Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Ekonomia jest, nie ma rozbudowy bazy. Są trzy surowce plus wskaźnik anarchii, wybierając misje, operacje specjalne i tworząc zespoły terenowe trzeba zdecydować, o co gramy.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem po raz n-ty Quake 2... Szczerze mówiąc, za każdym razem moja ocena tej gry spada o 10%... O ile początkowe poziomy są OK, to dalej bieganie w tę i nazad po tych malutkich poziomach, jak w jakiejś przygodówce zabija całą przyjemność z gry. Współczuję tym, którzy grali w jeszcze bardziej pociętą wersję na PSX. Mnie to już ominęło.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem po raz n-ty Quake 2... Szczerze mówiąc, za każdym razem moja ocena tej gry spada o 10%... O ile początkowe poziomy są OK, to dalej bieganie w tę i nazad po tych malutkich poziomach, jak w jakiejś przygodówce zabija całą przyjemność z gry. Współczuję tym, którzy grali w jeszcze bardziej pociętą wersję na PSX. Mnie to już ominęło.

Ja przeszedłem dawno temu na P166MMX i Voodoo 2, to zupełnie inne odczucia były niż teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem ogrywać The Uncertain: Episode 1 - The Last Quiet Day

Gra logiczna nie dla fanów CS-a lol2.gif

Edytowane przez @lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam GTA V - wielu twierdziło, że GTA 4 było lepsze, ale moim zdaniem GTA V jest lepsze (fabuła nawet, bo to że grafika to oczywiste ). Jedynie niepotrzebnie zrobili to udziwnienie z podziałem na 3 postacie, bo ma się lekkie roztrojenie jaźni, ale gra i tak robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca Zelda Breath of the Wild na emulatorze cemu. Jak ktoś nie wie dlaczego nintendo jest takie dobre w gry, to może się sam przekonać. Jest naprawdę mało gier, gdzie gracza nie traktują jak idioty. Emulator działa świetnie, stałe 60fps na vulkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam GTA V - wielu twierdziło, że GTA 4 było lepsze, ale moim zdaniem GTA V jest lepsze (fabuła nawet, bo to że grafika to oczywiste ). Jedynie niepotrzebnie zrobili to udziwnienie z podziałem na 3 postacie, bo ma się lekkie roztrojenie jaźni, ale gra i tak robi wrażenie.

Mi to nie przeszkadza każda postać jest inna, coś innego wnosi, a reszta super, misja z pociągiem niezła. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roztrojenie jaźni?? Jak tam przecież to fajnie płynnie wszystko przechodziło :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca Zelda Breath of the Wild na emulatorze cemu. Jak ktoś nie wie dlaczego nintendo jest takie dobre w gry, to może się sam przekonać. Jest naprawdę mało gier, gdzie gracza nie traktują jak idioty. Emulator działa świetnie, stałe 60fps na vulkanie.

Producenci współpracujący z Nintendo po prostu skupiają się nad tym żeby gry były jak najbardziej przyjemne. Żeby podobała nam się sama rozgrywka a nie osiągnięcia, czy przejście do pewnego etapu, bądź całej gry. Oczywiście są pewne wyjątki, np. leniwe GameFreak, które robi każde następne Pokemony po linii najmniejszego oporu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W promo na GOG'u wziąłem Grim Dawn - bardzo przyjemny h&s, nawet się wciągnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W promo na GOG'u wziąłem Grim Dawn - bardzo przyjemny h&s, nawet się wciągnąłem.

Także kupiłem i jak na razie nie mam pojęcia jak w to grać, tj jaka klasę budować. Trochę przeraża mnie ilość opcji.:E Przyzwyczajenia mam z Diablo 2 i 3, a tam było wszystko tak prosto wytłumaczone.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradników na necie masz pełno, na normalnym poziomie trudności gra jest tak prosta, że można spokojnie poeksperymentować. ;) W ostateczności pozostaje repsec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nic bo za oknem 30 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam "kupę wstydu", a tu jeszcze Dishonored 2 i Dishonored: Death of the Outsider w zaległościach, chyba czas najwyższy się za to zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się gra wieczorami. :D;)

 

Skończyłem:

 

Firewatch - artystycznie bardzo ciekawie, fajny klimacik, czuć "tajemniczość" wydarzeń, bardzo dobry voice-acting, ale niestety sam gameplay mnie nie porwał. Kolejny symulator chodzenia, bez tak na prawdę żadnych ciekawych smaczków, eksploracji (bo chodzi się ciągle po tych samych ścieżkach) i rzeczy do roboty. Trochę za krótka, przez co zakończenie pozostawia niedosyt.

 

Life is Strange Before the Storm - bardzo dobra część, aczkolwiek oczko niżej od "podstawki". Przede wszystkim jest za krótka, bo tylko 3 główne epizody i mniej emocjonalna, aczkolwiek znajdzie się kilka mocnych scen, które złapią za serduszko. ;) Niestety lip-sync i ogólna mimika pozostawia wiele do życzenia, tak samo jak w poprzedniej części jest słabo. Szkoda, bo można było by więcej wykrzesać z tego co chcą nam przekazać głowni bohaterowie.

Genialny jest też soundtrack, chyba nawet lepszy od poprzedniego. Zespól Daughter nagrał świetne piosenki, które idealnie się wpasowały w sytuacje i "pokazały" to co miały pokazać. ;)

 

A gram w SteamWorld Dig 2 - całkiem ciekawa platformówka, ale irytuje mnie sterowanie, do którego nie mogę się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się gra wieczorami. :D;)

Jeśli to było do mnie, to niestety ostatnio mam jakieś wypalenie "growe" i brak chęci, ale zaległości trzeba nadrabiać, choćby na siłę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Return to Castle Wolfenstein.

Gra nadal całkiem nieźle wygląda po blisko 20 latach. Zapomniałem jakie kiedyś były trudne gry, nawet na poziomie normal zdarza mi się zaliczyć 5 razy zgon w jednej misji, zbieram dwa razy od snajpera którego nie widzę i reload :E Snajperzy albo komando-laski praktycznie mają celność 100%, mało apteczek, nie ma automatycznej regeneracji zdrowia... to inna liga, to nie dzisiejsze czasy gdzie "tęczowe dropsy wypadają z potworków w doomie albo bohater sam regeneruje zdrowie do 100%" :rotfl:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Return to Castle Wolfenstein.

Gra nadal całkiem nieźle wygląda po blisko 20 latach. Zapomniałem jakie kiedyś były trudne gry, nawet na poziomie normal zdarza mi się zaliczyć 5 razy zgon w jednej misji, zbieram dwa razy od snajpera którego nie widzę i reload :E Snajperzy albo komando-laski praktycznie mają celność 100%, mało apteczek, nie ma automatycznej regeneracji zdrowia... to inna liga, to nie dzisiejsze czasy gdzie "tęczowe dropsy wypadają z potworków w doomie albo bohater sam regeneruje zdrowie do 100%" :rotfl:

A ja w Medal of Honor 2010, fajnie broń brzmi w tej grze, lepiej niż Call of Duty Modern Warfare 2007, kupiłem po taniości Medale na steam których nie mam, bo dwa pierwsze kupiłem na GOGu, nie jest tak źle jak na taką strzelankę, pierwsza misja niezła jak koleś którego miałeś ratować miał bombę i wybuch, tekstury momentami już nie dzisiejsze, ale klimat jest póki co no fun ze strzelania też jest, bo broń naprawdę czuć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak odpuszczam na chwilkę "kupe wstydu" i Dishonored 2 z dodatkiem, i wzięło mnie kolejny raz ma Mafię II, tym razem Edycja Ostateczna. Tym razem w 2160p i na 65", uwielbiam tą grę i liczę na dobry remake jedynki, nawet gdyby to nie była Edycja Ostateczna to gra się dobrze trzyma po 10 latach. Ale ten dym ze studzienek, chyba w 4 FPSach strasznie wk..... Minęło tyle od premiery tej edycji, gram po raz pierwszy w Edycje Ostateczną, i nic z tym nie zrobili. Już się boję o remake jedynki w wykonaniu Hangaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia II strasznie spoko.. jakoś rok temu przechodziłem kolejny raz z dlc i grało się wyśmienicie..

teraz III muszę dokończyć, bo się zatrzymałem w połowie od jakiegoś czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unreal Gold (chyba mam go z Biedronki za 9,99zł kupiony milion lat temu :E)

 

Tekstury nadal po ponad 20 latach ujdą w tłoku. Szczegółowość otoczenia mogła być lepsza no ale wtedy karty nie miały takiej mocy jak dzisiejsze konstrukcje (dziś cały komp wciąga 32-34Watt/godzinę :E a gra śmiga w 60fps), Różnorodność broni genialna, to nie co dziś że praktycznie każda "robi to samo", każda giwera w Unrealu sprawdza się lepiej na dystans albo w zwarciu, na otwartych przestrzeniach albo w ciasnych korytarzach. Tryb single to wiele godzin grania i zwiedzanie ciekawych lokacji, często jest to niezły labirynt ale gra nie podpowiada "prowadząc za rączkę - o tu tu idź" tylko "szukaj, chciałeś unreala to szukaj wyjścia". AI przeciwników stoi na wyższym poziomie niż w wielu dzisiejszych grach. Latarka jedna z najlepszych jakie można było zobaczyć w grach. Kolorystyka, tu nie ma bladych kolorów, wszystko jest soczyste i cieszy oczęta. Światło i cień. Muzyka i dźwięki, no po prostu ochom i achom nie ma końca, coś pięknego.

 

Mogliby zrobić remastera pierwszego Unreala plus dodatek Return to Na Pali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman Redemption, polecam, ale raczej się trzeba spieszyć bo jak ubi się dowie to zniknie jak mario64, a również jest/był dobry port na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Personen 5 royal, Tlou 2 i teraz Persona 4 Golden ogrywania, a później pewnie TLOU2 jeszcze raz na survivalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tlou 2 skończone i teraz zabieram za C&C remastrered i gears5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...