Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, caleb59 napisał:

Death Stranding to jedna z lepszych, niedocenionych gier a fabuła + zakończenie wgniata emocjonalnie w fotel. Niestety gierka z drugiej strony bywa męcząca i noszenie paczek po kilkanaście razy w to samo miejsce z punktu A do B może zamulić i doskonale to rozumiem - coś takiego odczuwam przy długich trasach w ETS 2, kiedy sobie zainstaluję raz na jakiś czas by się wyluzować. Po prostu trzeba dać grze czas, jak to u Kojimy bardzo wolno się rozkręca by potem walnąć fabularnym młotem w łeb i stać się jedną z lepszych gier w jakie się grało.

Może jestem dziwny, ale to noszenie paczek mnie najbardziej interesowało. :E Na początku jaka drogę wybrać, aby było jak najszybciej, gdzie tu linki czy drabinki po ustawiać, a potem uśmiech na twarzy jak widzisz swoją drabinkę, która otrzymała kilka tyś "lajków" od społeczności i pomogła wielu kurierom  dotarcie do celu. :cool3: Gra te noszenie paczek bardzo urozmaica, na początku łazimy z buta, potem mamy motorek, szybszy motorek, szkielety na nogi szybkie z mniejszą ładowności i wolne i większą, mini tiry itd.  
Ja spędziłem w tej grze ponad 200h :E głównie na budowaniu autostrad czy ścieżek z tyrolkami czy mostów , aby dostarczenie paczek było jeszcze przyjemniejsze. :D Z tym, że grałem gdzieś w okolicach premiery na PC gdzie społeczność była bardzo duża i było widać swój wkład w ten świat. Nie wiem jak jest teraz... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minąłeś się z powołaniem z tego co widzę - DHL, UPS, DPD i Amazon nadal rekrutują więc do dzieła !

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby mi na tyrolce paczkę na balkon dostarczył, to byłbym pod wrażeniem. 

  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jakby autostradę zbudował, skoro państwo nie daje rady :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od prawie 3 lat cały czas gram w GTA Online! Czasami ładowanie męczy i trochę szkoda, że R nic dorzuca zbyt wiele nowej treści, ale zabawa i tak jest przednia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zas napisał:

Lepiej jakby autostradę zbudował, skoro państwo nie daje rady :E 

Chciałbym się doczekać takiej technologii budowania czegokolwiek jaka tam była. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz-2021-07-26-211737.png

Lets goooooooo!

Dobrze wrócić! Wgrane spolszczenie i tym razem ang. dubb, powinno być łatwiej...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wsiąkłem w The Outer Worlds, nie jest takie wielkie jak Fallout New Vegas czy KOTOR 2, ale mi się podoba, lubię kosmiczne klimaty, asteroida wypas, jeszcze tam wrócę fotki porobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein II The New Colossus. Lekki, niepoważny klimat.

Edytowane przez Saren7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuję monitor 144Hz @ 144 FPS 2,5K vs 60 Hz @ 60 FPS 4K w Dead Space ? (w tej grze mój PC spokojnie daje radę ze stałymi 60 FPS w 4K i 144 FPS w 2,5K, więc tak wypadło)

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Saren7 napisał:

Wolfenstein II The New Colossus. Lekki, niepoważny klimat.

Tak traf, że dzisiaj skończyłem i moim zdaniem kawał solidnej strzelanki może z niepoważną ale fajną fabułką, która ma swoje momenty - w sam raz akurat na sezon ogórkowy kiedy nie ma za bardzo w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, caleb59 napisał:

Tak traf, że dzisiaj skończyłem i moim zdaniem kawał solidnej strzelanki może z niepoważną ale fajną fabułką, która ma swoje momenty - w sam raz akurat na sezon ogórkowy kiedy nie ma za bardzo w co grać.

Ile h zajęło Tobie ukończenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Saren7 napisał:

Ile h zajęło Tobie ukończenie?

Nie mam pojęcia, grałem na wersji z gog.com, a tam nie ma licznika. Nie używam GOG Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Split/Second. Świetna, widowiskowa ścigałka. Ostatnio była na wyprzedaży i za 16 zł żal było nie kupić. Mimo tylu lat nadal świetnie się bawię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro Exodus, niezła ale wolałem stare Stalkery. Gram na Ps4 i rozgrywka jest dość "pływająca". Model strzelania też trochę kuleje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BJZksSXNxOU0vmTCa79nr7ULJM3F6a6B.png

Ta gra jest od 7 lat a przez brak punktów kontrolnych na każdym kroku jest trudniejsza od wielu obecnych gier dla dorosłych :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem przez chwilę w Marvel's Avengers, ale nuda, wszystko jakieś takie mdłe, niby otwarty świat, a tunel. Dobrze że można było sprawdzić za darmo ba steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Grałem przez chwilę w Marvel's Avengers, ale nuda, wszystko jakieś takie mdłe, niby otwarty świat, a tunel. Dobrze że można było sprawdzić za darmo ba steam.

Ukonczylem ja razem z dzieciakiem, nawet dla niego ta gra byla slaba i tylko cisnelismy na sile zeby zakonczenie zobaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na zmianę gram KSP oraz DOOM Eternal.
W KSP (Kerbal Space Program) nie idzie mi jakoś wybitnie dobrze, udało na razie udało mi się wylądować na księżycach Mun oraz Minmus (podstawa :D) oraz na planecie Duna, obecnie ekipa 3 Kerbonautów jest w drodze z Duny na Kerbin, jakieś półtora roku do node'a aby zmienić tor lotu i zahaczyć o Kerbin i pewnie drugie tyle na dolecenie, jeśli wszystko pójdzie dobrze, to ekipa wróci, jeśli nie, no cóż, poleci misja ratunkowa :P W między czasie próbuję ustawić placówkę badawczą na Minmusie i Munie (najpierw Minmus, ze względu na niską grawitację o wiele łatwiej będzie coś zbudować), ale tu wychodzi moja nieumiejętność budowy rakiet i nie jestem w stanie bazy w modułach wysłać na orbitę księżyca, albo częściej na orbitę Kerbinu :D

DOOM Eternal przeszedłem główną kampanię i pierwsze DLC, jestem na końcówce drugiego DLC. Szczerze pisząc to akcja w DLC'kach jest częstsza i bardziej wymagająca. Fabularnie gra też jest ciekawa, przeczytałem każdą notatkę opowiadającej o świecie w grze.
Spoiler z końcówki pierwszego DLC:

 

Grając pierwsze DLC zastanawiałem się kim jest ten "Mroczny Pan" i jak bardzo musi być przykokszonym demonem, aby równać się z DOOM Slayerem, ale pomyślałem, że żaden demon nie zaszkodzi naszemu "Gościowi Zagłady", a jedynie on sam i pewnie będziemy walczyć sami ze sobą :DNo na końcu się dowiedziałem, że "Mroczny Pan" to jest DOOM Guy, ale po stronie demonów. Jeszcze z nim nie walczyłem, jestem na ostatniej mapce z drugiego DLC i myślę, że też końcówka. Dzisiaj pewnie skończę tą grę :)

Edytowane przez Bart2_3_4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.08.2021 o 13:11, Sheeneek napisał:

Ukonczylem ja razem z dzieciakiem, nawet dla niego ta gra byla slaba i tylko cisnelismy na sile zeby zakonczenie zobaczyc?

To nieźle, a ja dalej The Outer World, dawno tak się nie bawiłem w dobrym cRPG jak tutaj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls Remastered

Po przejściu BB i DSIII to grafika trochę kłuje w oczy, ale gra wciąga. Dzisiaj pograłem i pierwszy boss padł za drugim razem (z Bestią Kleryka z BB trochę się męczyłem). Natomiast zwykli przeciwnicy są bardziej upierdliwi, trochę mi nie leży ogólna ciasnota i blokowanie się w różnych miejscach). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam od nowa Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Niby mam w niej nabite ponad 180h od premiery ale powrót po latach, chęć zagrania w dobrą skradankę i obecny sezon ogórkowy wzięły górę i zadecydowałem. Plusem w tej grze jest jej otwartość i możliwość eksperymentowania, które odkrywam na nowo  - nie ma jednej ścieżki prowadzącej do celu danego zadania, jest dużo zmiennych i trzeba uważać. Nawet coś takiego jak cykl dnia i nocy oraz tym samym zmieniające się patrole, czy też atak na wroga np. nocą - ten następnym razem użyje noktowizorów. Strzelasz dużo w głowę? No to przeciwnicy zaadaptują się i następnym razem na tym terenie będą nosić hełmy, komunikacja między posterunkami, ściąganie posiłków co ma realny wpływ na nasze przyszłe wypady w daną okolice itp. różne inne drobnostki, które dodają rozgrywce smaku oraz klimatu.

Minusy to tzw. "fazy" Kojimy, czyli wszelakie nadnaturalne akcje jakie mają miejsce w grze, niepasujące do realiów 1984 roku ale to już się albo akceptuje albo nie dotyka gier tworzonych przez tego pana oraz powtarzalne czasami do bólu side opsy (misje poboczne).

Edytowane przez caleb59
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, caleb59 napisał:

Ogrywam od nowa Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Niby mam w niej nabite ponad 180h od premiery ale powrót po latach, chęć zagrania w dobrą skradankę i obecny sezon ogórkowy wzięły górę i zadecydowałem. Plusem w tej grze jest jej otwartość i możliwość eksperymentowania, które odkrywam na nowo  - nie ma jednej ścieżki prowadzącej do celu danego zadania, jest dużo zmiennych i trzeba uważać. Nawet coś takiego jak cykl dnia i nocy oraz tym samym zmieniające się patrole, czy też atak na wroga np. nocą - ten następnym razem użyje noktowizorów. Strzelasz dużo w głowę? No to przeciwnicy zaadaptują się i następnym razem na tym terenie będą nosić hełmy, komunikacja między posterunkami, ściąganie posiłków co ma realny wpływ na nasze przyszłe wypady w daną okolice itp. różne inne drobnostki, które dodają rozgrywce smaku oraz klimatu.

Minusy to tzw. "fazy" Kojimy, czyli wszelakie nadnaturalne akcje jakie mają miejsce w grze, niepasujące do realiów 1984 roku ale to już się albo akceptuje albo nie dotyka gier tworzonych przez tego pana oraz powtarzalne czasami do bólu side opsy (misje poboczne).

Przyznaj sie ze chcesz sie na Quiet pogapic znowu?

Tez uwielbialem ta gre i zdecydowanie za duzo w niej czasu spedzilem i nawet jakis czas temu rozwazalem ogranie na nowo, tylko cholera czasu brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...