Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

I byś nie polecił(a) do zagrania?

 

Tylko bez spoilerów proszę.

 

Aktualnie grywam w Rise of the Tomb Raider. Polecam. To samo co w poprzedniej części ( 2013 ) tylko wszystkiego więcej, na plus oczywiście. :D

 

Nie nudzi, ładnie wygląda, dobrze zoptymalizowana, gamepleyowo świetna. Ciekawe walki - można zabić na wiele sposobów przeciwnika i jak dla mnie SI jest na całkiem dobrym poziomie (nie głupieją, podchodzą, chowają się itd.). Niezły miks skradankowy, zbieractwa, przygody, zagadkowy, eksploracji i strzelania.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEV2 Remastered

 

Jestem fanem serii ;)

 

Czy polecę to nie wiem ale jak ktoś lubi takie klimaty to go wciągnie jak mnie

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem "jedynkę" mi się podobała. W tamtym czasie robił na mnie wrażenie efekt przebicia kuli w zwolnionym tempie. :D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem "jedynkę" mi się podobała. W tamtym czasie robił na mnie wrażenie efekt przebicia kuli w zwolnionym tempie. :D

Na mnie robi nadal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ogrywam Just Dance 2019, bo jest promocja na cyfrę w eShopie na Switchu i kupiłem. Polecam jak najbardziej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie aktualnie ogrywam w Euro Truck Simulator 2.

Fanom Trucków tytuł jest dobrze znany.

 

Zalety:Na dzień dzisiejszy niskie wymagania sprzętowe(możemy odpalić nawet na integrach Intela :E ),możliwość słuchania radia internetowego nie tylko z polskich stacji ale również z zagranicznych,dużo miast i dróg,możliwość personalizacji własnej wirtualnej firmy(ciężarówki,kierowców,naczepy itd.),stałe ciągłe aktualizacje gry od twórców :D

Wady:Gra jest graficznie przestarzała(tylko DX9 - choć twórcy próbują coś z DX11,wykorzystanie max.2GB Vramu),momentami słabe AI innych uczestników,po pewnym czasie wchodzi monotonia i nuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster Hunter Generations: Ultimate -ostatnio odpaliłem znowu, a że mam online wykupiony na rok to mając trochę czasu, farmiłem właśnie Brachydiosa jako sub-quest żeby zdobywać dużo medalionów :E

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ogrywam Wiedźmina Dziki Gon. Aktualnie mam 20 poziom, sporo zakończonych zadań pobocznych, fabuła też powoli się kręci. Z innych, które mam zainstalowane a już wcześniej ograne, to Bioshocki 1 i 2 remastered (2-ka nie do końca ukończona) i Bioshock Infinite (nie grany)- strasznie mnie korci przejść je jeszcze raz.

 

Poinstalowane mam też inne świetne tytuły, ale kiedy je przejdę, to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ogrywam Just Dance 2019, bo jest promocja na cyfrę w eShopie na Switchu i kupiłem. Polecam jak najbardziej :E

https://www.youtube.com/watch?v=yRMxumfCNC0

ale bije energia od tych chłopaków. :rotfl:

 

 

 

Teraz ogrywam Wiedźmina Dziki Gon. Aktualnie mam 20 poziom, sporo zakończonych zadań pobocznych, fabuła też powoli się kręci.

Polecam oba dodatki. "Krew i wino" jeszcze nie przeszedłem, ale "Serce z kamienia" jest super, zwłaszcza pewien quest - boki zrywać. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dodatki są świetne, mają chyba lepszą ocenę niż sama podstawka, ale po jej przejściu pewnie zrobię sobie przerwę i ogram coś innego. Do czasu wydania Cyberpunka mam konkretną listę tytułów, między innymi:

 

The Elder Scrolls V: Skyrim

BioShock Infinite

Dying Light

Rise of the Tomb Raider

Mad Max

Batman: Arkham Knight

Borderlands 2

Wiedźmin 3: Serca z kamienia

The Sinking City

Dying Light: The Following

Doom

Far Cry 5

Dishonored 2

Resident Evil 2 Remake

Alan Wake

Shadow of the Tomb Raider

Darksiders II

Lords of the Fallen

Śródziemie: Cień Mordoru

Metro: Last Light

Dead Space 3

Resident Evil 7

Deus Ex: Mankind Divided

Hitman: Absolution

Alan Wake's American Nightmare

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ogrywałem ETS'a 2, ale chyba skończę Far Cry 5, bo zacząłem parę miesięcy temu ale nie skończyłem. To nie jest to co poprzednie far cry, jakoś nie jestem do piątki szczególnie przekonany, zła nie jest ale dobra wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Na PC gram w Cities Skylines ale juz mnie powoli nudzi i dziś zacznę Project Hospital :). Na Ps4 gram w GTA 5 a w kolejce czeka Spiderman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingdom Come: Deliverance i jaram się jak diabli. Uwielbiam takie perełki odkrywać, niedawno Divinity Original Sin II, teraz to. KC: D w tak wielu miejscach przywołuje u mnie wspomnienia z Gothica i Morrowinda, że jest to zarazem nowe doświadczenie i świetne napisana gra, ale i powrót do sentymentów. Cieszę się, że jeszcze RPG wychodzą z krwi i kości. Po ostatnim epizodzie w Dragon Age: Inquisition zwątpiłem w ten gatunek - nie wiem jak BioWare może tworzyć takie MMORPG dla jednego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=yRMxumfCNC0

ale bije energia od tych chłopaków. :rotfl:

 

 

 

 

Polecam oba dodatki. "Krew i wino" jeszcze nie przeszedłem, ale "Serce z kamienia" jest super, zwłaszcza pewien quest - boki zrywać. :D;)

Serce z kamienia najlepszy klimat w grach jaki widziałem.

Krew i wino to już nie to za dużo francji w tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz pierwszy przechodzę gry Hideo Kojimy i MGS 1,2,3 za mną, plus obejrzałem materiały z MGS:PO i MGS:PW oraz MG1,2. Teraz jestem w drugiej połowie MGS 4 i już bierze mnie nostalgia, gdy są nawiązania do jedynki. Pomyśleć że kiedyś odpaliłem MGS 2 HD i się zniechęciłem po 30 minutach, a teraz dla tej serii kupiłem wszystkie konsole i CRT :E .

Na szczęście po 4 przechodzę ponownie MGS:Revengance to skradanie mi się nie znudzi w MGS:V.

 

Polecam taki maraton, a dla leniwych jest 12h filmik na youtube z cała historią.

 

 

KOJIMA IS GOD

 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie Alpha Protocol, stara super gierka której nie ograłem jak była na topie, Prototype 2, Just Cause 2 (za 5 zyla na steam było)

oczywiście dużo wiecej mam zainstalowanych i też nowszych, ale w te akurat teraz popylam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam cwaniaków piszących skrótami tytuły wszystkiego co się da. Pozdro dla was mądrale!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w forza horizon 4,destiny 2 i wracam do ogrywania wiedzmina 3 bo tak złożyło ze musialem zaległości nadrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Aktualnie grywam w Rise of the Tomb Raider. Polecam. To samo co w poprzedniej części ( 2013 ) tylko wszystkiego więcej, na plus oczywiście. :D

(...)

Nie nudzi, ładnie wygląda, dobrze zoptymalizowana, gamepleyowo świetna. Ciekawe walki - można zabić na wiele sposobów przeciwnika i jak dla mnie SI jest na całkiem dobrym poziomie (nie głupieją, podchodzą, chowają się itd.). Niezły miks skradankowy, zbieractwa, przygody, zagadkowy, eksploracji i strzelania.

OK.

... gdyby nie te dialogi i komentarze.

Były chwile, że grając (gdybym twórców gry miał z zasięgu ręki) - szły by liście bez orientu ;)

[EDIT] Sorry. Poniosło mnie. To SHADOW doprowadzał mnie do szału.

 

Teraz ogrywam Wiedźmina Dziki Gon.

(...)

Poinstalowane mam też inne świetne tytuły, ale kiedy je przejdę, to nie wiem.

Już nigdy - skoro dotknąłeś raz W3 - częściej będziesz wracał do niego, niż męczył nowe ;)

Pół żartem - pół serio ;)

 

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie gry głownie:

 

Forza Horizon 4

Wiedźmin 3

FIFA 19

 

Dzisiaj zacząłem Shadow of the Tomb Rider.

 

Wszystko na One X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bije energia od tych chłopaków. :rotfl:

Zabawa jest przednia, nie patrz na tych nerdów :E A jak ktoś ma opory to kilka głębszych zazwyczaj załatwia sprawę :E Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecie podejscie Metro Exodus przed dadatkiem, ktory pojawi sie latem oraz Wolfenstein New Colosus, ktorego ogrywam pierwszy raz a juz niedlugo nowa odslona :D Reszty gier nie wymieniam bo jest ich sporo jednak chwilowo sa odlozone na bok.

 

Codziennym tytulem jest bf5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od miesiaca w nic nie grałem.. czasem bf5 i to tyle.. czekam na nowego wolfa i control :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin 3 został ostatni dodatek (Krew i wino).

W kolejce czeka Assasin Odyssey ale na topie World of Warcraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy - skoro dotknąłeś raz W3 - częściej będziesz wracał do niego, niż męczył nowe ;)

Pół żartem - pół serio ;)

 

Jak w niego gram, to myślę sobie, że mógłbym później znowu go ograć, ale z drugiej strony trochę mi się ślamazarczy i jest dość długi. Wszystko zależy od tego czy nie pojawi się w przyszłości jakiś inny ciekawy tytuł do przejścia, nawet starszej daty.

 

A tak poza tym, to zacna giera. Widać serce w to włożone, mnogość i budowa zadań oraz wykreowany świat.

Edytowane przez Paramides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Crashowanie od czasu do czasu (driver timeout lub czarny ekran z możliwym recoverem od minuty do ~pięciu )  na kartach AMD to norma była dla wielu osób przez jakieś ostatnie 2 lata, bo AMD ma problem z kompatylnością z praktycznie nikomu niepotrzebną funkcją windowsa, która jest domyślnie włączona (MPO ). Starczy tylko ściągnąć i uruchomić plik wyłączający MPO, który przygotowała nvidia, bo kiedyś też takie problemy ta marka miała (zresztą czasem słychać, że u niektórych na starszych kartach nvidii wciąż jest ten problem ) https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Niektórzy piszą, że AMD jakiś czas temu już ten problem ogarnęło, ale nie jestem przekonany (przynajmniej parę miesięcy temu wciąż widziałem narzekania niektórych ), osobiście mam wyłączone MPO i nie widzę potrzeby go włączać i sprawdzać czy naprawdę AMD w końcu to ogarnęło. Generalnie to najlepiej po zakupie karty mieć komp włączony codziennie jak najdłużej i jak są problemy to robić zwrot, bo niestety wadliwe karty istnieją.
    • GTX1660Ti?    https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1660-ti-gaming-x-6gb-gddr6-192bit-15323722718
    • Chyba se kpisz, typie. Ryczałt ma śmiesznie niski podatek i ZUS. Co ma powiedzieć ktoś na liniówce albo skali xD
    • Witam: Na sprzedaż wymienione w tytule części: https://www.olx.pl/d/oferta/rtx-2070-super-msi-gaming-x-trio-CID99-IDZ8WU7.html?bs=olx_pro_listing  900zł https://www.olx.pl/d/oferta/zasilacz-seasonic-gx-550w-plus-gold6lat-gwarancji-CID99-IDZ8WXl.html?bs=olx_pro_listing 300zł Części w pełni sprawne, bez usterek sprzedaję bo zmieniam platformę z am4>am5, i 2070s>4080s  Chętnie odpowiem na wszelkie pytania odnośnie zakupu.
    • A ja to miałem na GTX 1060, potem dalej to samo na GTX 1660Ti, a na RX 6700 całkowity spokój od roku. Też mam powiedzieć nigdy więcej Nvidi ? Oba GTX-y w pełni sprawne. Temat jest niepewny. Czytałem że problemy takie mogą występować w przypadku niektórych monitorów i nie ze wszystkimi kartami bez związku czy to zielone czy czerwone. Dawno to było ale chodziło chyba o tryby odświeżania. Moja iiyama pokazuje w windzie 3 - 50Hz, 59,940 Hz i 60 Hz. Podobno jak się samo przestawi karta traci sygnał i "widzę ciemność". Podejrzenia padały na jakiś bug w systemie który ujawnia się w określonych sytuacjach. U mnie na rozwiązanie problemu trafiłem całkowicie przypadkowo. Po kolejnym czarnym ekranie zrobiłem reset, logowanie w ciemno bo dalej nic nie było widać i wtedy zadzwonił telefon. Rozmawiałem chyba ze 20 min i jak wróciłem do komputera obraz się normalnie wyświetlał. Potem kilka razy jak się zwiesił tak czekałem po resecie i obraz powracał po 10-15 min. Co to za cholerstwo nie doszedłem, a jak kupiłem Radka problem od roku nie występuje. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...