Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.09.2021 o 11:37, fliperpl napisał:

właśnie zacząłem zajawkę do guild wars 2.
Aż się dziwie, że tak dobre MMO mnie ominęło i nie jest zbytnio polecane na forach

Tutaj masz wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem the evil within 1 i gram pierwszy dodatek  potem jak skończę te dodatki zabieram za rozebranego the evil within2.

 

Międzyczasie gram jeszcze diablo 2 ressurected w coop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.09.2021 o 18:11, ODIN85 napisał:

Dasz radę jedno po drugim? Podziwiam?

Dla mnie granie w te gry to przyjemność, więc się nie męczę :)

Granie w nowości za wyjątkiem Witcher 3, Shadow Tactics plus kilka innych to katorga. 

Edytowane przez desmoRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, skunRace napisał:

On odpisywał a post @voltq i chodziło o AC Odyssey a potem Valhalla ;)

Śmiesznie wyszło :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przeszedłem Black Mesę i muszę powiedzieć, że Xen trochę podniósł ogólną moją ocenę tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biomutant - gra ma swoje wady, ale też pozytywy, jednak mam do tej gry mieszane uczucia. Niby ok, ale ciągle są jakieś "ale". ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągnęła mnie ta Mafia 3 Edycja Ostateczna, misja z sektą dobra, może gamepley jest powtarzalny, ale trzy mnie przy niej klimat lat 60 i muzyka, fajnie jest słuchać Little Richarda, Franka Sinatry, Elvisa, Johnego Casha i wielu innych kultowych wykonawców tamtych lat, no i bryki są niezłe wielkie amerykańskie krążowniki szos co chlały benzyny w bród, prowadzenie może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stjepan666 napisał:

Wciągnęła mnie ta Mafia 3 Edycja Ostateczna, misja z sektą dobra, może gamepley jest powtarzalny, ale trzy mnie przy niej klimat lat 60 i muzyka, fajnie jest słuchać Little Richarda, Franka Sinatry, Elvisa, Johnego Casha i wielu innych kultowych wykonawców tamtych lat, no i bryki są niezłe wielkie amerykańskie krążowniki szos co chlały benzyny w bród, prowadzenie może być.

Ja tez mile M3 wspominam, klimat poludnia Ameryki byl naprawde swietny i tez w miare ciekawa fabula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie na klasyka - Neverwinter Nights Enhanced Edition ;)

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys uwielbialem ale nie wiem czy na dzisiaj dal bym rade. Jest sporo nowych rpg z dobra fabula do ogrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sheeneek napisał:

Kiedys uwielbialem ale nie wiem czy na dzisiaj dal bym rade. Jest sporo nowych rpg z dobra fabula do ogrania.

Zarzuć jakieś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Element Wojny napisał:

Zarzuć jakieś.

To nie wiesz co wychodzilo? Sporo tego bylo chocby nawet z ostatnich kilku lat, wiadomo zalezy co kto przerobil a czego jeszcze nie, z samych klasycznyc crpg masz:

Pillars of Eternity 1 i 2

Divinity Original Sin 1 i 2

Disco Elysium

Pathfinder 1 i 2

Tyranny

Torment 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sheeneek napisał:

To nie wiesz co wychodzilo? Sporo tego bylo chocby nawet z ostatnich kilku lat, wiadomo zalezy co kto przerobil a czego jeszcze nie, z samych klasycznyc crpg masz:

Pillars of Eternity 1 i 2

Divinity Original Sin 1 i 2

Disco Elysium

Pathfinder 1 i 2

Tyranny

Torment 

 

Sorry, napisałeś że sporo nowych. To co tu wrzuciłeś to poza Pathinderem 2 same starocie :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Element Wojny napisał:

Sorry, napisałeś że sporo nowych. To co tu wrzuciłeś to poza Pathinderem 2 same starocie :D 

Nowsze od Neverwinter Nights, przeciez w tym kontekscie pisalem.

Wystarczylo mi ze obejrzalem video i niewiele poprawili od pierwowzoru, ta mechanika w dzisiajszych czasach byla by dla mnie zbyt meczaca. Oczywiscie jak komus pasuje to spoko, swego czasu byla to naprawde swietna gra i rozumiem ze ktos ma ochote w nia zagrac na nowo.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Sheeneek napisał:

Disco Elysium

Pathfinder 1 i 2

Tyranny

Torment 

 

Tych gier jeszcze nie ruszałem ;) 

Naszło mnie na Neverwinter Nights bo swego czasu ta produkcja bardzo dobrze mi podeszła. Miałem dwa podejścia do niej. Pierwsze zaraz po premierze w 2002r i drugie w 2007r. 

Powrót do gry po 14 latach naprawdę daje sporo frajdy. Obawiałem się, że sporo fabuły będę pamiętał jednak jest inaczej bo grę w 90% zapomniałem i dlatego bawię się wybornie jak przystało na 35 latka :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, DjXbeat napisał:

Tych gier jeszcze nie ruszałem ;) 

Naszło mnie na Neverwinter Nights bo swego czasu ta produkcja bardzo dobrze mi podeszła. Miałem dwa podejścia do niej. Pierwsze zaraz po premierze w 2002r i drugie w 2007r. 

Powrót do gry po 14 latach naprawdę daje sporo frajdy. Obawiałem się, że sporo fabuły będę pamiętał jednak jest inaczej bo grę w 90% zapomniałem i dlatego bawię się wybornie jak przystało na 35 latka :D 

Ja tez juz fabuly praktycznie nie pamietam, jednak sie nie przemoge. Z tych gier Pathfinder2 podoba mi sie bardzo jak narazie, moze jestem w 10% gry, a Disco Elysium skonczylem i naprawde swietna gra tyle ze to calkiem inny styl, takie rpg z przygodowka polaczone.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwendam się po Raccoon City, kiedyś miałem styczność z RE2 ale miałem słabego PC. Teraz wreszcie zapoznam się z RE2R i RE3R

Edytowane przez ghostdog
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Sunset Overdrive - całkiem ciekawa giera zrobiona z jajem. Masa frajdy, typowy odmóżdżacz bez zastanawiania się co i jak, łączy ze sobą takie produkcje jak Tony Hawk, Infamous czy Saint Row - jest tu masa kombosów, humoru, cringowe teksty i  dziwaczne bronie takie jak strzelanie płytami muzycznymi.  Polski dubbing bardzo tutaj pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

662px-Katana_zero_title.jpg

A w zasadzie to już nie gram, bo dopiero co skończyłem. Ale dla polecanki. Bo aktualnie jest dostępna w Humble Choice. I za kilka zł na Bazarku Łowców. I choć krótka (lekko ponad 4h mi zajęła), to w tej cenie po stokroć  warto. 

A co to jest? Najprościej - Hotline Miami w konwencji platformowej. My giniemy od jednego ciosu, przeciwnicy giną od jednego ciosu. Niby jest dynamicznie, ale planowanie kolejnych ruchów wymagane. Na samym refleksie daleko nie zajedziem. Ale bez refleksu też. Giniemy i po kilkadziesiąt razy na etap, ale poziomy na szczęście są krótkie i przez to nie frustrujące. A jak już nam wyjdzie... mniam! A fabuła? Jeśli nie przeszkadza nam sci-fi/fantasy mumbo jumbo, to jest naprawdę dobra. I zaskakująca. I podana w klawy sposób. 

 

Edytowane przez Lypton
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam Red Dead Redemption 2. Bardzo zacna gierka klasy Wiedźmina 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex Mankind Devided. Pamiętam, że gra miała dużo problemów technicznych przy premierze. Trochę niedoceniona/zapomniana. Pasuje mi. Poważny klimat i historia bez żadnych głupich wstawek. Podoba mi się, że zadania poboczne są nagradzane dużym doświadczeniem i im lepiej je rozwiążemy tym więcej go dostaniemy. Dodatkowy powód, żeby je ogrywać. Tak to powinno wyglądać, a nie że exp, które nie ma znaczenie jak, w niektórych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...