Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Beyond to najsłabsza gra Cage'a.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jaycob napisał:

Beyond lepsze? Oceny na Meta słabsze od Detroit, może nie warto się tym sugerować.;) Dzięki, może spróbuję za jakiś czas.  

Wg mnie lepsze od Detroit, szczególnie fabuła (gdy porównamy obie gry). Tak jak Detroit dałbym 7/10 tak Beyond dam 8/10. Beyond nie jest idealna i zasługuje ode mnie na 8/10 ale mnie się bardziej podobała niż Detroit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster Hunter: World. No dobra, zobaczymy, jak wygląda jedna z najpopularniejszych gier ostatnich trzech lat. Pretekstową fabułę, walkę z wielkimi potworami w celu wygrindowania coraz lepszego sprzętu, co by walczyć z coraz potężniejszymi potworami, przerobiłem w Dragon's Dogma i w sumie bardzo mi się podobało, bo walka była naprawdę w pytę i klimacik był mega. A tutaj wszystko jest o wiele bardziej rozbudowane. Na razie dwa polowanka za mną i całkiem, całkiem przyjemnie było. Ale już jedno zadanie będę musiał powtórzyć, bo po pierwszym podejściu zabrakło materiałów, co by pełny set nowej zbroi wycraftować.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo... DD2 to bym przytulił.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam ostatnio zhackowali Capcom i ponoć w uzyskanych materiałach była informacja o planowanej premierze DD2 w drugim kwartale 2022. Hideaki Itsuno, director pierwszej części, niedawno twittował o pracach nad nowym, niezapowiedzianym jeszcze projekcie.

Edytowane przez Lypton
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w preorderze kupione The Medium i Little Nightmares 2, czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie ponad 50% fabuły w RDR2 i uczę się NBA 2K20. Gra wygląda fajnie, mnogość różnych zagrań, których trzeba się nauczyć, naprawdę ogromna. Jest frajda z gry, a to najważniejsze.

2643f406becd4.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni cisne w eleven: table ttennis vr na goglach.. wkręciłem się tak że gram po 3-4h dziennie :D 

Niektórzy niezle w to wymiatają :E 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal biję Niemca po kasku w Hell Let Loose - ta gra z każdym dużym patchem coraz bardziej zbliża się w kierunku mojej wymarzonej gry o WW2.
A czasami to ja jestem Niemcem i to mnie biją :E

Autentycznie polecam każdemu, z grupą wygadanych i ogarniętych osób klimat pola bitwy sprzed dekad jest na tyle namacalny, że czuć smak krwi, potu i łez.
Ta gra na tyle zaburzyła mój punkt widzenia, że teraz wszelaki Apex Legends, PUBG czy Battlefield jawią mi się jako proste, denne gierki dla gimbazy :E
Satysfakcja jest ogromna, jeśli po 90 minutach walki wygrywamy na styk z wrogiem, jak położymy kilku wrogich żołnierzy jeden po drugim, lub strącimy kask ze 100 lub więcej metrów.
Mega frajdę daje nawet fakt bycia w centrum akcji i takie manewrowanie podczas ostrzału (także artylerii), gdzie wszędzie latają flaki abyśmy sami nie stracili rączek i nóżek.
Dla mnie HLL to idealny przykład czym jest wczesny dostęp oraz jak powinno się traktować gracza oraz samą grę w momencie jej udostępnienia i dalszego rozwoju.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Star Wars Battlefront II - polecam - taki interaktywny film. Świetna grafika i optymalizacja.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja ogrywam "Heavy Rain" na PC. Kiedyś zaliczyłem "go" na PS3, ale gierka nadal ma to coś.:brokenheart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem TLOU Part 2, do połowy mnie męczyła, później bardzo dobra zabawa. Teraz po maratonie od 10 listopada przerwa, ograłem wszystko co miałem w planach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Children of Morta. Grałem trochę w tą grę rok temu, ale przez niezbyt kompatybilne sterowniki nie mogłem.

W tym roku wróciłem i się wkręciłem totalnie. Świetny, bardzo ładny rogal jak Diablo, z ciekawą historią. Do wyboru 7 grywalnych postaci, a każda oczywiście z innymi umiejętnościami. Można grać tylko ta samą, ale w pewnym momencie gry gra nakłada karę i skraca życie o kilkanaście % także lepiej jest grać wszystkimi.  Są dostępne przedmioty, które mogą łączyć umiejętności jednego bohatera z drugim.  Jest NG+. 

Gram także w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jest to moja pierwsza styczność z tą serią i jak na razie jest nudno.  Jedynie co robię to uwalniam zakładników z obozów i tak w kółko. Mam mało odkrytych broni to może dlatego się trochę nudzę. Boli mnie totalnie brak możliwości zapisania gry w dowolnym momencie - jak już mnie wykryją to muszę zacząć przeważnie całą misję od nowa.  

I w Hadesa - bardzo uzależniająca jest ta gra mimo, że nie jest to multiplayer. 

Skończyłem także Dishonored i zabieram się za "dwójkę". 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już w połowie Toussaint i niedługo będzie koniec Wiesława ?

A co potem ? Nie wiem - do dokończenia mam Death Stranding i Horizon Zero Dawn ale obie gry w różnych momentach zaczęły mnie z lekka nudzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Jaycob napisał:

Skończyłem także Dishonored i zabieram się za "dwójkę". 

Oj świetnie bawiłem się w te dwie odsłony, dodatek tez ponoć spoko.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak Dishonored wszystkie części są bardzo spoko, jak nie gram nigdy w skradanki, tak to przeszedłem po kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugą część chyba należy zagrać nawet 2x, bo do wyboru mamy 2 postacie - coś się zmienia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Element Wojny napisał:

Ja już w połowie Toussaint i niedługo będzie koniec Wiesława ?

A co potem ? Nie wiem - do dokończenia mam Death Stranding i Horizon Zero Dawn ale obie gry w różnych momentach zaczęły mnie z lekka nudzić...

Sam grałem w horizon i mogę polecić jedno, nie staraj się robic wszystkiego, szczególnie dodatku, można okropnie się odbić. Lepiej troszkę poobcznych zadań i cisnąć główny wątek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zassałem Frostpunk, F1 2019 i coś tam jeszcze - trza chociaż po godzince pograć, bo szkoda Game Passa : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...