Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu Wiesiek 3 i już 86 level oraz FishingPlanet 50 level ranga 34.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Devvine

Zaczalem FFXV. Jakos musze sobie czas umilic w trakcie choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Kingdome Come, bo mnie wciągnęło. Za pierwszym razem nie spodobała mi się walka, ale teraz już powoli łapię ten rytm.

 

Kupiłem jeszcze Super Mario Odyssey, bo jest na promocji, a mam ochotę na jakąś dobrą platformówkę.

 

No i gram jeszcze z kolegami w Stardew Valley. Miałem od tej gierki dłuższą przerwę, bo ostatnio grałem chyba na patchu przed wyjściem coopa. Kilka rzeczy się pozmieniało, sam coop wprowadził też dla mnie powiew świeżości. Podzieliliśmy sobie obowiązki, którymi będziemy się wymieniać co roku (w grze :E). Póki co jest super. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kindome? Za pierwszym razem odrzuciłem po kilkudziesięciu min. :E Może za następnym się przekonam. :D

 

Jestem po godzinie grania w Metro: 2033 Redux. Całkiem dobra, dużo skryptów na początku, jest klimacik i muszę przyznać, że póki co bardziej mi się podoba niż Exodus. Graficznie trochę drewno, zwłaszcza animacje, no, ale swoje lata już ma także przemykam oko. ;) Kupiłem na Gogu za 18 zeta. :cool:

 

Skończyłem Nier:Automata pierwsze zakończenie i zacząłem z innej perspektywy. I *** kolejny tutorial. Możecie mi wierzyć bądź nie, ale skończenie go zajęło mi 2h. :mad: Myślałem, że wyjdę z siebie. :D Już za pierwszym razem miałem dość, a ten był jeszcze trudniejszy.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kindome? Za pierwszym razem odrzuciłem po kilkudziesięciu min. :E Może za następnym się przekonam. :D

Polecam. Warto podejść na spokojnie do tej gry, no i na pewno pogodzić się z tym że nasz bohater początkowo nie umie zupełnie nic. ;)

 

 

Skończyłem Nier:Automata pierwsze zakończenie i zacząłem z inne perspektywy. I *** kolejny tutorial. Możecie mi wierzyć bądź nie, ale skończenie go zajęło mi 2h. :mad: Myślałem, ze wyjdę z siebie. Już za pierwszym razem miałem dość, a ten był jeszcze trudniejszy.

Co takiego było w drugim? Bo pamiętam jedynie

 

 

latanie 9S i hackowanie jakichś urządzeń

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to co napisałeś i omijanie tysięcy pocisków lecących w moja stronę... Do tego mam ustawioną mowę na jap i wyświetla mi się tekst -nie wiem jak można to wszystko połączyć i ogarniać to się dzieje na ekranie. :E

 

BTW 2x musiałem powtarzać, bo FAR w tym momencie źle działa jeśli ustawimy odblokowane FPSy. Gra ciągle powtarza te same momenty na cutscenkach bez końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Postala 2, końcówka zabija, chaos w mieście wszyscy się mordują na wzajem i zabijasz żonę i koniec. :E Zacząłem Saints Row 3, też niezła zabawa jak Postalu 2, @up miałeś rację co do tego dilda, jest fun nim mordować. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem wybrać które gry ukończyć i ostatecznie padło na Xbox One S Zombie Army Trilogy a na Ps 3 God of War: Wstąpienie.

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi od grudnia jakaś nostalgia wzięła na starsze gry które już kiedyś ograłem.

 

Na święta w grudniu się zaczęło od Mafia II potem

 

Wolfenstein The Old Blood, Alan Wake, Turok 2, Dead Island Definitive Edition

 

Parę dni temu skończyłem Watch Dogs pierwszy raz a obecnie, od wczoraj Bulletstorm Lite na Origon Access, bo ma być tylko do końca marca i znika a grałem raz na premierę w 2011 roku z torenta :P Super gra i rozwałka. Unreal Engine 3 się nie starzeje. Grafika też fajna.

 

Sześć gier w 2 miesiące skończyłem jak nigdy, jakoś fanie się ostatnio gra :) A gier jeszcze do ogrania jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś miesiąca zagrywam się w Rainbow Six Siege. Miły odpoczynek od cs'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po skończeniu Desperadosa 1 odpaliłem dwójkę i stwierdziłem, że to nie to. Zainstalowałem Shadow Tactics z Epica, dosyć ciekawa aczkolwiek Desperados 3, który będzie na tym silniku...hmmm animacje postaci nie pasują do dzikiego zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saits Row 3 jest naprawdę niezłe, takie GTA na luzaku, misję są bekowe czasami, wojna z gangami też. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre misje mocno jajcarskie :E. Zakręcona gierka, ale funowa. Warto szybko przejąc sporo interesów, potem nie będzie brakować $$. Sr4 nawet bardziej mi się podobało, chociaż ogólnie ludzie odbierają lepiej sr3 właśnie. Ale latanie, albo raczej szybowanie postacią ulepszoną na maxa przy nutkach aerosmith - bajka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Metro: 2033 Redux, taki średniaczek, atmosfera gęsta, depresyjna, przerażająca, ale niestety to bardziej walking simulator niż shooter. Przez większość czasu przechadzamy się przez metro od czekpointa do czekpointa słuchając historii towarzyszy... Poza tym zabrałem się za to po przejściu Exodusa, także tak trochę bez sensu. :E

 

Skończyłem też Life is Strange - jak da mnie rewelacja. :thumbup: Emocjonalna jazda od początku do końca, ze świetnym soundtrackiem, który idealnie wpasował się w klimat i podkreślał to co się działo. Trochę drażnił momentami lip sync i animacje twarzy (nie wyrażające emocje).

 

Zrobię sobie krótka przerwę i napewno kupię następne LiS.

 

 

 

Zacząłem Batman: Arkham Knight - przypomniałem sobie, że jednak nie grałem. :E A, że lubię tą serię, to tego też nie mogę ominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Life is strange cudowna gra zgadzam się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Subnautica - dziś po raz pierwszy ukończyłem całość. Bardzo przyjemna gra z ciekawą historią. Właśnie pobrałem Below Zero ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pykam w Dark Souls III. Polecam. Gra jest dosyć wymagająca ,ale wciąga i jest godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre misje mocno jajcarskie :E. Zakręcona gierka, ale funowa. Warto szybko przejąc sporo interesów, potem nie będzie brakować $$. Sr4 nawet bardziej mi się podobało, chociaż ogólnie ludzie odbierają lepiej sr3 właśnie. Ale latanie, albo raczej szybowanie postacią ulepszoną na maxa przy nutkach aerosmith - bajka :).

Jak dla mnie to po SR3 i SR4 nic już nie było takie samo. Te gry są jedyne w swoim rodzaju :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do SR, pamiętam misje z szambiarką ;). Druga część była mocno zwariowana, trójka jeszcze bardziej, ciekawe jaka jest czwórka w którą jeszcze nie grałem. Strach się bać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do SR, pamiętam misje z szambiarką ;). Druga część była mocno zwariowana, trójka jeszcze bardziej, ciekawe jaka jest czwórka w którą jeszcze nie grałem. Strach się bać ;).

Hehe, szambiarka była fajna, albo udawanie policji też, co ja najpierw próbowałem tych przestępców naprawdę łapać, dopóki się nie okazało że trzeba ich jak najefektowniej rozwalić :lol2:

Czwórka początkowo miała być ponoć takim DLC z supermocami do trójki. W końcu wydali to jako osobną grę i to jest odpał na całego. Jest to cholernie grywalne a cuda można tam wyczyniać niemożebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram na Xbox One S Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition a na Ps 3 gram w Lost Planet 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, szambiarka była fajna, albo udawanie policji też, co ja najpierw próbowałem tych przestępców naprawdę łapać, dopóki się nie okazało że trzeba ich jak najefektowniej rozwalić :lol2:

Czwórka początkowo miała być ponoć takim DLC z supermocami do trójki. W końcu wydali to jako osobną grę i to jest odpał na całego. Jest to cholernie grywalne a cuda można tam wyczyniać niemożebne.

Mi się trójka naprawdę widzi, jaja jak berety, no i moja bohaterka szefowa mafii, famme fatale sex bomba :E do tego mod na na nagość, tekstury HD oraz mod na więcej ciuchów i fryzur i gra się miodnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Subnautica - dziś po raz pierwszy ukończyłem całość. Bardzo przyjemna gra z ciekawą historią. Właśnie pobrałem Below Zero ; )

SN polecam w trybie permadeath. O ile normalnie gra i tak jest super i zwiedzanie świata daje dużo funu, o tyle przejście jej w taki sposób, żeby nie zginąć, to zupełnie inny poziom frajdy.

 

Mnie się udało za trzecim podejściem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days Gone. Nawet TheHunter zarzuciłem tak mnie to DG wciągnęło. PC nie startowało kilkanaście dni już, a kiedyś nawet nie pamiętałem, że w domu są PS4 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...