żałuje bo na YT wygląda bardzo ciekawie .. Ale gry sie już zestarzały :(.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie androbieda to po prostu jest bardzo przeciętna gra, totalnie nie potrafiąca mnie wciągnąć i niczym mi przypaść do gustu. Nie pamiętam już ile raz ponownie podchodziłem aby spróbować ją pchnąć dalej(z 10x już będzie, albo i lepiej :E) i zawsze mnie odrzuca bardzo szybko czasami wytrzymam 20minut czasami godzinę. Nigdy chyba nie skończę tej gry.

 

Ale w całokształcie patrząc na ogólne oceny graczy, tak to taki co najwyżej średniak wychodzi z tej gry i to w starej growej skali gdzie 5/10 to średnia gra.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Dyskusja tyczy się Andromedy, a ty już szybciutko zmieniasz temat. Dlaczego w dodatku chcesz mnie ośmieszyć? :hmm: Próbujesz szybko zmienić temat gdy nie masz żadnego kontrargumentu na to co ja piszę i kolega MisterMaster... I w sumie jakby nie patrzeć to dość często zachowujesz sie podobnie, gdy nie masz racji i dobrze o tym wiesz..

Zarzucasz mu nieobiektywność w ocenie bo bazuje na tym co widział w internecie... gdy sam to robisz, a nawet gorzej bo Ty bazujesz na znajomych.

To, że nie rozumiesz jakos mnie nie dziwi.

 

Kontrargumentu na co? Na stwierdzenie, że graczom ta gra się podobała? Argument nie poparty absolutnie niczym. A gra się tak podobała, że zrezygnowali z planowanych DLC, zrestrukturyzowali studio, a markę odłożyli na półkę. :lol2: Jak to skomentujesz? Mniejszość hejterska ich do tego zmusiła?

 

Dalej mi prawdziwy graczu nie wyjaśniłeś jak to jest, że jeszcze większe paździerze techniczne potrafią cieszyć się uznaniem, a Androbieda nie. Bo NV to był tylko jeden z przykładów mogę podać więcej. Co teraz napiszesz? Że nie warto dyskutować?

 

 

Wy się kłócicie, a ja gram w mgs2 HD na xonex. Gra jest doskonała, jak za dawnych lat, tylko ilość filmów denerwuje jeszcze bardziej, bo człowiek ma mniej czasu, niż w ogólniaku, a pół gry to filmy. Ciesz klimatyczne i dziwne jak cała gra;)

Jakie tam kłócicie. Przecież to dysputa pełną gębą, tylko taka trochę jednostronna. :cool:

AOE2 dalej. Ale AI wciąż głupie jak but.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dla mnie androbieda to po prostu jest bardzo przeciętna gra, totalnie nie potrafiąca mnie wciągnąć i niczym mi przypaść do gustu. Nie pamiętam już ile raz ponownie podchodziłem aby spróbować ją pchnąć dalej(z 10x już będzie, albo i lepiej :E) i zawsze mnie odrzuca bardzo szybko czasami wytrzymam 20minut czasami godzinę. Nigdy chyba nie skończę tej gry.

 

Ale w całokształcie patrząc na ogólne oceny graczy, tak to taki co najwyżej średniak wychodzi z tej gry i to w staro szkolnej skali gdzie 5/10 to śrenia gra.

 

Ja tam w Andromedzie bawiłem się dobrze.. miała fajny klimat i przyjemnie się strzelało no ale do produkcji Bardzo dobrej to jej sporo zabrakło

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciągle naprzemiennie na PC: For Honor, Rainbow6 Siege - polecam obie w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AOE2 dalej. Ale AI wciąż głupie jak but.

Sam bym w to połupał. Muszę pomyśleć gdzie to wcisnąć. Tylko, najpierw RDR2, później DS, w międzyczasie rdr2 online, WoW Classic, no i jeszcze kilka gierek w kolejce. np. Disco Elysium, Crosroad inn itd. Doba jest już dla mnie stanowczo za krótka :E.

 

Dawno tak nie miałem, aby mieć kolejkę gier w które bardzo chcę pograć i na tak długi okres czasu.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jakoś nigdy nie grałem w żadne mgs`y i żałuje bo na YT wygląda bardzo ciekawie .. Ale gry sie już zestarzały :(.

Druga część owszem, ale zdziwiłbyś się jak dobrze trzyma się trzecia i czwarta część. Chodzi mi oczywiście o mechanikę i sposób opowiadania historii, bo graficznie zabytek. Moim zdaniem wciąż jedne z najlepszych gier do ogrania w ogóle. Jakby tylko zremasterować grafikę i dodać dynamiczną kamerę, to nawet jakby w takiej formie pierwszy raz ujrzały światło dzienne dzisiaj to byłyby uznane za gry bardzo dobre. Inne hity z okresu mgs3 takie jak gtasa czy gow zestarzały się strasznie, te są cały czas świeże. Dwójka niestety przypomina erę psxa, ale jest przynajmniej miodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię te wspominki o Andromedzie. :E Najlepsze co w tej grze było to muzyka z zakończenia (AURORA - Under Stars), reszta przeciętna, ale od grania nie uschną ręce (jak np. w przypadku nowego Fallouta xD). Gra nie była nawet w 1/10 tak dobra jak żadna poprzednia część przygód Sheparda. Głupia fabuła, przeciętna mechanika, idiotyczne postacie, nieprzekonujący świat i ta ogólna bezcelowość naszych działań. No ale jak się tworzy grę zespołem ogórków to niestety takie kwiatki wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w creditsach to im prawie zawsze wychodzi, choć Aurora nie umywa się IMO do tego:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w creditsach to im prawie zawsze wychodzi

 

W Trailerach też mają dobrą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gra nie była dobra nawet w 1/10 w porównaniu do przygód Sheparda? To nie realne. Fabuła była średnia ale i tak lepsza niż w Assasynach. Mechanika to największy jej atut. Strzelało się lepiej niż w nie jednej wyżej ocenianych gierkach.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę. Umiesz Ty czytać?

 

 

Muzyka w creditsach to im prawie zawsze wychodzi, choć Aurora nie umywa się IMO do tego:

 

A nawet w DA2 im się udało mimo, że gra cienka jak dupa węża.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dragon age 2 to bardziej taki spin off niż godny następca jedynki.l zmienili i uprościli ale sama gra nie była zła.. czego dowodzą oceny i opinie na różnych forach... inie patrze tu na metacritic bo tam nie ma żadnego filtra antytrollowego.. sam dragon age 2 ocenilem chyba na 7 bo była spoko.. ale to już nie origins.

 

Dragon age 1 oceniłem na 10/10! Bo to gra arcydzieło obok mass effectów i gothiców ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram na przemian Stellaris i ME 2. ME 2 jakoś nigdy mnie tak nie przyciągała, więc jak mam dość ME2 to włączam Stellaris, ale też tam gra organicznymi nie za dobrze mi idzie (o wiele lepiej mi idzie gra zbuntowanymi maszynami, cudnie jest jak spotkam SI które też gra zbuntowanymi maszynami i cyk, federacja :E ), ale że nie lubię co chwilę zaczynać od zera dotrwam do końca organicznymi (obecnie to raczej już nie organiczne, a syntetyki :lol2: ). Ale jak mam już dość mikro-zarządania kilkunastu planet to wracam do ME 2 i tak w kółko :)

Edytowane przez Bart2_3_4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Eh Stellaris.. Nakupowałem dodatków itp i ciagle gra czeka w kolejce.. Niesamowicie rozbudowana i jakoś nigdy nie moge jej ruszyć :). Tzn kiedyś grałem długo w podstawkę tuż po wydaniu podstawki.. Ale DLC bardzo ją rozbudowały.. I kusi mnie by jednak wrócić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 dodatki (utopia, synthetic dawn, apocalypse, distant stars), zacząłem grać w to jak jeszcze były do wyboru rodzaje podróży (hiperlinie, bramy, ftl i coś tam czwartego :D ), miesiąc później zmienili na hiperlinie dla wszystkich. Ale później weszła aktualizacja 2.2 (Le Guin), która wszystko skomplikowała, jednak mimo wszystko chęć podbicia galaktyki jeszcze raz jest większa niż niechęć do zmian :) Chociaż wiele mechanik jest dla mnie irytujących jak np. podział na klasy, przez to nie mam ochoty podbijać inne impera dla niewolników, wolę ich po prostu wybić, lub nadać równe prawa (ale wtedy męcz się z frakcjami z poglądami przeciwnymi do imperium). Wczoraj mnie nerw złapał gdy całą populację przerobiłem na syntki, skończyło się tym, że z +400 minerałów spadłem do -500 minerałów na miesiąc, zużycie mieszkań wzrosło (np. w stolicy było 140 populacji i w sam raz mieszkań i miejsc pracy, po przemianie brakowało około 40 miejsc do zamieszkania, podobna sytuacja w każdej kolonii). Ale cóż, galaktyka sama się nie zdobędzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tyle zmieniali ze jak niedawno włączyłem grę to byłem przerazony ilością zmian. Jak zupełnie inna gra.. Czułem się jakbym grał w jakąś jej kolejną odsłonę.. Bo zmieniła sie mechanika i wiele rzeczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FortressCraft Evolved!

https://store.steampowered.com/app/254200/FortressCraft_Evolved/

 

Mocno skomplikowane połączenie automatyzacji, survivalu, tower def i cholera wie czego jeszcze :)

Jak coś to podstawka jest w bundlu za 2,5€ - w to się albo gra 10 minut i wyłącza albo wsiąka na 500h ;) (nie dosłownie)

Ogromna skala i ogrom możliwości. Jak ktoś już zanudzony Factorio czy Satisfactory to polecam.

 

c4K9Ew7.png

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie też zawiesiłem się w survivalowych klimatach, z ciekawości ściągnąłem Subnauticę z GP i siadło. Bardzo przyjemna eksploracja, pyka się lepiej niż w NMS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie też zawiesiłem się w survivalowych klimatach, z ciekawości ściągnąłem Subnauticę z GP i siadło. Bardzo przyjemna eksploracja, pyka się lepiej niż w NMS.

 

Subnautica jest absolutnie genialna - jeden z najlepszych klimatów ever. NMS ssie po całości (tak jak ssał kiedyś)

(w sumie to w co ja gram to nie bardzo survival)

 

Subnautica below zero tez fajna, ale inna - jednak pierwszego zejścia na głębinę nie da się zrobić dwa razy ;)

Zazdroszcze ze to ogrywasz po raz pierwszy :)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...