Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Może masz jednocześnie inne duże mody zainstalowane? Niestety ten mod dużo zmienia i wchodzi w konflikt z innymi modami, tutaj link do listy, z którymi "Industral Revolution" się gryzie, jest tam między innymi "Bob's Functions Library mod" oraz " Angel's Refining": Lista

Ja u siebie zainstalowałem tylko dwa mody, "Industrial Revolution" oraz "language pack" do tego moda, nic więcej nie mam (wczoraj ze znajomym zaczęliśmy grę na serwerze i mamy dodatkowo LTN + dwa "pod-mody") i śmiga bez zakłóceń.

 

No właśnie nie, co prawda mam pobrane inne mody całe angels i bobs ale nie są aktywne w tym samym czasie co industrial. Pobierałem bezpośrednio z gry, może pobiorę ze strony i zobaczymy to czy coś zmieni.

Masz wersję moda 1.0.9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to liczę:)

Próbowałem zainstalować Industrial Revolution ale po wejściu do gry nic się nie zmienia. W FNEI nie pokazuje mi żadnych nowych przedmiotów poza standardowymi. Co może być nie tak?

 

Serio radzę, poszukaj serwera - spoko ludzi można poznać. Bobs jest serio przegięty i to nie zawsze w ten dobry sposób :)

Co do IR nie wiem... grasz na experimentalu? Sprawdź wersję pod jaką jest mod i jaką masz factorio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M_A_N_S_O_N jak pograsz trochę w phoenix point to daj znać czy gra warta i jak wygląda w porównaniu do XCOM 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Wasteland 2 - Director's Cut, fajne to jest, a muzykę robił Mark Morgan cool.gif jest klimat, na razie dobrze się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wersję moda 1.0.9?

 

Tak, mam wersję moda 1.0.9, może masz ustawione w steam wersję eksperymentalną factorio? Jeżeli nie, to nie mam pomysłu co może być nie tak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechwarrior 5 o gra o której cicho na forum, kupiłem i gra się fajnie, choć z niewiadomych względów musze grac w FHD bo inaczej gra wywala błąd że mam mało pamięci...

Jak ktoś chce pograć w co-op to zapraszam nick vonBaronX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grać w Zeldę: BotW. :)

 

I przechodzę drugi raz Fire Emblem, tym razem ścieżką Leicester Alliance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram sobie w Wiedźmin 3 Dziki Gon Gon Edycja Gry Roku i powiem szczerze że wybrałem opcje dialogowe które nie wybrałem wcześniej i robi się ciekawie. ;)

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grać w Zeldę: BotW. :)

 

 

Trochę zazdroszczę że idziesz przez to od nowa :)

Fenomenalna gra. Mało którą grę robiłem tak na maksa jak tą. Każdą świątynię... praktycznie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym sobie w tą Zelde, ale za dużo jest zabawy z tymi emulatorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem skończyć ponownie rdr2 na pc, ale nie dałem rady - dotarłem do 4 rozdziału i koniec :E

 

Jak na razie ogrywam Mortal Kombat 11 i to na tyle..

 

 

Wychodzi coś ciekawego w styczniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nah, z tego co widzę to w styczniu będzie niezła posucha :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem w co sobie niedlugo pogram, dzięki za pomoc :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co pad z gyro? Na padzie z Xbox one przeszedłem.

 

Da się przejść, ale jak dobrze pamiętam paru świątyń nie da się zrobić bo kontrola była tylko z gyro.

Faktycznie "potrzebny" to złe słowo - zalecany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Castlevania Lord of Shadows jedynka, bez pada (na klawie) któregoś tam bosa nie ubijesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się przejść, ale jak dobrze pamiętam paru świątyń nie da się zrobić bo kontrola była tylko z gyro.

Faktycznie "potrzebny" to złe słowo - zalecany.

Sam nie gram ale co jakiś czas śledzę temat... Może właśnie kłamię ale wydaje mi się, że było jakieś obejście i na zwykłym padzie (albo myszka jako symulowane gyro?) dało się zrobić wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejściem to bym tego nie nazwał, po prostu cierpliwość.

 

Ogólnie zrobienie wszystkich świątyń nie jest potrzebne, tych z gyro jest baaardzo mało - tutaj chyba najsłynniejsza -

Z gyro gra się jednak wygodniej, i kontrola "mocy" i celowanie z łuku jest lepsze.

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zrobienie wszystkich świątyń nie jest potrzebne, tych z gyro jest baaardzo mało - tutaj chyba najsłynniejsza -

Z gyro gra się jednak wygodniej, i kontrola "mocy" i celowanie z łuku jest lepsze.

Ta świątynia z filmiku nawet z gyro jest bardzo trudna. Wczoraj już zaciskałem zęby jak próbowałem wybić tę kulę w odpowiednim kierunku. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcraft Remastered na razie leży i czeka (końcówka kampanii Terran z podstawki), natomiast wczoraj na jedno posiedzenie ciupnąłem Bayonettę 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...