Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Odbiłem się od Noity. Moim zdaniem jest to gra, którą fajnie się ogląda jak ktoś ogarnia, granie mi kompletnie nie podeszło. 

Coś w tym stylu 

3gjn1u9sj4151.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, smilehunter napisał:

Odbiłem się od Noity. Moim zdaniem jest to gra, którą fajnie się ogląda jak ktoś ogarnia, granie mi kompletnie nie podeszło. 

Też kupiłem, uwielbiam pixelart, pomysł na grę też ciekawy ale jakby był tryb bardziej pod rozwój, rpg z opcją zapisu a a tu tylko czysty roguelike...a tak to trochę monotonna i mimo wszystko mało ciekawej walki bo boimy się że zaraz na parę hitów coś nas zabije...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedziele graliśmy z kumplem hot seat w Civ 6 Rise and Fall i stworzyliśmy oś państw by zniszczyć wrogie państwa, jakoś nam wyszło że to był 1930 rok. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Little Sun

Sprawdzałeś może Carrion? Był w podobnej cenie, a chyba bardziej wpisuje się w twoje ramy. 
Geben pieniądze oddał, można je ulokować w innym tytule. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały powrót do przeszłości :pistols:

Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour

Project Warlock

Ion Fury

Edytowane przez @lek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, smilehunter napisał:

@Little Sun

Sprawdzałeś może Carrion? Był w podobnej cenie, a chyba bardziej wpisuje się w twoje ramy. 
Geben pieniądze oddał, można je ulokować w innym tytule. 

Przeszedłem kilka dni temu. Gdyby nie XGP to bym jej nie kupił, a na pewno nie po takiej cenie jak teraz. Grało mi się całkiem przyjemnie,  zabijanie mackowatym potworem sprawiało mi wielką radość (krzyki ludzi, uciekających i rozrywanie na części bezcenne :D), zdolności ciekawe. Sam klimat - bardzo fajny horror z masą gore i brutalnością. Szkoda, że gra bardzo krótka, bo na kilka h.  Same łamigłówki także bardzo proste. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, @lek napisał:

Mały powrót do przeszłości :pistols:

Duke Nukem 3D 20th Anniversary World Tour

Project Warlock

Ion Fury

Ion Fury i DN3D grałem Djuka przeszedłem kilka razy, fajnie jak by ktoś zrobił Quake 5 kontynuacje Rangera z Quake 1 chciałbym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest z USS Constitution z Fallout 4 fajny, jakiś przebłysk pomysłów z New Vegas jest bo to widać, nie ma takiej sztampy jak w Fallout 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remaster Dark Souls spodobał mi się bardziej niż przypuszczałem, pomimo odbicia się od Demon’s Souls kilka lat temu.
Te kilka godzin grania chyba przekona mnie do kupienia PS Plus i może PS5 dla remake Demon’s Souls :E 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz biorąc nie grałem w żadne gry od From Software, więc mam rok z głowy.

Edytowane przez musichunter1x
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zmianę bluzgam na kampiących i lagujących w Modern Shitfare (czasem są super mecze, ale to raz na 4)

i próbuję przekonać się do Fify 20 na X-ie, po ustawieniu suwaczków na Legendarnym. Jest nieźle, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, musichunter1x napisał:

Rzecz biorąc nie grałem w żadne gry od From Software, więc mam rok z głowy.

Dorzuć do listy Sekiro :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.10.2020 o 09:47, Lypton napisał:

Divinity: Original Sin II - Definitive Edition. Świetna kontynuacja świetnej gry. Ta walka, ach, ta walka. Może i starcia są długie, ale się nie dłużą, ten system jest kozak. No i te questy, w których wiele zależy od naszej inwencji i pomyślunku, bez prosto wyznaczonych dróg. Na wuj tyle z zagraniem w nią zwlekałem? Z ograniem BG 3 nie będę tyle czekał. Baaaaardzo skuteczna erpegowa odtrutka po czerstwym Vampyrze.

Do DoSII Jakoś nie mogę się przekonać... chyba ta mnogość opcji mnie pokonała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łabędź zdechł w swoim stawie, na ulepszony laser Gatlinga nie ma mocnych. :E który w grze kosztuje 6000 kapski. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zagrać w Panzer Dragon ale w sumie wszedł najpierw Torchlight 3. Chyba jednak lepsze wrażenia miałem w dwóch poprzednich częściach. Z "Trójeczką" niby z grubsza wszystko ok ale w sumie jest taka nieco "jałowa". Po ukończeniu Torchlight 3 zabrałem się za Heavy Rain. Wrażenia w sumie pozytywne ale tyłka to mi raczej nie urwała. Skończyłem ją dzisiaj. Rozważałem Beyond Two Souls ale zerknąłem na oceny i zastanawiam się czy jest wogóle sens się za to brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiele gier na raz ...

 - West of Dead - fajna gierka, bardzo podobna do Dead Cells, tylko bez broni białej a z bronią palną i w klimacie Dzikiego Zachodu

 - Red Dead Redemprion 2 - drugi rozdział

 - Assassin's Creed Odyssey - chyba nie ukończę przed Valhallą ;)

 - Ghost Recon Wildlands - wczoraj sobie sprawdziłem i podoba mi się, zobaczymy jak dalej

 - The Outer Worlds - tutaj gram jeszcze od ubiegłego września w Game Pass

 - Borderlands 3 - tutaj podobnie, utknąłem na jakimś bossie, z którym nie mogę sobie poradzić ...

 - Metro Exodus - musiałem zaczynać od nowa, bo kochany Epic nie zapisał postępu gry po przejściu na nowy PC ...

... A to tylko na PC, są jeszcze gry na konsolę ... Niestety, ciężko jest mi przysiąść do jednej, konkretnej gry i ukończyć ją na jeden raz, lubię sobie żonglować tytułami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Nuka World w F4 nie jest źle, fajne klimaty Nuka-Coli, nowe postacie, potwory i miejscówki, ale na 60 poziome zacząłem z Power-Armor X-01 Mark III bardzo ulepszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dziś Crossroads Inn, może jeszcze pobawię się jakiś czas w trybie Sandboxa, a później się zobaczy w co bd grał.

W międzyczasie trochę Skyrima SE i Genshin Impakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na steam sale zakupiłem sobie kilka gierek i na tem moment ruszyłem:

Slender The Arrival - pełne gacie

Seen - piękna platformówka

Na kolejne dni czeka Pacify i DBD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem Men Of War Vietnam gdyby ktoś nie kojarzył to jedna z wielu gier z tej serii co na poniższym obrazku, grywalność tych gier to najwyższa półka która bije wszystkie inne dzisiejsze gry AAA od największych wydawców, co prawda Vietnam to jedna z gorszy gier z tej serii ale i tak ani trochę mnie nie zanudziła i ukończyłem do końca, a poziom trudności czasami jest chyba i nawet mocno przesadzony

 

E7B664E65D94B9B0B0AED098AC2FC56BA89938CC

 

Na przełomie 2020/2021 ma się ukazać następna gra z tej serii:

https://store.steampowered.com/app/400750/Call_to_Arms__Gates_of_Hell_Ostfront/?curator_clanid=1560170

 

f5eecee0b1a95ec301b1b279b45453ae746f3c4d

d3872aae46f2df6b782244561373b1eaf86ad2a3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wziolem sie za Fallout 76, nie mialem z nim wczesniej stycznosci i jak narazie jest calkiem fajny. Fabula nie jest mega porywajaca ale wystarczajaca zeby zachecic do exploracji.

Z tego co wiem teraz dodali questy ktorych wczesniej nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2020 o 12:24, lis22 napisał:

W wiele gier na raz ...

 - West of Dead - fajna gierka, bardzo podobna do Dead Cells, tylko bez broni białej a z bronią palną i w klimacie Dzikiego Zachodu

 - Red Dead Redemprion 2 - drugi rozdział

 - Assassin's Creed Odyssey - chyba nie ukończę przed Valhallą ;)

 - Ghost Recon Wildlands - wczoraj sobie sprawdziłem i podoba mi się, zobaczymy jak dalej

 - The Outer Worlds - tutaj gram jeszcze od ubiegłego września w Game Pass

 - Borderlands 3 - tutaj podobnie, utknąłem na jakimś bossie, z którym nie mogę sobie poradzić ...

 - Metro Exodus - musiałem zaczynać od nowa, bo kochany Epic nie zapisał postępu gry po przejściu na nowy PC ...

... A to tylko na PC, są jeszcze gry na konsolę ... Niestety, ciężko jest mi przysiąść do jednej, konkretnej gry i ukończyć ją na jeden raz, lubię sobie żonglować tytułami.

Z tego Metro Exodus przeszedłem 2 razy  - mój klimat fajnie sie grało i oczywiście grafika ,sledzenie promieni wypas lubię ruskie/ukrainskie gry ala Stalker

Red  Dead Redemption 2 - kapitalna gra historia lepsze niż GTA 5 przeszedłem raz - wróce na nowym sprzęcie RTx3080 po nowym roku

Reszta z tych gier nie moje klimaty Oddyssey nabiłem 35 level i miałem dość gry jedno i to samo.

Z gier 2020 jeszcze Mafie.Definive Edition pszeszedłem fajna  filmowa gierka w starym stylu.

Próbowałem Death stranding ,Control, Resident Evil 3  ale kazda ma jakies wady pierwsza dziwna gra o kurierze bezsensu, druga nudzi w połowie w residencie wkurwiał nemesis.

A takie kolorowe gierki jak Borderlans,Outer World nie moje klimaty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chernobylite, gra ma sporo błędów, klimat trochę połączenie Stalkera i Fallouta 4. Mamy bazę, którą trzeba rozbudować zbierając w świecie różnego rodzaju złom. Grafika ładna, moja 1080Ti nie daje rady i trzeba zjechać z detalami. Misji jest kilka na dzień, ale można wypełnić danego dnia tylko tyle ilu ma się towarzyszy, a sam wybierasz sobie którą chcesz zrobić osobiście. Zależnie czego bardziej potrzebujesz, leków, żarcia, czy innego złomu. Wkurzają trochę ograniczenia i niewidzialne ściany, zdarzyło mi się utknąć i beż wczytania zapisu nie obeszło się. Do tego przeszukując pomieszczenia praktycznie nic się nie znajduje.

Przeciwnicy na razie, to sami ludzie, ale da się ich łatwo wyeliminować jak się ma pewną dłoń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...