Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jaycob napisał:

Fabuła jest chaotyczna i niekompletna, a zadania poboczne były bardzo nudne, powtarzalne i nic nie wnoszące, ale naprawdę podobały mi się postacie (i ich relacje), bardzo ładny świat, fenomenalny OST i walka (aczkolwiek mogła by być trudniejsza), więc bawiłem się w nią świetnie.

Oj to nie dla mnie w takim wypadku, ale cieszę się że Ci się podobało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie trzeba ograć wszystkie DLC i obejrzeć jeszcze serial, aby zrozumieć. Ja jeszcze tego nie zrobiłem.  Ale samo to, że podstawka nie wiele tłumaczy i w przed ostatnim rozdziale nawalonych jest książek z opisami fabuły świadczy o tym jak pocięta jest ta gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaycob napisał:

Prawdopodobnie trzeba ograć wszystkie DLC i obejrzeć jeszcze serial, aby zrozumieć. Ja jeszcze tego nie zrobiłem.  Ale samo to, że podstawka nie wiele tłumaczy i w przed ostatnim rozdziale nawalonych jest książek z opisami fabuły świadczy o tym jak pocięta jest ta gra. 

Gdzieś mi mignęło że trzeba dokupić DLC i coś tam obejrzeć ale sądziłem że to dla rozszerzenia fabuły a nie dla jej pełnego zrozumienia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Brotherhood z tego co widzę - animowany miniserial. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos trzeba obejrzeć przed to znaczy, że gra jest źle opowiedziana i czegoś jej brakuje. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAGE 1 lepszy od dwójki już się wciągnąłem, nie ma pasków życia, jakiś bieda umiejętności, tylko czyste strzelanie jak w Quake, czemu oni teraz muszą te paski życia dodawać i poziomy do wrogów jak w lootshooterach to nie w moim stylu, ja lubię klasycznie strzelanie i zabijanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 1.?

Fantastyczna,niesamowita itd....niewiem co by tu napisac i ile ale to i tak za mało.Ta gra nawet dzis odpalona,4k,reshade i wyglada pieknie.20 letnia a gra a feeling strzelania,rozrzut ciał,broni lepsza niz w far cry 6.

Klimat,klimat,klimat,gram i sie zastanawiam czego dzis brakuje  zeby dalej tworzyc gry podobne.Kazdemu polecam zagrac raz jeszcze , wrócic i poczuc to cos ,co mialy starsze gry.

Edytowane przez Kubaś_30
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2021 o 18:34, Jaycob napisał:

Skończyłem FF15 w 90h, teraz gram w METAL GEAR RISING REVENGEANCE. Najlepszy slasher w jaki grałem od lat. Krwawy, brutalny, ze świetną fabułą i cutscenkami,  a mechanika siekania wszystkiego w drobny mak jest genialna. :D Można pociąć prawie wszystko z każdego kąta na setki kawałeczków.  Przeszkadza trochę chaotyczna kamera i na początku musiałem wgrać mod do 1440p, bo gra nie wspiera takiej roz. :E 

I jak ff ostatecznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8/10, trochę napisałem wyżej. Jeszcze nie przeszedłem pozostałych DLC.  To jest bardzo dobra gra, ale nie kompletna i rozdziały z otwartym- światem mi się bardziej podobały. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2021 o 21:38, Jaycob napisał:

8/10, trochę napisałem wyżej. Jeszcze nie przeszedłem pozostałych DLC.  To jest bardzo dobra gra, ale nie kompletna i rozdziały z otwartym- światem mi się bardziej podobały. 

Właśnie zamówiłem sobie tą ulepszoną wersje?Nigdy jeszcze nie grałem w ff to zobaczymy ? 

A obecnie Yakuza Like a Dragon 10 rozdział.Już przyzwyczaiłem się do godzinnych dialogów ? Co nie zmienia faktu że jest to świetny jrpg ?

Edytowane przez afrikan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hollow-Knight-1.jpg

W końcu. Ale na razie ledwo liźnięty. Ale pierwsze wrażenie pryma sort. Zapowiada się na wspaniałą i długa przygodę. Metroidvanie to najwyższa forma rozwoju gier, fakt znany od czasu Symphony of the Night.

Edytowane przez Lypton
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłej zabawy! Genialna gierka. Może i dobrze zrobiłeś, że dopiero teraz w to grasz, bo utrwali Ci się przed premiera Silksong, który ma wyjść podobno już w lutym. :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak w RAGE odpadają głowy jak się z shotguna strzeli w łeb, bardzo mnie to cieszy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działam na razie na integrze, więc jest FarCry3. Czy tylko mi ona klimatem przypomina jedynkę?

Która Waszym zdaniem FarCry jest najlepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 6, później 4, Primal, 3, 2 i 5. Pierwszej części nie pamiętam, a o ND (tfu) szkoda gadać.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Flik napisał:

 

Która Waszym zdaniem FarCry jest najlepsza?

Primal, ale grałem w tylko to i 4, którą nie ukończyłem, bo wiało nudą. :E 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FC3 grało mi się świetnie, potem kompletnie odbiłem się od blood dragona i serię w sumie porzuciłem. Podobnie miałem z asasynami - odbicie od unity i  tasiemcom ubi podziękowałem. 

Na halloweena kupiłem Carriona, ale po 1,5h mieszane uczucia i rozważam zwrot. 

Edytowane przez smilehunter
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, smilehunter napisał:

Na halloweena kupiłem Carriona, ale po 1,5h mieszane uczucia i rozważam zwrot. 

Jak masz w XGP to tam także jest.  Przeszedłem ją w tym abo.  Gra jest całkiem dobra, pomysłowa (sterownie potworem, który się powiększa) ale po jakimś czasie nie ma wyzwania i robi się powtarzalna.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Flik napisał:

Działam na razie na integrze, więc jest FarCry3. Czy tylko mi ona klimatem przypomina jedynkę?

Która Waszym zdaniem FarCry jest najlepsza?

Jak dla mnie FC2->FC5- >FC3->FC:Blood Dragon->FC1-->FC:Primal->FC4 w FC6 nie grałem.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Stjepan666 napisał:

A jednak w RAGE odpadają głowy jak się z shotguna strzeli w łeb, bardzo mnie to cieszy. :E

Jak z wingsticka pociśniesz to też ?

Jedyną wadą tej gry, jak dla mnie, są obowiązkowe wyścigi żeby popchnąć fabułę do przodu. Cała reszta miód a mechanika strzelania i estetyka to 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Myst napisał:

Jak z wingsticka pociśniesz to też ?

Jedyną wadą tej gry, jak dla mnie, są obowiązkowe wyścigi żeby popchnąć fabułę do przodu. Cała reszta miód a mechanika strzelania i estetyka to 10/10.

Zauważyłem, Rage 2 to przy tym kupa niezła jest, gra jest trochę liniowa, ale te wyścigi da się wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2021 o 21:38, Jaycob napisał:

8/10, trochę napisałem wyżej. Jeszcze nie przeszedłem pozostałych DLC.  To jest bardzo dobra gra, ale nie kompletna i rozdziały z otwartym- światem mi się bardziej podobały. 

Zgadzam sie. Oryginalny projekt ffxiii versus byl zdecydowanie inny. Noctis mial byc wiekszym badassem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...