Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jaycob napisał:

Czytałem kilka polskich recenzji i takie same wnioski niektórzy dali. Nikomu nie chciało się robić drugiego podejścia. :D  Ale to w sumie źle świadczy o recenzencie czyż nie? :hmm: Z drugiej strony także świadczy o tym jak nudna ta gra jest. :D
Zgadza się, to nie Automata czy nawet Replicant, że trzeba przynajmniej 2x przejść, aby poznać całość. 

Akurat recenzja którą ja czytałem wyraźnie podkreślała mankamenty tej gry - nawet recenzent pisał że drugie przejście nie było dla niego wielką przyjemnością bo w sumie nic specjalnego nowego czy odkrywczego się nie dowiedział, a godziny leciały. 

Pewnie, jak ktoś ma tą grę w ramach XGP to może pograć, ale będąc szczerym macie tam lepsze gry do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Są o wiele lepsze gry tam.

 

Jadę dalej z "kupką wstydu":

FINAL-FANTASY-XV-WINDOWS-EDITION-15-10-2

Kiedyś coś tam grałem na początku, ale miałem po ang, tym razem spolszczenie wgrałem. Mój pierwszy raz z FF. :red:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie final fantasy to turowa walka jak w 7/8/9/10/13 a nie jakis wynalazek popierdolka pokroju 12 i 15;p

Powinni to inaczej nazwac i byloby git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali darmowy weekend z Borderlands 3, to sobie gram, medium i mam 60fps, a gra nie wygląda źle, chociaż raczej nigdy tego nie kupię, niedługo Humankind bo mi się "demo" spodobało i sobie kupię wersje deluxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie tam demo Scarlet wciągnęło 10x bardziej niż darmowy weekend z Automatą :E 
Scarlet kiedyś pewnie kupię, o Automacie myślałem tak samo, ale chyba mi przeszło...

Oczywiście walka nie wydaje się rewelacyjna i pewnie będzie powtarzalna itp. ale całość i tak bardziej do mnie przemawia, może przez współczesną formę? I tak, wiem, że i fabularnie nie ta liga, i muzycznie pewnie też.. no i co z tego, wciąż mam w to także grać. Z Automaty pewnie lepiej poczytać jakieś mangi z uniwersum :E 

Edytowane przez Zas
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Element Wojny napisał:

Dla mnie ten FF był jakiś dziwny i odpadłem po paru godzinach, ale życzę dobrej zabawy.

 

FF XV jest Finalem dopiero jak opuszczamy otwarty obszar,ale moim zdaniem gra to solidne 7/10.Natomiast ciagle moim ulubionymi pozostają  6 i 9.

Kurna mogli by w koncu dac FF7 Remake na PC?

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem Uncharted 4 na PS4 (8/10), oraz Chernobylite na PC (7.5/10)

 

Obecnie ogrywam The Bard's Tale IV Director's Cut.

Najpierw sprawdziłem na konsoli, ale zniechęciła mnie grafika, która była bardzo słaba, jak na możliwości tego sprzętu.

 

Zakupiłem wersję na PC i od razu inny klimat, wszystko ostre i dodatkowe efekty, jak choćby ? czy ? ?

 

Gra jest świetna ?

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLOU i TLOU 2 na PC w ramach PSNow.

W końcu obie gry trafiły do PSNow, w końcu mam okazję je ograć :) :) :) 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet już i TLOU2 dali na PC :E ? Znaczy przez PSnow.

Jak lata ta usługa teraz? Bo ja ostatni raz to chyba z rok temu coś tam grałem w PSnow i jak dla mnie było to całkiem grywalne w single.

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lukadd napisał:

To nawet już i TLOU2 dali na PC :E ? Znaczy przez  PSnow.

Jak lata ta usługa teraz? Bo ja ostatni raz to chyba z rok temu coś tam grałem w PSnow i jak dla mnie było to całkiem grywalne w single.

U mnie wszystko cacy - żadnego przycinania, buforowania czy innych takich głupot - troszkę dogrywa dłużej na starcie no ale to normalne w końcu to streaming. 

Niemniej jednak cieszę się niezmiernie bo naprawdę nie miałem w co grać a tu takie diamenciki wpadają. 

 

O kurde jest też cała kolekcja God Of War i Uncharted, Yakuzy, MGS, Bloodborne... sporo gier !

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom te gierki są świetne. Szczególnie pierwsza część fabularnie, ale i dwójka dobrze daję radę, mimo, że niektórym się nie podoba co tam się wyczynia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę i dwójke skończyłem, mam nadzieje ze tez kiedyś wyjdzie wersja na Pc to tylko kwestia czasu a tym bardziej pewnik ze uncharted świetnie się sprzeda na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2021 o 17:05, Rafalxxx napisał:

jak dla mnie final fantasy to turowa walka jak w 7/8/9/10/13 a nie jakis wynalazek popierdolka pokroju 12 i 15;p

Powinni to inaczej nazwac i byloby git

Wydaje Wam sie. Jest inny niz 7, 8, 9 i X. Ale jest to swietny FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Winter™ napisał:

Wydaje Wam sie. Jest inny niz 7, 8, 9 i X. Ale jest to swietny FF.

Mój pierwszy FF i bardzo mi się podoba. Trochę chaotyczne walki i kamera wariuje, ale cała reszta jak fabuła i postacie miodzio. Wciąga jak bagno ten świat, piękne widoczki i świetny OST. Mam ponad 40h i jeszcze się nie znudziłem. :D  

33 minuty temu, lamparcicho napisał:

A u mnie po przeczytaniu poniższego tekstu i zerknięciu na podlinkowany filmik na yt od wczoraj grana jest Industria i wessało mnie mocno

Ciekawie wygląda, dzięki za polecenie. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Stjepan666 napisał:

Ja grałem tylko w FF 7 demo na swoim P166MMX, dawno temu.

Mogli by wydać ten remake na PC także. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, lukadd napisał:

To nawet już i TLOU2 dali na PC :E ? Znaczy przez PSnow.

Jak lata ta usługa teraz? Bo ja ostatni raz to chyba z rok temu coś tam grałem w PSnow i jak dla mnie było to całkiem grywalne w single.

 

 

15 godzin temu, Element Wojny napisał:

U mnie wszystko cacy - żadnego przycinania, buforowania czy innych takich głupot - troszkę dogrywa dłużej na starcie no ale to normalne w końcu to streaming. 

Niemniej jednak cieszę się niezmiernie bo naprawdę nie miałem w co grać a tu takie diamenciki wpadają. 

 

O kurde jest też cała kolekcja God Of War i Uncharted, Yakuzy, MGS, Bloodborne... sporo gier !

A jak to jakosciowo sie prezentuje? Bardzo odstaje od konsoli?

Swoja droga Element juz bys wykosztowal sie na PS5 i ogral te gry jak nalezy :) Przy obecnych cenach to po ich przejscu pogonil bys konsole bez straty w cex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sheeneek napisał:

A jak to jakosciowo sie prezentuje? Bardzo odstaje od konsoli?

Swoja droga Element juz bys wykosztowal sie na PS5 i ogral te gry jak nalezy :) Przy obecnych cenach to po ich przejscu pogonil bys konsole bez straty w cex.

Wygląda nieźle jak na grę z PS3, może wrzucę jakieś screeny później.

A konsoli kupować nie zamierzam - ten etap już za mną. Przeżyłem czasy Amigi CD32, Atari Jaguara, Segi Saturn, Dreamcasta, Gemacube'a i kolejnych odmian konsol Sony/Microsoftu. 

Teraz jestem tylko skromnym graczem PC-towym który uwielbia modyfikować gry a od czasu do czasu pobawi się w jakieś XPassy, PSNow'y czy emulatory by sobie pograć w coś innego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę na fajny horror, to polecam Visage. Właśnie skończyłem w ramach XGP. Jeden z fajniejszych horrorów w ostatnich latach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i też polecam ;) 

Warto też dla lepszej immersji nabyć poniższe DLC (podobno dodawali do preorderów) :E 

1000

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Element Wojny napisał:

Teraz jestem tylko skromnym graczem PC-towym który uwielbia modyfikować gry a od czasu do czasu pobawi się w jakieś XPassy, PSNow'y czy emulatory by sobie pograć w coś innego. 

Gdzie ta skromność przy kompie z syg? :E  Wiesz co, nie było nic ciekawego w sklepie to  skromnie kupiłem GPU za prawie 7 tys. :E  Żeby emulować gry z PS3 czy grać w chmurze. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaycob napisał:

Gdzie ta skromność przy kompie z syg? :E  Wiesz co, nie było nic ciekawego w sklepie to  skromnie kupiłem GPU za prawie 7 tys. :E  Żeby emulować gry z PS3 czy grać w chmurze. :E 

Komp służy mi nie tylko do gier, ale też do pracy. Z racji wykonywanego zawodu muszę być na czasie. 

btw. GPU kosztowało 2500 zł. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja grałem tylko w FF 7 demo na swoim P166MMX, dawno temu. :Eff7-battle-3-scale-800-700.jpg

 

Jedno bylo w Corel, baaardzo dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...