Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji panujących okoliczności, na tapecie teraz Left 4 Dead :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam próbowałem nowe ale pewniakiem jest tylko DCS i F16/FA18 ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gt sport (dostane jeszcze pare debilnych penalty i przestane ;d) i shadow of tomb raider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolcen skończony jakiś czas temu - przyjemna gierka chociaż pewne problemy techniczne z nią miałem. Dzisiaj usiadłem do Gris i skończyłem za jednym posiedzeniem. Różni się nieco od gier, w które zwykle grywam i zapewne dlatego mam bardzo pozytywne wrażenia mam po jej ograniu. Jutro obadam Ori and the Will of the Wisps. Słabo zaczynać od drugiej części ale co zrobić. Coś czytałem, że Ori potrafi być frustrujące no ale zobaczymy czy najpierw zabraknie mi cierpliwości czy gamepass mi się skończy:P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Six Siege.

Odbiłem się ze 2 lata temu od tej gry bardzo szybko. Ale zagryzłem jakiś czas temu zęby, żeby zrozumieć mechaniki i ogarnąć, jak w to cholerstwo grać. W tym momencie to jedyny shooter w jakiego grywam w wolnym czasie. Nawet moja ulubiona seria - Battlefield wyleciała kompletnie z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usiadłem do Gris i skończyłem za jednym posiedzeniem. Różni się nieco od gier, w które zwykle grywam i zapewne dlatego mam bardzo pozytywne wrażenia mam po jej ograniu.

To jest właśnie najlepsze. Znaleźć dla siebie coś nowego, oryginalnego i po prostu przyjemnego, kiedy jesteśmy ciągle zasypywani podobnymi, nienatchnionymi grami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kończę Uncharted 4.. I wezmę się za gry z Game Pass - Myślę o nadrobieniu Ori i innych takich indyków w abonamencie.

 

Próbowałem teraz dać szansę Doom z 2016r.. I niestety ale chyba to nie jest gra dla mnie.. No ale zobaczę znów za parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No ja 3x podchodziłem i po 2-3h grania odrzucało. Jakoś nie wiem nie czuje klimatu starego Doom 1 i 2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi średnio podoba się "arenowość" nowych Doomów. W sensie... idziesz do następnej lokacji i masz arenkę do bicia przeciwników. Zabijasz ich, idziesz dalej i znów to samo. Wolałbym projekt lokacji w starym stylu, czyli typową korytarzówkę-labirynt, sensownie rozstawienych przeciwników i powerupy. Klimat starego Dooma wynikał częściowo z ograniczeń technologii, wtedy większość gier 3D i pseudo 3D wyglądało podobnie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NRK9PWK8Jhw

 

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie skończyłem Dooma 2016 :E Grałem na PS4, zostawiłem kiedyś i potem już nie chciało mi się wracać :E Może kiedyś nadrobię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmógł mnie dodatek do Dying Light jednak :hmm:. Wczoraj wyczyściłem podstawkę ze wszystkimi zadaniami pobocznymi. Dziś odpaliłem dodatek i mam dość po 2 godzinach. Wózek niezły, ale tyle tysięcy zombi ubitych ostatnio, że smak na takie frykasy mi chyba przechodzi. Ale gram dalej. Przynajmniej dziś ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę Assasyna Origins, bo przez zasilacz nie mogłem grać. Już w połowie drugiego DLC jestem. Później się wezmę za Hitmana 2, Shadow of the Tomb Raider, RDR 2 i zrobię Assasyna Odyseję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Ori super (przeszedłem), graj. W sumie to może dobrze zrobiłeś, po piekielnych, brutalnych mordach wejdziesz do magicznego świata (aczkolwiek też depresyjnego) z relaksują muzyczką. :D

 

Skończyłem Batman Arkham Knight - świetna część, jedna z lepszych tej serii. Dodanie Batmobila nieźle urozmaiciło gameplay.

Diablo 3 - sezon 20, fajny ten nowy set Szamana. :D W końcu za niego się zabrali, bo od kilku sezonów to był mega słaby.

 

Instaluje Shadow of the Tomb Raider, będzie grane za jakiś czas. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo Rise mi się podobał.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam cos starszego obecnie

 

Enslved Odyssey to The West,perełka,cos pieknego ,szkoda ze nie ma wiecej takich gier.Polecam .

Horizon Zero Dawn chyba mocno sie wzorował na tej grze.

 

Batman Arkaham Asylum -najlepszy Batman,bez duzego łubu dubu i tej efektownosci z AK,ale gra powala klimatem i nawiazuje do filmów Burtona.

 

Prince Of Persia Zapomniane Piaski- jest Ok,kolejna gra ktorej mogło by dzis byc wiecej na PC bo takich gier mi najbardziej brakuje.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Enslved super, mocno nie doceniana. Szkoda, że nie zrobili kolejnej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enslaved rewelacyjna gra - chciałem kiedyś kupić konsolę (ps3 chyba), żeby w to zagrać. Ostatecznie zagrałem w wersję PC końcem roku 2013 czy też początkiem 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Ori super (przeszedłem), graj. W sumie to może dobrze zrobiłeś, po piekielnych, brutalnych mordach wejdziesz do magicznego świata (aczkolwiek też depresyjnego) z relaksują muzyczką. :D

 

Właśnie, dzięki zaa przypomnienie. Muszę ukończyć też pierwszą część Ori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe chęci przybyły do grania w the Following. Solidnie ulepszyłem buggy'ego i jest fun z koszenia zombiaków. Klatka świetlna sprawa, że da się na lajcie działać nawet w nocy, gdzie jest o wiele niebezpieczniej niż w dzień. Ogólnie core gameplay jest mocno odmienny od podstawki. Mniej skakania i ogólnie inna filozofia przemieszczania się po mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przygoda z DL zakończona. Porypana akcja, szkoda gadać :E. Kolejną w kolejce mam zboczoną przygodówkę 8:E Lust for Darkness, a potem Sherlock Holmes: The Devil's Daughter.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe chęci przybyły do grania w the Following. Solidnie ulepszyłem buggy'ego i jest fun z koszenia zombiaków. Klatka świetlna sprawa, że da się na lajcie działać nawet w nocy, gdzie jest o wiele niebezpieczniej niż w dzień. Ogólnie core gameplay jest mocno odmienny od podstawki. Mniej skakania i ogólnie inna filozofia przemieszczania się po mapie.

Mi się właśnie ten kontent nie podoba w DL, nie pasował (bardziej do DI) do szybkiego parkuru po mieście do którego się przyzwyczaiłem. Nie kupiłem DLC - widziałem na YT fragmenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się jeździło, ale po polach. Była taka część jakby mini miejska i tam była mordęga w przemieszczaniu się. Ogólnie podstawka lepsza. W drugiej połowie gry kotwiczka robiła za główny środek transportu. Dodatek odpuściłem, może kiedyś jeszcze do tego wrócę, a póki co uninstall.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...