Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Risen 1 .....tak sie robi gry,co tu duzo mówić.w 4k dalej wyglada to przepięknie.

Pirania....w was nadzieja zróbcie jeszcze takie gry.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Kubaś_30 napisał:

Risen 1 .....tak sie robi gry,co tu duzo mówić.w 4k dalej wyglada to przepięknie.

Pirania....w was nadzieja zróbcie jeszcze takie gry.

Niestety ale Risen 1 był ich ostatnią grą w takiej formie. Przynajmniej moim zdaniem. Sam mimo że lubiłem Gothica i często do niego wracam, zagrałem w Risen dopiero na początku tego roku. Mocno się zdziwiłem że był bardzo podobny zarówno G2 jak i G3. Mam wrażenie że Risen jest tym, czym pierwotnie miał być Gothic 3. Przy następnych Risenach już mocno bawili się z formą rozgrywki, a co do Elexa... to po prostu mi nie podszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Obecnie jestem gdzieś w połowie ME3 z edycji legendarnej i dobrze się bawię.:banan:

 

I0kpa5w.jpg

:red:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey Kong Country SNES

brakuje mi wsparcia dla 16:9, a gra jest trudna jak to gry wtedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Immortals Fenyx Rising. Po 14h wciąż bawię się świetnie a w planach mam zrobić 100%. Polecam w szczególności fanom AC Odyssey więc przypuszczalnie nikt w to nie zagra :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Żygam Odyssey po Atlantydzie?

Zdecydowanie się zgadzam. Atlantyda tragiczne dlc ale podstawka - miodzio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Obecnie jestem gdzieś w połowie ME3 z edycji legendarnej i dobrze się bawię.:banan:

 

I0kpa5w.jpg

:red:

W końcu długi weekend jest. Zagłada galaktyki poczeka a laski na parkiecie już nie poczekają :-P 

Edytowane przez kamilos69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Control Ultimate Edition, podejście drugie.  Za pierwszym razem grałem, doszedłem do połowy gry, ale re-instalowałem system i gdzieś sejwy przepadły to zrezygnowałem. Po roku przerwy wznawiam od nowa. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jest możliwość kupna nowych ac origins i odyssey w wersji xbox na płycie gold edycja ? 

Bo jak zobaczyłem cenę cyfrowych dodatków to...

Skończyłem shadow of mordor swietna gierka dla fanów lotr , nie rozumiem dlaczego na Playstation jest wybór jakość-rozdzielczość w tej grze a na xsx nie ma -_- , teraz ogrywam shadow of war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbandi przypomniał mi o demie Tomb Raider 2 fan remake i gram teraz w to

o dziwo działa mi nawet w 4K na GTXie 1060 ale lepiej w 1440p, grafika spox

osobiście preferuję klasyczną Larę Croft od tej nowoczesnej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałam jakichś fajnych indorów i znalazłem. Gra, która na steam ma 100% pozytywnych komentarzy. Chwilę pograłem "wygląda" świetnie :E  W nocy będę łupał w Blind Drive.

Kosztuję tylko 8euro polecam spróbować :E Tyle, że dla pełni klimatu warto znać chociaż podstawy słuchanego angielskiego.
https://store.steampowered.com/app/1300600/Blind_Drive

Tu recka

https://gamerweb.pl/recenzja-blind-drive-kandydat-na-gre-roku-o-ktorym-nikt-nie-slyszal/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, lukadd napisał:

Szukałam jakichś fajnych indorów i znalazłem. Gra, która na steam ma 100% pozytywnych komentarzy. Chwilę pograłem "wygląda" świetnie :E  W nocy będę łupał w Blind Drive.

Kosztuję tylko 8euro polecam spróbować :E Tyle, że dla pełni klimatu warto znać chociaż podstawy słuchanego angielskiego.
https://store.steampowered.com/app/1300600/Blind_Drive

Tu recka

https://gamerweb.pl/recenzja-blind-drive-kandydat-na-gre-roku-o-ktorym-nikt-nie-slyszal/

 

12 minut temu, Kubaś_30 napisał:

A ja z ciekawych indorów polecam "Dreamascaper "

https://store.steampowered.com/app/1040420/Dreamscaper/

swietna gra,zupelnie inna niz reszta.

przypomina mi troche Folklore z PS3 ,tez genialna gra.

Dzięki za polecenie. Obie gry wyglądają interesująco. Dodam sobie do listy życzeń. Dreamscaper poczekam aż wyjdzie ze wstecznego dostępu. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Witcheaven II zajebisty, fantasy w stylu Conana Barbarzyńcy, jesteśmy magiem-wojownikiem i zabijamy różne kreatury, mamy broń białą i księgę czarów, gra na silniku Duke Nukem 3D, bardzo klimatyczna mroczna muzyka, nawet się doświadczenie zdobywa jak w RPG, dzięki GOG mogę wreszcie w to zagrać po 25 latach od premiery, jeszcze pamiętam ten nr Secret Service z recenzją tej gry, ale wtedy miałem za słaby komp na tą grę, a później przepadła. :E

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja masohistycznie mecze sie w Returnala, ale juz mi po glowie chodzi Elex przypomniany trailerem 2. Nie wiem jak w niego bedzie sie gralo na padzie bo kiedys przeszedlem na K+M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half-Life Alyx. Trochę brakuje mi w tej grze walki wręcz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o indyczki to The Last Spell ogrywałem - bardzo ciekawa gierka w EA. 

Ponad to Subnautica Below Zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro Truck Simulator 2

59a8fadba0cb.jpg

... proszę wycieczki, a z lewej, na górze, malowniczy zamek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kończę "Control UE".:zakochany:

 

Z cyklu "....ę! Nie robię!"

4SfVh7x.jpg

 

:lol2:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Control, całkiem ok, świetny klimat paranormalny , fabuła nieco zakręcona i nie podoba mi się w jaki sposób została poprowadzona. Wwalka bardzo ciężka na początku, później po upgradach jest o wiele wiele łatwiej i robi się trochę nudna, bo nie czuć wyzwania, sami przeciwnicy się powtarzają. Poza rzucaniem przedmiotami we wrogów i patrzenie na destrukcje otocznia, bo z tego miałem ubaw i mógłbym to robić cały czas. :D  Mało ciekawych broni. W zasadzie to pierwszą jaką dostałem na początku gry grałem nią do samego końca, bo reszta niezbyt się sprawdzała.  Puzzle nieco łatwe.  7/10.

Gram w Maneater, bardzo nietypowa gra (sterowanie rekinem) za coś takiego już jest plus. Otwarty świat bardzo ładny, dużo ciekawych znajdziek, zachęca do eksploracji.  Niestety mam za sobą 50% gry, a już wszystkie zadania zrobiły się  powtarzalne - popłyń gdzieś i zjedz 10 jakiś ryb, popłyń na plaże i zjedź 10 ludzi...  i tak w kółko... ale w sumie to dobrze się bawię przy tym, jest fun. :D Gra chyba także nie jest zbyt długa. Gram od wczoraj kilka h i jak wyżej mam połowę postępu fabularnego.  Jest w Game Passie to sprawdziłem.  Optymalizacyjnie słabo, nie wiem czy to gra czy mój piec, albo że gra w tej apce Xbox'a, ale mam od czasu do czasu dropy nawet do 14 fps. :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tzn? Jak wbijesz na kogoś profil to nie widać, chyba że jest to jakaś ukryta opcja  ale na swoim widać kolorowo  
    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...