Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do HoMM V, została mi jeszcze jedna kampania z podstawki i dodatki.

Kiedy ja ogram VI i VII? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w The Sinking City a potem chce dokończyć Sniper: Ghost Warrior Contracts i zostały mi dwie misje :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z kumplami w HOMM 3 na TV 50' ponad 4h graliśmy ta gra jest nieśmiertelna. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zacznę dzisiaj The Long Dark Episode 3.

 

Chciałem wrócić do Sniper: Ghost Warrior Contracts ale dla mnie to najnudniejsza gra snajperska 8 generacji.Ze snajperki dość fajnie strzela ale strzelanie z karabinów i pistoletów to masakra.Na najłatwiejszym poziomie trudność wrogowie jak cie wyryją i nie zderzysz podnieś się snajperem kilka strzałów i zgon.Strzelanie z karabinów to jak by nasz bohater snajper wybił 1L wódki.Dla mnie wszystkie mechaniki mnie irytowały a gra jest nudna z powodu pustej fabuły. :thumbdown:

 

W Hitman fajnie się poluje na wyznaczone cele do zabicia.Agent 47 wie co robi i to mi się podoba. :D

 

Moim zdaniem Sniper: Ghost Warrior Contracts to słaba gra zi irytującymi mechanikami.Czasem strzelam i też chce bawić w rambo ale w tej grze to nie wychodzi od razu giniesz .Mnie gra nieprzypadła do gustu i oceniam 3-/10. :E

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj w grę o snajperze, narzekaj, że taktyka na Rambo nie działa. 10/10, would recommend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem A Plague Tale: Innocence i polecam, perełka dosłownie i więcej takich, o grze nawet nie słyszałem i nie wiedziałem nic, dopiero na miesiąc przed premierą i to kolejny dowód jak małe studia potrafią robić porządne gry, oczywiście ma swoje minusy, ale warto.

 

Czas się zabrać teraz za "kupę wstydu" i na pierwszy ogień chyba pójdzie Kingdom Come: Deliverance, tylko nie mogę przeboleć, że gra nie ma czeskiego dubbingu, bo zawsze tak gram dla lepszej immersji.

 

A później największa zaległość której nie mogę odpuścić, czyli wyśmienite Divinity Original Sin 2, kiedyś przegrałem jakieś 50 godzin, ale stwierdziłem, że nie mam na tyle czasu żeby grać dłuższymi sesjami, a po 1-2 godziny dziennie to nie gra. Teraz mogę sobie pozwolić i trzeba będzie w końcu przysiąść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dalej w Xenoblade Chronicles 2, robię poboczne zadania i rozwijam wszystkie postacie, żeby przygotować się na NG+. Właśnie przyszedł do mnie dodatek, więc pewnie dziś zacznę go przechodzić. A przy okazji, z DLC dojdą nowe zadania do podstawki. bigsmile.gif

 

O i właśnie się dowiedziałem, że Plague Tale jest na Game Passie. Właśnie kupiłem. To będę miał dużo do roboty. :E

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anime i jRPG to kompletnie nie moja bajka, ale kiedyś znajomy (fan anime) kiedy chciałem spróbować i zobaczyć na własnej skórze co ludzie w tym widzą, podrzucił mi jakiś mocny serial i nawet mi się podobało, tylko teraz nie pamiętam tytułu. Stwierdziłem wtedy, że może by tak kiedyś spróbować jakiejś gry jRPG, bo może również mi się spodoba, jest w ogóle coś naprawdę godnego polecenia na PC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie gram za dużo w jRPG. Niestety nie znam żadnych ciekawszych tytułów na PC, ale muszę przyznać że naprawdę dobre jRPG potrafią wciągnąć każdego, tak jak i zwykłe, tradycyjne RPG. I takimi grami są na pewno Persona 5 czy Xenoblade Chronicles 2 właśnie (podobno 1 też była dobra i wyjdzie remaster na Switcha w tym roku). Oczywiście jest seria Final Fantasy, ale każda część to praktycznie zupełnie inny typ rozgrywki i czasami wychodzi to dobrze, a czasami... średnio. Ogólnie FF nie są spójne i nie przepadam za tą serią. Wiem, że jest też seria "Tales of.." na PC, testowałem Berserię i jakoś mi nie podeszła: mocno przestarzała grafika i taka sobie walka. W tym roku podobno wychodzi Tales of Arise, które będzie bardzo odświeżone graficznie (chyba na UE4) i walka też wygląda miodnie, ale jedyne co można zobaczyć to 2 trailery, więc nie wiadomo jak to będzie...

 

I to tyle z mojej wiedzy o jRPG. wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam FFXV, wiem, że ma mieszane oceny ale dla mnie po VII to najlepszy Final, dwa razy przeszedłem, drugi raz z wszystkimi dodatkami. Najlepiej wykreowane dla mnie postaci w całej serii. Wcześniej trzeba koniecznie obejrzeć film fabularny Final Fantasy XV: Gwardia Królewska (wprowadza lore, historię świata) i mini serial The Brotherhood (poznajemy historię bohaterów gry), bez tego dużo się traci i można sporo rzeczy nie zrozumieć.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na odwyku :E

 

Mam nadzieję, że nowe fabularne DLC do Metra Exodus go przerwie.

 

Bardzo się cieszę, że się tym z Wami podzieliłem 8:E

 

<--- Ave Satan :devil:

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj w grę o snajperze, narzekaj, że taktyka na Rambo nie działa. 10/10, would recommend.

Można być żołnierzem i walić do wroga z karabinu a taką grą była Sniper Elite 4 i 3. Druga gra której się dobrze bawiłem to Sniper Ghost Warrior 3 mogłem być snajperem a jak chciałem zrobić zadymę to brałem karabin i robiłem miazgę a też w ruch szły granty.noże i co kolwiek czym mogłem zabić wroga.

 

Sniper Ghost Warrior Contracts to nasz snajper ma snajperkę i dobrze strzela ale jak bierze do rąk karabin to strzela się tragicznie wogule nie czuć że się strzela a celowanie to kompletna masakra.

 

Gra mi się nie podoba bo mechaniki które zamiast mnie bawić to mnie nie irytują.

 

Moim zdaniem gra zasługuje 4/10 bo mam masę błędów technicznych a najbardziej upierdliwe są błędy że się postać klinuje w najróżniejszych miejscach,kilka razy wczytywałem bo główny cel nie pojawił się na mapie.

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Nie umywa się niestety do Mario Kart 8 Deluxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś nie rozumie podstawowych komend po angielsku w gierce wyścigowej to faktycznie straszny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram w W40k: Inkwizytora Martyra. Gierkę przytuliłem na ps4 bo wersja imperatora była dostępna jakieś 2x taniej niż podstawka na PC. Co mogę powiedzieć jak ktoś lubi W40k i otrzymywać loot to będzie zadowolony. Jak ktoś lubi gry jak diablo to też będzie. Gierkę kupiłem na ogranie kampanii i tu sprawdza się super. Siadamy tłuczemy demony i kultystów, dezerterów czy inne mutanty ze 2 godzinki i poznajemy kolejne fragmenty całkiem ciężkiej fabuły jak przystało na W40k i tak codziennie xD

Jak ktoś chce to klasycznie jest rozbudowane multi i kanapowy coop (tylko na konsolach) ja na razie nie uruchamiam bo wiem, że jak uruchomię to pewnie wsiąknę.

Czy warto? Za 80 zeta grę + wszystkie dlc i season pass jak najbardziej choć granie na ps4 ma to do siebie, że nawet prosiak nie wyrabia i jak się zleci kilkadziesiąt mobków i jeszcze jakieś championy się kręcą to jak odpalisz rakiety to na niektórych mapkach jest kilka fps xD generalnie framerate do stabilnych nie należy ale o dziwo jakoś to szczególnie nie przeszkadza. Dla mnie 7/10 z patchem 2.0 (wersji 1.0 nie widziałem) i cieszę się że wrzucili tę zacną promkę na psn. Normalnie wolałbym ograć na pc ale 80 a 280 za komplet to jednak wole ps4 szczególnie, że na padzie gra się naprawdę super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardziej rozbudowana od takiego Nfsa i polski by się przydał.

 

Mam obie gry i nie jest potrzebna znajomość języka, no chyba, że już podstawowych słówek nawet nie rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardziej rozbudowana od takiego Nfsa i polski by się przydał.

chyba jakiś żart :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim tytule Ty teraz piszesz, że nie rozumiesz o co chodzi? Mario Kart czy Crash Racing? :lol2:

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony Prey 2017 i Middle-earth : Shadow of War.

 

Będzie grane w weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakim tytule Ty teraz piszesz, że nie rozumiesz o co chodzi? Mario Kart czy Crash Tracing? :lol2:

Podejrzewam, że o wszystkich tytułach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plague Tale obecnie, z oporami - gra mnie raczej nie porwała.

 

Wróciłem w końcu do Homeworld: Deserts of Kharak. Świetny RTS z pierwszorzędną narracją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram sobie w Need for Speed: Heat a między czasie partyjka w FIFA 20 bramkarzem i stoję na budzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, strasznie trudno zabrać się za coś. Serię Uncharted chciałem nadrobić, ale porzuciłem po jedynce, bo filmowa akcja z płaską fabułą teraz mi nie podchodzi.

Horizon Zero Dawn miałem odpalić, ale obawiam się że zmarnuje tylko swój czas.

Odpaliłem Yakuza Kiwami, ale kolejna ciężka "poważna" historia z toną angielskiego tekstu to za dużo, bo równolegle oglądam relacje z wojen galaktycznych w Legend of the Galatic Heroes...

 

Zbliża się drugi kryzys po Death Stranding, a pierwszy był po Nier Automata. Chyba zacznę przechodzić serię MGS od nowa lub pora na przerwę :E.

 

Warto brać się za Uncharted, jeśli nie szukam luźniej przygodówki akcji z filmową narracją?

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://www.eurogamer.pl/kingdom-come-deliverance-2-oficjalnie-zapowiedziane-zobaczcie-zwiastun-i-poznajcie-wszystkie-szczegoly Trzeba odpalić jedynkę, odpalę czeski dubbing, to się pośmieję, na pewno zrozumiem z 90%, nawet w Biedronce, Kauflandzie czy na basenie bywa pełno Czechów, najważniejsze to nie mówić do Czeszki "szukam" bo dostanie się po pysku
    • Każda sensowna aplikacja istnieje na Androida i iOS, a nawet jeśli nie, to będą inne, podobne. Może się natomiast zdarzyć tak, że te na iOS zmuszą Cię do zapłacenia za nie. Jak wyżej. Na iOS masz AdGuard, który świetnie działa zarówno w wersji płatnej, jak i darmowej. Elegancko się integruje z Safarmi. Z innymi przeglądarkami może być gorzej, ale i tak Safari na iOS zostawia w tyle Chrome i inne. Tak to już jest z Apple. Robisz po ichniemu, korzystasz z ich ekosystemu, który jest bardzo spójny w swojej ideologii, albo masz pod górkę. Obsługa gestami jest super, integracja z MacBookiem prima sort. Siri również miażdży asystenta Google. Jedyne, co w Apple mnie nie przekona, to ich bieda-chmura. Wciąż korzystam z Gmail i GDrive na iPhone i powiem szczerze, że googlowe apliakcje na iOS ssą. Podobnie jak jabłkowa aplkacja do kontaktów, dzwonienia oraz budzika. Nie ma ideałów.
    • Nie chodzi o niski fps, tylko zapchanie Vramu. Po takim chrupnięciu nie da się grać. Ale znowu zainstalowałem grę i bym zapomniał, że wyszły nowe sterowniki do Nvidii. Albo mam zwidy, albo sterownik poprawił działanie gry, za to CPU dostaje okropnie mocno po wątkach, czego wcześniej nie było. Vram pod korek, zdarzają się chrupnięcia, ale w moment całość wraca do normy i można grać dalej. Coś się zmieniło na lepsze dla grafiki kosztem ogromnego obciążenia CPU.
    • Ja sprawdzę jutro, bo właśnie zakończyłem na dziś.  Ogólnie nie wiem czy coś nie jest nie tak z czyszczeniem w standby. Według filmu Gigabyte o ochronie panelu, powinien po 60 minutach się odpalać. Ale się nie odpalił. Zobaczę jak będzie po nocy. Może moje 60 min i ich 60 min to jakieś inne minuty.  Ogólnie czekałem kilka lat na ogranie Cyberpunk bo chciałem to zrobić w najwyższej możliwej jakości. Dziś zacząłem. Oled 4k 32, patch tracing i to jest chyba jedno z najpiękniejszych doświadczeń wizualnych w życiu. Odpalałem Cyberka na Asus i to jak on wygląda tutaj, a jak na Asus to jakby 2 różne generacje ekranów. Nie wiem jak można dostać świetną matryce od Samsung i tak to spierdolić... Teraz świeci to cudownie w jasnych scenach. Ahhhh, no pierwszy raz od nie wiem kiedy jaram się tak ekranem i wyglądem gierki. Nawet na 77 calach w C1 nie robiła takiego wrażenia, bo tam ta jasność była w okolicach bodaj 700 nit i od razu widać różnicę.  Jak ktoś się zastanawia nad 4k 32 to zdecydowanie nie powinien brać pod uwagę nic innego. Niby 6500, ale no kurwa warto w uj. W monitorach to jest nowa jakość. 
    • Kurde on tez? To kogo wypada sluchac? I dlaczego klamca i mitoman?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...