Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie gram na konsoli Xbox One S Pillars of Eternity II: Deadfire Ultimate Edition.Gra się bardzo przyjemnie a klimat gry i sama muzyka to poezja dla gracza tylko ekrany ładowania w grze to prawdziwa plaga Egipska. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Premier Vaulta z EA na miecha i jestem pozytywnie zaskoczony Jedi:Fallen Order.

Ładne to, ciekawe, nie mega trudne, kurczę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem brakujące dodatki na Humblach do Gal Civ III i wróciłem podbijać Drogę Mleczną znowu Zjednoczoną Federacją Planet i kapitanem Picardem, tym razem nie odpuszczę Romulanom. :):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prey (2017) bo ma wylecieć z GamePassa

Jak na razie po 3 godzinach jestem zachwycony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w końcu Gothica 3, choć nadal były z nim problemy. Ale poszło. Teraz gram w Risena, bo odpaliłem Zmierzch Bogów, jeszcze gorzej:/ te dialogi to istna masakra, ale jak przymknąć oko ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba popełniłem duży błąd, bo kupiłem Cywilizację 6, gram czwartą godzinę bez przerwy i chyba prędko dziś nie skończę :E

Jako fan starych cywilizacji mogę tylko polecić, świetna gra :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć że na Ps 3 naparzam w Killzone 2 i powiem szczerze że sieczka jest krwawa. :pistols:

 

Gra się bardzo przyjemnie i jak ktoś nie grał w Killzone 2 to bardzo zachęcam do kupienia. :cool:

Edytowane przez Maryha145

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba popełniłem duży błąd, bo kupiłem Cywilizację 6, gram czwartą godzinę bez przerwy i chyba prędko dziś nie skończę :E

Jako fan starych cywilizacji mogę tylko polecić, świetna gra :thumbup:

 

Jeśli grasz ze wszystkimi DLC to rzeczywiście trudno będzie się oderwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grim Dawn - kupiłem w promce z dodatkami. W sumie spoko gierka, póki co 25h gry za mną, nie ogarniam całego systemy umięjętności jeszcze ale jak na "diablowate" całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć że na Ps 3 naparzam w Killzone 2 i powiem szczerze że sieczka jest krwawa. :pistols:

 

Gra się bardzo przyjemnie i jak ktoś nie grał w Killzone 2 to bardzo zachęcam do kupienia. :cool:

Grałem, jedna z moim pierwszych gierek na PS3. Bardzo miło wspominam też multi, w którym sporo czasu spędziłem. Sporo ciekawych mechanik i klas postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w końcu Gothica 3, choć nadal były z nim problemy. Ale poszło. Teraz gram w Risena, bo odpaliłem Zmierzch Bogów, jeszcze gorzej:/ te dialogi to istna masakra, ale jak przymknąć oko ujdzie.

Ja właśnie jestem przy końcu. Po tych wszystkich patcham fanowskich to nawet jest grywalne, chociaż fabuły niestety nikt nie poprawił. Ale i tak całkiem dobrze się bawiłem.

 

O dziwo graficznie nadal wygląda nieźle (+ trochę modów i modyfikacji .ini) no i te lasy, łąki w Myrtanie w akompaniamencie Vista Point :thumbup:

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem w końcu Gothica 3, choć nadal były z nim problemy. Ale poszło. Teraz gram w Risena, bo odpaliłem Zmierzch Bogów, jeszcze gorzej:/ te dialogi to istna masakra, ale jak przymknąć oko ujdzie.

Risen jedynka fajna gierka. W sumie dwójka i trójka też jakieś tragicznie nie są ostatecznie - ograłem na początku z bólem, a potem poszło gładko. Drewno wiadomo, ale grywalne drewno mimo wszystko :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mocno wsiąkłem w Hunt Showdown - genialny klimat i art design. Specyficzny i oryginalny styl rozgrywki z ciekawym feelingiem broni z XIX wieku. Plus świetna grafika i znakomity dźwięk. Najbliżej jej niby do Tarkova, ale to jednak dwie różne gry. Mam tytuł od early access, ale dopiero teraz zacząłem grać coś więcej. Plus gram tylko i wyłącznie solo i bawię się świetnie.

 

W przerwach od Hunta, Valorant, ale po około 20 rozegranych meczach zaczyna mnie powoli nudzić. Za CSem nigdy nie przepadałem.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grim Dawn - kupiłem w promce z dodatkami. W sumie spoko gierka, póki co 25h gry za mną, nie ogarniam całego systemy umięjętności jeszcze ale jak na "diablowate" całkiem spoko.

Też gram, naprawdę dobra gra. thumbup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Crysisa Warheada ku mojemu zdziwieniu chodzi dużo lepiej niż Crysis 1 mimo lepszej grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Crysisa Warheada ku mojemu zdziwieniu chodzi dużo lepiej niż Crysis 1 mimo lepszej grafiki.

Jest bardziej linowy i krótrszy niż Krazis 1 ale ma klimat, przeszedłem dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 4 ultimate hd , po tylu latach i ograniu tego tytulu juz kilka razy wczesniej dalej sie swietnie bawie a i czasem potafi zaskoczyc choc myslalem ze pamietam wszystkie miejscowki itp. Pomimo prostoty i slabej grafiki gra ma to cos co pco trzyma przed ekranem w przeciwienstwie do wiekszosci nowych hitowych niby gier z ostatnich lat przez ktore ciezko mi bylo przebrnac do konca. Obawialem sie ze odpalajac ja po dlugich latach szybko sie znudze a tu mile zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ponad połowa Doom Eternal za mną, później mam zamiar zabrać się za małe zaległości, i biorę się za Resident Evil 2 Remake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie MW2 remaster, bo nie mam w co grać :E

 

l17VbFs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no - gram sobie w tego Thronebreaker'a, a tu nagle w połowie chyba gry straciłem swoją najlepszą kartę - Czarna Rayla, na której oparłem praktycznie całą talię w combie z kilkoma innymi kartami, ale Rayla była kluczowa :E. Coś czułem, żeby lepiej

 

wybić wszystkie wiewiórki i nieludzi jak leci w drugim akcie

 

Ale fajnie. Decyzje w grze mają swoją wagę, więc teraz będzie trzeba zmodyfikować talię i coś nowego obmyślić :P.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BFV, PUBG, WOW(akurat leveluje sobie o 1 do 120 solo dla zabicia czasu :) ), F12019

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESO, zakupiłem sobie w promocji wszystkie dodatki i ciacham questy z postanowieniem zrobienia wszystkich we wszystkich krainach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdr2 piękna gra, wsumie od czasów gta v, nie wciągnąłem się gre, oprócz AC... Był Ori, ale taka platformówk choć bardzo dobra nie dało, tego czegoś. Narazie jestem kałbojem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...