Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Ja gram sobie w Need for Speed: Heat a między czasie partyjka w FIFA 20 bramkarzem i stoję na budzie :)

 

Hm to już w nowych odsłonach Fify można grać samym bramkarzem? Ja zakończyłem swoje przygody z fifą na 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm to już w nowych odsłonach Fify można grać samym bramkarzem? Ja zakończyłem swoje przygody z fifą na 18.

To ja na 07 jeszcze na Xbox first gen

Teraz w sumie to w Heroes 3 Hota

Czasami terraria xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnę listopadowego Humble'a. Crashe pokończyłem, masę nerwów straciłem na niektórych lvlach i później leciałem już po łebkach - ale się udało.

 

W zeszłym tygodniu ograłem The Shenmue I & II - ciekawe doświadczenie. Szacun dla ludzi, którzy to zrobili bez żadnych poradników. W drugiej części nie dałbym rady w tym labiryncie dzielnic/budynków Kowloon. Hejtuję za nadmiar QTE. System walki w pojedynkach bardzo satysfakcjonujący, w free battle już mniej. Cholera, podobał mi się w świat w dwójce. Było co robi i jego rozbudowa/interakcje robi wrażenie nawet dziś. Mam chęć na trójkę, ale spokojnie poczekam, aż pojawi się u wuja Gabena.

 

No i dziś zacząłem trylogię Spyro. Jakie to cholerstwo jest przyjemne i, przynajmniej na razie, proste. Można by to zrobić na 100%, ale raczej nie starczy mi wytrwałości.

 

Ogranie tego (+ w międzyczasie pubg) powinno wystarczyć do RE3/Dooma.

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zakupiłem i przeszedłem Firewatch, już wiem czemu gra ma dobre recenzje. Jest faktycznie niezła, szkoda jedynie, że krótka.

 

Poza tym Stalker Anomaly i może zabiorę się za Ghost of a Tale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż TheHunter. Nie potrafię chyba przestać. Wykupiłem całość terenów, każdy jest piękny i jest co robić. RDR2 zarzuciłem. Raz, że nieco mnie jednak nuży mimo zamiłowań do nieśpiesznej fabuły/akcji, a dwa, że ferie i dzieciaki mają więcej luzu z prosiakiem. Jak mam się wstrzeliwać w ich okienka przy moim braku czasu to byłby koniec ze spaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodstained: Ritual of the Night ukończone. Bawiłem się wyśmienicie. Na ten moment zainstalowałem dwie kolejne gry - "Gris" oraz "Ori and Blind Forest". Ori raczej zmęczę, mam nadzieję, że Gris mi się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

Konsola:

 

Horizon i Wiesiek 3.

 

Pc:

Cs:go

Star Wars Fallen Order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postal 2, tak dawno w to nie grałem że rzeźna w starym stylu którą dał mi GOG za darmo, bardzo mnie bawi, można grać w 1080p oraz FOV 110. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Darksiders 3 i DMC 5, a teraz:

The Witcher 3 - Wild Hunt - Game of the Year Edition - po raz 6. :D Ale już trochę męczy ;) i nie przeszedłem ostatniego DLC.

NieR: Automata - level 14, bardzo dobra gra, ale musi być koniecznie z modami + reshade, który zupełnie zmienia odbiór.

DOOM 2016 - robię sobie wprawę przed Eternalem. Dobry odmóżdżacz. p.s 200 fps Ultra 1440p :cool:

Gris - świetna! Bajeczny art-design.

 

Zainstalowany także Wolfenstein: Youngblood, ale jeszcze nie ruszyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodstained: Ritual of the Night ukończone. Bawiłem się wyśmienicie. ...

O właśnie, widziałem filmiki z tego i bardzo mi się podobały, pomimo że gram przeważnie w FPSy, muszę to obczaić. :thumbup:

A ja teraz tnę w Control i stwierdzam że bardzo przyjemna ta gierka, klimatem kojarzy mi się z dziwacznymi opowiadaniami z youtube o fundacji SCP... no i nie ma to jak zabić wroga dobrze wymierzonym kiblem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i skończę Postala 2, grafika trochę kwadratowa dzisiaj, nie ma RT, HDR, 4K, DLSS, DX12 i innych nowoczesnych graficznych efektów, a gra jest miodzio. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

Heh, strasznie trudno zabrać się za coś. Serię Uncharted chciałem nadrobić, ale porzuciłem po jedynce, bo filmowa akcja z płaską fabułą teraz mi nie podchodzi.

Horizon Zero Dawn miałem odpalić, ale obawiam się że zmarnuje tylko swój czas.

Odpaliłem Yakuza Kiwami, ale kolejna ciężka "poważna" historia z toną angielskiego tekstu to za dużo, bo równolegle oglądam relacje z wojen galaktycznych w Legend of the Galatic Heroes...

 

Zbliża się drugi kryzys po Death Stranding, a pierwszy był po Nier Automata. Chyba zacznę przechodzić serię MGS od nowa lub pora na przerwę :E.

 

Warto brać się za Uncharted, jeśli nie szukam luźniej przygodówki akcji z filmową narracją?

Horizon warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Horizonem może być różnie. Mi się na przykład niezbyt podobał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram obecnie w Metro Exodus na Xbox One S i chce ukończyć wszystkie DLC a na Ps 3 gram w Dragon Age: Początek.

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wróciłem do klasyki i mam ambitny plan w końcu ograć Baldur's Gate 1+2 (obecnie Enhanced Edition) i Fallout 1+2 :) Wiele lat temu się w to grało ale jakoś nigdy nie ukończyło żadnej z nich :)

Edytowane przez Azgaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Poinstalowałem sobie sporo gier na xboxie. Subnatica wygląda ciekawie.. Ale co ciekawe zaskoczyła mnie gra Sherlock Holmes: The Devil's Daughter. Niby nie zbiera wysokich not ale z godzinę zagrałem i jestem mile zaskoczony!. Jak skończę unchartedy to chyba wiem w co będę grał.

 

Szkoda, że tak mało jest gier detektywistycznych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft, ale to chyba bardziej już z przyzwyczajenia, godzinkę przed spaniem w tygodniu wbijam żeby zrobić daily. Na weekendzie w sobotę z rana raiduje Nya'Lothe i w sumie to tyle....Damm a pomyśleć że jak byłem nastolatkiem to całe dnie się siedziało przy wowie :E

 

Planuje natomiast sobie Spellforce 3 w końcu porządnie ograć w najbliższych dniach. Sprawdziłbym też tego Wolcena, ale poczekam aż połatają bugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft, ale to chyba bardziej już z przyzwyczajenia, godzinkę przed spaniem w tygodniu wbijam żeby zrobić daily. Na weekendzie w sobotę z rana raiduje Nya'Lothe i w sumie to tyle....Damm a pomyśleć że jak byłem nastolatkiem to całe dnie się siedziało przy wowie :E

 

Planuje natomiast sobie Spellforce 3 w końcu porządnie ograć w najbliższych dniach. Sprawdziłbym też tego Wolcena, ale poczekam aż połatają bugi.

Bo nie ma lepszej gry od WoW'a :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft, ale to chyba bardziej już z przyzwyczajenia, godzinkę przed spaniem w tygodniu wbijam żeby zrobić daily. Na weekendzie w sobotę z rana raiduje Nya'Lothe i w sumie to tyle....Damm a pomyśleć że jak byłem nastolatkiem to całe dnie się siedziało przy wowie :E

Jako dziecko / nastolatek miało się zupełnie inne podejście do grania. W czasach technikum siedziałem tyle czasu w MMO że to było aż niezdrowe. Jak w Aionie był tygodoniowy reset instancji to potem w weekend albo inne dni wolne potrafiłem nawet 16 godzin przesiedzieć, z przerwami na jedzenie itp. A to wszystko dlatego że miało się też ludzi do wspólnej gry. A co do Wowa to dochodzi jeszcze fakt, że kiedyś jednak był lepszy. BfA miało swoje dobre momenty, ale zakończenie tego dodatku to porażka. Jeszcze te beta testy na mythic raidach, gdzie GM resetuje bossa bo jest zbugowany. :E Ja teraz gram w FFXIV. Czy będę grał na poważnie to się okaże jak zbadam endgame, póki co sobie spokojnie leveluję moją tancerkę :E i chłonę fabułę z Shadowbringers. Dużo czasu na granie raczej i tak nie będę miał.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako dziecko / nastolatek miało się zupełnie inne podejście do grania. W czasach technikum siedziałem tyle czasu w MMO że to było aż niezdrowe. Jak w Aionie był tygodoniowy reset instancji to potem w weekend albo inne dni wolne potrafiłem nawet 16 godzin przesiedzieć, z przerwami na jedzenie itp. A to wszystko dlatego że miało się też ludzi do wspólnej gry. A co do Wowa to dochodzi jeszcze fakt, że kiedyś jednak był lepszy. BfA miało swoje dobre momenty, ale zakończenie tego dodatku to porażka. Jeszcze te beta testy na mythic raidach, gdzie GM resetuje bossa bo jest zbugowany. :E Ja teraz gram w FFXIV. Czy będę grał na poważnie to się okaże jak zbadam endgame, póki co sobie spokojnie leveluję moją tancerkę :E i chłonę fabułę z Shadowbringers. Dużo czasu na granie raczej i tak nie będę miał.

BFA mial albo raczej ma problemy od samego poczatku bo jest zwyczajnie zle zaprojektowany, dodawanie kolejnych statow do itemow poprzez rng (azerite traity,titangorge, teraz corruption) stwarza chore sytuacje. Polujesz na item miesiac, dropnie i ma zle traity nie procnie lub teraz brak(albo zle) corruption. Kretynizm, to samo- mozesz miec nizszy ilvl i przedmoit bedzie mimo to mocniejszy. Ion to debil serio, nie rozumiem jego podejscia, moze jest to wymuszone poprzez inwestorow, cholera wie.

 

To samo tyczy sie warfrontow i ekspedycji, jeden wielki fail na ktory szkoda czasu a ktory wypadalo robic zeby nie odstawac. Straszne to bylo. Zobaczymy co bedzie w shadowlands, ogolne przemodelowanie swiata itd zapowiada sie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmo się jarałem ponad 10 lat temu (wowy, aiony, rifty itp), starość nie radość ;), teraz po stokroć wole jakąś gierką z fajną fabułą, ba, nawet te retro pikselozy przechodzę, często bardziej wciągają niż produkty AAA za gruba kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj grałem na Ps 3 W Dragon Age Początek i klimat gry jest świetny i na chwilę obecną to jest najlepsza gra przygodowa 7 generacji :D

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...