Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem Coś się czai na Gorgonie, mega DLC się zapowiada, takie lubię niebezpieczne miejscówki, na Monarchu też było niebezpiecznie, ale tutaj jest bardziej no i niezły klimat.

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ODIN85 napisał:

The Ascent.

Bana miales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2021 o 11:41, Krzkra napisał:

Smutne. Za brak gier, które pozostają w pamięci na długo nie winni są tylko producenci jak to zwykle bywa, ale również "gracze". Dziwne to trochę, że ktoś kto gra, bo jest to jego hobby toleruje tylko gry, które nie wymagają żadnego wysiłku. Szczerze nie spotkałem nigdy gościa, który nazywałby siebie np. trekkingowcem, a wyjeżdżał by kolejką, albo rowerzystę jeżdżącego tylko elektrykiem. Dlatego też pewnie hobby w postaci "gracza" jest zawsze traktowane mało poważnie :D 

 

W dniu 18.08.2021 o 10:36, joloxx9 napisał:

Nie, nie mialaby. Teraz gracze sa prowadzeni za raczke, kazda mechanika jest wyjasniana i ciagle sa podpowiedzi co wcisnac i kiedy. W assasynach mogles byc otoczony 20 wrogami a i tak atakowali pojedynczo zeby nie byl ozbyt trudno. To widac po grach na tel ze ludzie nawet nie musza grac, ybleby tylko cos kliknac i niech sama gra sie przechodzi. Smutne to ale prawdziwe. 

Zręcznościowe, nawet PacMan czy Mario.

Multiplayer FPS.

Multiplayer RTS.

 

Singlowe gierki czy hack&slash z zasady nie wymagają wysiłku. Ale ktoś kto nie daje rady, gra jak bot i robi tylko za mięso do zabijania, musi też się gdzieś dowartościować XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Minciu napisał:

 

Zręcznościowe, nawet PacMan czy Mario.

Multiplayer FPS.

Multiplayer RTS.

 

Singlowe gierki czy hack&slash z zasady nie wymagają wysiłku. Ale ktoś kto nie daje rady, gra jak bot i robi tylko za mięso do zabijania, musi też się gdzieś dowartościować XD

A to w zasadzie nie ma nic do rzeczy, bo nie piszemy o poziomie trudności tylko o prowadzeniu za rączkę. Morrowind, czy Gothic nie był trudny, ale trzeba było poznać świat i czytać zadania żeby je zrobić - mógł być on i najprostszy na świecie, ale co z tego jak trzeba było przyłożyć się żeby go znaleźć, co w efekcie dawało w pewnym stopniu utożsamienie się z bohaterem. KOTOR np. nie był grą z otwartym światem, a jednak żeby wykonać zadanie trzeba było go poznać. Dziś.. no można przeczytać q, ocenić czy jest dobry, czy na poziomie q z mmorpg, ale ostatecznie i tak kończy się za podążaniem w stronę znacznika.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to fakt. Dzisiaj idzie się za strzałka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 8 filmów star Wars , i zaczelem jedi fallen order na xsx

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra.Ma klimat SW.Ja pograłem w betę Diablo 2 i wracam do Divinity Oryginal 1 ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex MD zaliczony. Solidny run z tym pierwszym dodatkiem, bo ten o kryminale, to może przy okazji przechodzenia drugi raz w innym, dalszym terminie ;). Fajna gierka - chociaż pocięta, ale jednak do HR trochę brakuje. 

Natomiast dziś sobie już przyszykowałem ustawienia i zaczynam wreszcie kingdom come deliverance :P.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2021 o 19:42, voltq napisał:

Obejrzałem 8 filmów star Wars , i zaczelem jedi fallen order na xsx

Giera fajna ale odpadłem na Kashyyk. Dla osoby z arachnofobią to giera nie do przejścia, jeszcze nigdy nie widziałem tego paskudztwa tak realnego w grach i ten ich pisk....... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tapecie teraz Mad Max na PS4. Ogrywam sobie to tak z doskoku, głównie wieczorami tak z godzinkę, półtorej przez chroniczny brak czasu. Nie jest to tytuł wybitny, ale niewątpliwie po prostu solidny. No i te widoki - wschody czy zachody słońca na tych piaszczystych równinach potrafią zachwycić, gra ocieka świetnym klimatem. Miłośnicy filmów powinni być zadowoleni.

W dniu 24.08.2021 o 15:51, Stjepan666 napisał:

:kfejk:

I jak ta nowa wersja? Widziałem nawet, że dodali osiągnięcia :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kszyrztow napisał:

U mnie na tapecie teraz Mad Max na PS4. Ogrywam sobie to tak z doskoku, głównie wieczorami tak z godzinkę, półtorej przez chroniczny brak czasu. Nie jest to tytuł wybitny, ale niewątpliwie po prostu solidny. No i te widoki - wschody czy zachody słońca na tych piaszczystych równinach potrafią zachwycić, gra ocieka świetnym klimatem. Miłośnicy filmów powinni być zadowoleni.

I jak ta nowa wersja? Widziałem nawet, że dodali osiągnięcia :D

Fajna, trudniejszy ten nowy dodatek niż zwykły :kfejk:, jest po 90-100 potworów do zabicia, gdzie w zwykłym miałeś 30 na lewel średnio, ale klimat jest. no i w multi pykam jak za starych lat, prędkość multi dla niektórych graczy w CoDa, BF czy innego Frontinte jest nie do przyjęcia, jest tak szybko jak w latach 90. :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem kolejną szanse by pograć w BF4 online i gra mi się turbo zaje*iście. Jak na początku średnio mi się grało (może przez pryzmat tego, że w BF3 spędziłem 500h) to teraz gra mi się dobrze. Poza tym ogrywam sobie Hadesa, próbuje Factorio ogarnąć, gdzieś tam GT: Sport na PS4

Edytowane przez mlynos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Road 96. Z każdym kolejnym podejściem do granicy coraz bardziej się wkręcam w tą grę.

Na steam noty na poziomie 90% dla tej gry.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam klasyki.

1. Commandos

2. Commandos 2

3. Desperados

4. Tropico 1

5. Tropico 2: Zatoka piratów

6. Mafia 1 (ten oryginalny).

7. Call of Duty 1 plus dodatek.

8. Medal of Honor: Allied Assults

 

Lepiej się przy tym bawię, niż przy nowościach z bajerancką grafiką. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Ubisoft zorganizował promocję 5zł za miesiąc abonamentu Ubisoft+. Skusiłem się z zamiarem ogrania starszych części Far Cry (4-5), no ale szybko się od nich odbiłem. Bez większych oczekiwań zainstalowałem Immortals Fenyx Rising i teraz świetnie się bawię. Chyba nawet lepiej niż przy Zeldzie BotW :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam ogrywać assasins creed odyssey potem valhalla , miałem zacząć od origins ale czekam az dostanie łatkę 60 fps na xsx i ogram go na koncu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem It Takes Two.  Jak ktoś ma z kim pograć to szczerze polecam! :thumb: Na ten moment jedna z najlepszych gier w tym roku i najlepszy kanapowy coop w jaki grałem od lat.  Zagadki nie są super trudne, ale bardzo pomysłowe. Każdy etap to inny pomysł, coś innego. Do wyboru 2 postacie i każda robi co innego (polecam wybrać żeńską, bo ciekawsze IMO gadżety), także koniecznie trzeba współpracować z ta drugą. Nie nudziłem się wcale. Do tego opcjonalnie wplecione mini-gierki. Można np. poprzeciągać się na linie, zagrać w siatkę czy nawet szachy bez ograniczeń czasowych. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Ja właśnie skończyłem It Takes Two.  Jak ktoś ma z kim pograć to szczerze polecam! :thumb: Na ten moment jedna z najlepszych gier w tym roku i najlepszy kanapowy coop w jaki grałem od lat.  Zagadki nie są super trudne, ale bardzo pomysłowe. Każdy etap to inny pomysł, coś innego. Do wyboru 2 postacie i każda robi co innego (polecam wybrać żeńską, bo ciekawsze IMO gadżety), także koniecznie trzeba współpracować z ta drugą. Nie nudziłem się wcale. Do tego opcjonalnie wplecione mini-gierki. Można np. poprzeciągać się na linie, zagrać w siatkę czy nawet szachy bez ograniczeń czasowych. 

Nadaje sie dla 9latka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sheeneek napisał:

Nadaje sie dla 9latka?

Generalnie jest oceniana na PEGI 12. Są okazjonalne przeklniecia i jedna dość brutalna scenka (spoiler 4:44 min), ale bez krwi. Fabuła jest o naprawianiu małżeństwa, także dzieciak może zadawać pytania...;) Najlepiej sprawdź sobie kilka gameplayi na YT i sam oceń. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chernobylite - najlepsza gra jaką miałem okazję grać w tym roku - genialne teksty, dobra oprawa graficzna, przyjazny gameplay i świetnie odwzorowany świat czarnobyla/strefy zony

mShaPIP.png

Edytowane przez fliperpl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem w końcu przez AC Valhalla, temperatury wieczorami już prawie zimowe, więc czas zacząć jesienne granie i nadrabianie perełek jakie mam w zaległościach. Zacznę chyba od Wasteland 3 :glodny:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, skunRace napisał:

Przebrnąłem w końcu przez AC Valhalla, temperatury wieczorami już prawie zimowe, więc czas zacząć jesienne granie i nadrabianie perełek jakie mam w zaległościach. Zacznę chyba od Wasteland 3 :glodny:

Witam w klubie.

1.jpg

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

Już za długo chodzi za mną ta gra, miałem grać na jesień zeszłego roku, ale stwierdziłem, że niech go dobrze połatają i tak zleciał rok od premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires Definitive Edition jak miło jest wrócić do lat 90, chociaż bardziej lubię dwójkę i Wikingów, oraz gram w , Stranglehold miałem kiedyś pirata, ale kupiłem w przecenie na GOGu i teraz gram, gra nawet ma lektora Mirosława Uttę. :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...