Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

The Devil's Daughter pękł calaczek :yuppie:. Maraton trwa dalej, także od jutra, max pojutrze cisnę kolejną grę i to perełkę ponoć - Hellblade: Senua's Sacrifice :cool:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie powoli kończę Kingdome Come Deliverance a w ramach odskoczni od fabularnych gier zacząłem rozgrywkę online w Tom Clancy's The Division... Wirus i te sprawy czyli na czasie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Obecnie gram w A Plauge Tale i hmm no fajnie gra zrobiona ciekawa fabuła ale sterowanie postacia to jakaś katastrofa.. Sztywne to jak ***** tu nie dokończe :P. Strasznie to razi i nie wiem czy mnie te sterowanie nie zniechęci.. Podobnie beznadziejne sterowanie było w Hellblade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake II Ground Zero przechodzę bo kumpel mnie namówił i też przechodzi, tylko że podstawkę, ja podstawkę przeszedłem wiele razy, a dodatków nigdy, fajna stara dobra gra to jest. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na samym końcu Kingdome Come Deliverance ze wszystkimi dodatkami - świetna zabawa :thumbup:.

W kolejce fabularnych gier czekają: A Plague Tale: Innocence i Hellblade: Senua's Sacrifice.

Po za tym zacząłem przygodę z pierwszą częścią Tom Clancy's The Division i muszę przyznać, że gra sprawia mi sporo frajdy :D:E. Pomimo tego, że gra miała premierę 4 lata temu to mnóstwo osób nadal w to gra z czego bardzo się cieszę... Pandemia w dzisiejszych czasach 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake nie umiera nigdy, jak mam online grać w to g*** Champioship to wolę klasycznego Quake 3 Arena, którego znam i lubię. cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejce fabularnych gier czekają: A Plague Tale: Innocence i Hellblade: Senua's Sacrifice.

Hellblade bardzo polecam. Sam niedawno nadrobiłem zaległość i przeszedłem. To wyjątkowo ciekawa gra, ale trzeba się wczuć w klimat bo niektórzy mówią że nudna szczerbaty.gif

 

Ja z kolei meczę się trochę z Wolfenstein Youngblood. Zacząłem to chcę skończyć, bo z każdą zaczętą grą się tak staram. Niestety oprócz fajnego feelingu strzelania gra nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Fabuła nieciekawa, główne bohaterki denerwujące, ciągle respawnujący się przeciwnicy, powroty do tych samych lokacji (i znów ta sama walka z tymi samymi przeciwnikami ulokowanymi dokładnie w tych samych miejscach), no generalnie nudnawo i tyle. Następne w kolejce to Control, Doom Eternal i oczywiście Resident 3 i tutaj myślę że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę gromadnie lecimy maratony gierkowe :thumbup:. Po Hellblade zrobię sobie kilka dni przerwy na filmy, bo mam parę klasyków do powtórzenia, ale pomysł co dalej do ogrania już mam. Mianowicie - Thronebreaker: The Witcher Tales ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem nowego Dooma teraz:

 

Darmówki od Ubi: Child of Light i Rayman Legends. Ponad to Rage 2 z XGP. Na razie całkiem spoko, ale irytuje mnie polski dubbing, a zmienić nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jeśli mówisz o języku w Rage 2 to mozna zmienić na angielski. Mam wersję na xboxa, na PC powinno być tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, a przynajmniej ja takiej nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc nie chcąc muszę grać w Battlefield 5 wyłapywać cheaterów.

W wolnych chwilach Doom Eternal ale tam masaakra na obecnym poziomie trudności .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Devil's Daughter pękł calaczek :yuppie:.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments będzie dostępny free w Epiciu jako następna gra.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Też calaczek już na steam zaliczony :P. Swoją drogą lepsza część jak córka diabła. Ale najlepszy z Sherlocków jest imo Testament z 2012.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments będzie dostępny free w Epiciu jako następna gra.

 

 

Genialnie.. brakuje mi gier detektywistycznych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też calaczek już na steam zaliczony :P. Swoją drogą lepsza część jak córka diabła. Ale najlepszy z Sherlocków jest imo Testament z 2012.

Nieźle! Chyba lubisz. :E W sumie żadnego nie grałem, więc sprawdzę napewno jak tak polecasz. :P

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle! Chyba lubisz. :E W sumie żadnego nie grałem, więc sprawdzę napewno jak tak polecasz. :P

Sherlocki fajne są. Mam 5 części. Dwie dość stare i można się odbić jak ktoś nie lubi takich klimatów (ja lubię), ale Testament i CnP spokojnie mogę polecić. W The Devil's Daughter jest trochę więcej takich pierdółek jak qte, ale ogólnie też jest ok.

e:

Tak - w The Testament of Sherlock Holmes też calaczek zaliczony jak coś 8:E.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby Gearsów nie lubię, a jedynki wręcz nie trawiłem, krzywiłem sie na gameplay czy gunplay w Gears 4, ale teraz postanowiłem ograć piątkę w passie i... może od "fabuły" nadal bola zęby, ale... kurna, jak to ślicznie wygląda! Jak to jest odpicowane graficznie. I te ciemne fragmenty ze światłem z drona na 32" z matrycą VA... Boziu, naprawdę szacun.

 

A poza tym wziąłem się wreszcie za The Banner Saga i gram też w The Turing Test (polecam, łatwe i może mało odkrywcze filozoficznie, ale fajne, i fajna muzyka w tle plus fajne efekty flar :E)

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wrócić do Fallouta 3 GOTY, z modami ta gra wygląda fajnie, przechodzę drugi raz, po kupie typu Fallout 76 ona jest naprawdę dobra. po 12 latach od premiery, mody robią robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Animal Crossing. :)

Co w tej grze jest takiego fajnego, ze ludzie sie tym jaraja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tej grze jest takiego fajnego, ze ludzie sie tym jaraja?

Gram dopiero od wczoraj, więc jeszcze nie potrafię tego wytłumaczyć. Może dlatego że masz własny kąt, który rozwijasz? Coś jak w Minecraft czy Stardew Valley, tyle że w trochę innej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hellblade zaliczony - ofc calaczek :E. Gierka super, ale tylko na raz. No może jeszcze kiedyś pyknę, ale nie szybko. Teraz Thronebreaker za dzień lub dwa.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to ogrywam nowy dodatek do Monster Hunter World i nadrabiam DOOM z 2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
    • "Ale to tylko teoria spiskowa szurów!!!!"  
    • Morawiecki jedyne co robi, to nadal kłamie jak z nut . Hipokryzja w jego wykonaniu nadal jest u niego mocną stroną. A poza tym pisałeś do pisowca, który jedzie na jednej tej samej płycie co inni obecni tu pisowcy, kilku ich tu jest.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...