Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

TheHunter Call of the Wild, właśnie ukończyłem Silver Valley :E Na wyprzedaży nakupowałem sobie map ale ta była mała promocja i zrezygnowałem. Wczoraj znalazłem klucz za 9 zł :E

Chernobylite też pogrywam ostatnio. Jak kolega wyżej wspomniał jak na produkcję prawie ukończoną to nadal sporo, sporo błędów. Grze nadal dużo brakuje no i kurde jak na taką grafikę to optymalizacja kuleje. Ale klimat ma.

No i też ukończyłem wreszcie Rage 2. Jak dla mnie w uj nudna gra. 

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wiedzmina 3 kupionego z dodatkami na promocji w epic, po mimo lat grafika robi wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hell Let Loose ?

Polecam każdemu, kto rzyga już wtórnym Battlefieldem czy COD.
A także w sumie każdemu, kto chciał coś sensownego w WWII a odbił się od niedorobionego, skazanego na niebyt Post Scriptum oraz znudzonych współczesnym polem walki.

Ja bawię się świetnie - gra jest wymagająca (refleks, spostrzegawczość) oraz wymaga samokontroli i cierpliwości, a także minimum instynktu samozachowawczego.
Ze znajomymi albo z dobrą drużyną jest KOMPLET - są emocje, satysfakcja z odbijania punktów, zabijania wroga, unieszkodliwiania czołgów.
A jako dowódca dodatkowo jest jakaś tam odpowiedzialność za pozostałe kilka osób w drużynie i koordynacja na większą skalę.

Taką radość oraz emocje w grze sieciowej na większą skalę to miałem ostatnio z 7-8 lat temu w czasach BF3, gdzie naparzałem namiętnie z kilkunastoma osobami niemalże każdego dnia.
Dodatkowo podoba mi się dynamika, kiedy powolne, mozolne czołganie się pod pozycje wroga to czuć tę ciszę przed burzą, a kiedy jest dynamicznie to jest na swój sposób bardziej nieprzewidywalny i gwałtowne jak w BF, gdzie generalnie zawsze panował chaos i latanie jak kurczak bez głowy po całej mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graveyard Keeper xD mega mnie wessała ta gierka. Dla miłośników craftingu pozycja obowiązkowa ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mikolaj612 napisał:

Hell Let Loose ?

Potwierdzam gdy mamy ogarniętą ekipę lub ogólnie ogarniętych graczy na serwerze to radość z gry bije wszystko inne łącznie z grami dla jednego gracza.

To też jest dobre tylko grafika niedzisiejsza https://store.steampowered.com/app/1280/Darkest_Hour_Europe_4445/?l=polish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dozorca napisał:

Potwierdzam gdy mamy ogarniętą ekipę lub ogólnie ogarniętych graczy na serwerze to radość z gry bije wszystko inne łącznie z grami dla jednego gracza.

To też jest dobre tylko grafika niedzisiejsza https://store.steampowered.com/app/1280/Darkest_Hour_Europe_4445/?l=polish

Naprawili optymalizacje?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem halo Reach i teraz czas na Halo 1 jestem w momencie kiedy udostępnili demo gram na heroicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się motam.

Właściwie w tym roku oczekuje już tylko na Vallhale i Cyberpunka.

Dzisiaj sobie przeglądam moje gry na Steamie i odpalam wybrane. Z niektórymi mam problem.

Lego Hobbit i Władca Pierścieni nie rusza, Dark Messiah nie rusza, Black Mesa co chwile łapie crashe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Mafię Remake. Miałem spore obawy, ale jest dobrze. Wiadomo zawsze mogło być lepiej, ale przez fakt, że marzył mi się Remake Mafii od wielu, wielu lat, w końcu się doczekałem i jestem usatysfakcjonowany. Cały klimat jedynki i lat 30, cutscenki świetnie wykonane, nawet z wyścigiem na poziomie trudnym trochę mi zeszło, prawie cały pierwowzór zachowany, no i epilog :thumbup: Brakowało mi tylko tego, że po każdej misji, od razu zaczyna się następna. Nie ma czasu na swobodne jeżdżenie po mieście, jak choćby w dwójce, gdzie po każdej misji samodzielnie jechaliśmy do domu.

Teraz chyba przyszedł już czas na RDR2 na PC :lovin:  Przechodziłem pierwszy raz na PS4 Pro dwa lata temu, więc jaram się jak dziecko, bo to dla mnie wybitna gra. Tym razem bez tego cholernego mydła, tylko natywna rozdzielczość. Z RDR2 pewnie zejdzie mi do świąt, może na początku przyszłego roku sytuacja z 3080 i 6800XT się trochę wyklaruje, bo chciałem przejść RDR2 na nowym GPU, ale szkoda czasu. Później jest przecież Valhalla i Cyberpunk, tak że szykuje się kilka miesięcy dobrego grania w tych popieprzonych czasach.

 

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie? RDR2. Dopiero  po 50% fabuły zacząłem ogarniać o co w tym chodzi  :)

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, brainq napisał:

Właśnie skończyłem halo Reach i teraz czas na Halo 1 jestem w momencie kiedy udostępnili demo gram na heroicznym.

Reach bardzo fajny, pozostałe części (poza ODST) także.
Jedynka jest fajna gdzieś do 5-6 poziomu, później jest męczące i nudne do samego końca :(
Niestety ten backtracking na sam koniec oraz poziom w bibliotece całkowicie zepsuł mi radość z tej gry.
Do połowy jest to rewelacyjne Halo i ogólnie bardzo dobra gra.
Cieszę się, że Halo 2 oraz 3 nie popełniły tych błędów - Reach również sobie mocno cenię z całej francyzy bo spróbowano zrobić coś odrobinę innego i wyszło bardzo fajnie.
Pewnie w najbliższych tygodniach udostępnią ostatnią, czwartą część.
 

9 godzin temu, bleck napisał:

Naprawili optymalizacje?:>

Jak odpalisz grę z komendą -dx12 (tyczy się każdej gry na UE4, która powstawała w ostatnich trzech latach) to gra śmiga świetnie.
Poza tym za 3-4 tygodnie kolejny duży update do gry i ogrom nowości ;)
Na dzisiaj dzień to jedna z trzech gier sieciowych jakie gram - Apex Legends, Insurgency Sandstorm oraz Hell Let Loose, z tej ostatniej czerpię obecnie największą satysfakcję po nieudanym BF V.

Edytowane przez mikolaj612
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram też solo w Civ 6 Rise & Fall, prowadzę Polskę do zwycięstwa, na razie inne cywilizacje zachwycają się Krakowem, największym mieście na mapie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stjepan napisał:

Gram też solo w Civ 6 Rise & Fall, prowadzę Polskę do zwycięstwa, na razie inne cywilizacje zachwycają się Krakowem, największym mieście na mapie. :E

Na jakim poziomie grasz??

Polecam zainstalować obydwa duże DLC, gra jest wtedy naprawdę dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Passt napisał:

Na jakim poziomie grasz??

Polecam zainstalować obydwa duże DLC, gra jest wtedy naprawdę dobra.

Na trzecim, drugie kupie jak będzie w promocji i dadzą kupon -40, mam na EGS Civ6. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś początkujący w serii??

Im wyższy poziom, tym satysfakcja większa. Ja próbuje na przedostatnim, ale jest już bardzo ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Passt napisał:

Jesteś początkujący w serii??

Im wyższy poziom, tym satysfakcja większa. Ja próbuje na przedostatnim, ale jest już bardzo ciężko.

Nie nie jestem początkującym, nie chce mi się męczyć po prostu, jak kiedyś za młodego w Civ 1 i Civ 2, chcę sobie po prostu grać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XCOM: Enemy Unknown kupiony za całe 8,5zł właśnie się ściąga. Pizza i piwka dojadą na miejsce do 30min. Poprzednio ukończyłem 4x pod rząd Beholder - świetne replayability i klimat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez przypadek trafiłem na frostpunk, aktualnie mam 10h sesje :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro Exodus. Wszystko mi się podoba, strzelanie w końcu zrobili mięsiste i wyraziste, ale niemy bohater to mnie usilnie wybija z immersji i jeszcze te postacie, które zwracają się do nas bezpośrednio z pytaniami a nasza postać.. nic. Do tego gra ma masę dialogów i czasem wręcz ściany tekstu. Na razie takie 7/10 głównie przez niemowę bohatera.

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przejść dalej Seorius Sama 2. :D AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Division 1 i AC:Odyssey, narazie spędziłem 10h nad pobocznymi i znakami zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MotoGP 18 i AC: Black Flag. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ja ostatnio wróciłem do AC z pompki ddc mocowanej właśnie na sztywno do socketu. Mimo że schodziła na 10%, 1000rpm, to jednak różnica jak między dniem a nocą, wentyle na 450rpm, zero terkotu, nic nie słychać a i buczenia/bzyczenia pompki też nie ma. Jedyne chłodzenie wodą w jakiejkolwiek formie jakie miałem, i którego faktycznie nie słyszałem do była skręcona pompka magicoola skręcona na minimum, w kartonie wypełnionym gąbką, za meblami, 3m od stanowiska A mimo to czasem wydawało mi się że ją słyszę.
    • Nie u Ciebie Marek  u kolegi wyżej zaobserwano drobiny 
    • Ewentualnie jeśli masz większy budżet to możesz zerknąć na Basilisk V3 PRO z Hyperscrollem, która ma kilka trybów:  - Free-spin obraca się swobodnie aż do momentu zatrzymania  - Tryb Tactile zapewnia odczucie skokowego przewijania zawartości do np. menu broni lub wyboru skilli.  - Smart-reel to hybryda dwóch poprzednich – scroll zachowuje skokowy tryb pracy do czasu, aż przewiniesz go szybciej.  
    • Przed tą samą komisją 23 maja (choć to jest wstępna data) stawi się Kaczafi w celu przesłuchania, więc można się szykować na pojedynek z Jońskim i zarazem można szykować popcorn na ten dzień. A co do piątkowego przesłuchania Kaczki przez komisję śledczą dot. Pegasusa, to kończę oglądać ten prawie 11 godzinny tasiemiec. Jak na moje to ani Kaczyński nie wygrał, ani komisja, więc pat. Z kolei tacy osobnicy jak Ozdoba oraz Gosek, ewidentnie głupki i debile, można było ich już wcześniej wykluczyć z obrad niż po 5 godzinach, gdzie niemal od samego początku tylko przeszkadzali i chamsko zachowywali i odpowiadali. Z tego co słyszałem przed taką samą komisją Kaczafi ma być jeszcze raz przesłuchany, może do tego czasu komisja się przygotuje lepiej na tego osobnika.
    • Bez systemu i z najlepszymi podzespołami do 6k to ASUS TUF z 8 rdzeniowym ryzenem 9, 4070 (115TGP) 32 RAM i spora 4 komorowa bateria 5800mAh. Lenovo, który podałeś @KwadratowyLolek, jest fajną pozycją z lepszym ekranem 2560 x 1600 (500nitów 240Hz), jako alternatywę możesz sobie zerknąć na Lenovo na 14 rdzeniowym intelu i5, ale ma 200 mniej nitów także jeśli zależy Ci na jasności to twoja propozycja 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...