Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Xenoblade Chronicles - drugie podejście :) 

Tym razem już bez żadnych bugów i glitchy, gra wygląda i chodzi bardzo ładnie, trzyma w miarę stabilnie 50-60fps'ów, a po 2 godzinach gry mogę powiedzieć że zapowiada się BARDZO dobrze. W tak wielu rankingach ta gra określana jest jako top-3 najlepszych jrpg w historii że nie mogłem jej dłużej omijać :D 

Gameplay-1-1-1024x576.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak bardzo lubisz jrpg to kupił byś sobie w końcu Pstryczka, a nie jakieś kombinacje alpejskiej wyczyniasz.;) 

 

W nic niestety nie gram. Sprzedałem GPU i czekam... 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jaycob napisał:

Skoro tak bardzo lubisz jrpg to kupił byś sobie w końcu Pstryczka, a nie jakieś kombinacje alpejskiej wyczyniasz.;) 

Miałem ale zwróciłem. Poza tym Yuzu chodzi już tak dobrze w większości gier (aktualizacje są codziennie) że można spokojnie ogrywać na emulatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Stjepan666 napisał:

Wielki mutant w Rage zabity. :E

Bardzo miło wspominam Rage. Ale Rage 2 też mi bardzo przypasowała i trochę dziwi mnie, czemu wielu graczy jest zawiedzionych tym tytułem. Świetny gameplay, do którego fabuła jest tylko dodatkiem.

Mutant Jumbo zabity?

W dniu 31.10.2021 o 08:47, Flik napisał:

Działam na razie na integrze, więc jest FarCry3. Czy tylko mi ona klimatem przypomina jedynkę?

Która Waszym zdaniem FarCry jest najlepsza?

Mi najbardziej podobał się Far Cry Primal. Zresztą jedyna część (poza jedynką), którą skończyłem. Pozostałe zabierały mi tyle czasu, że nim skończyłem ukazywała się nowa część, na którą się przesiadałem. Lubię grać w kilka gier na raz i zwykle długa gra zabiera mi kilkanaście miesięcy. Wiedźmina 3 skończyłem po 3 latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez kolorystykę. Mi się Rage 2 także podobał, świetny feeling strzelania ekipy od Dooma, duży otwarty świat jak w MM, ale zbyt szybko stał się łatwy, bo szybko było się OP i wystarczyło mieć tylko strzelbę, żeby kosić wszystkich.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Pewnie przez kolorystykę. Mi się Rage 2 także podobał, ale zbyt szybko stał się łatwy, bo szybko było się OP i wystarczyło mieć tylko strzelbę, żeby kosić wszystkich.

Mi przez kolorystykę i elementy lootshooterów, czyli paski życia wrogów no i tym że są gąbkami na naboje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2021 o 15:13, Myst napisał:

Jak z wingsticka pociśniesz to też ?

Jedyną wadą tej gry, jak dla mnie, są obowiązkowe wyścigi żeby popchnąć fabułę do przodu. Cała reszta miód a mechanika strzelania i estetyka to 10/10.

Też nienawidzę wyścigów w grach. Gdy mam do wyboru samochód lub pieszą wędrówkę, zwykle ruszam z buta.

Jedynie wielbłąd i konie w Assassynach mi odpowiadają, bo można włączyć autopilota i iść zrobić sobie herbatę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tgolik napisał:

Też nienawidzę wyścigów w grach. Gdy mam do wyboru samochód lub pieszą wędrówkę, zwykle ruszam z buta.

Jedynie wielbłąd i konie w Assassynach mi odpowiadają, bo można włączyć autopilota i iść zrobić sobie herbatę. 

Też tak mam, akurat w AC to jak mówisz można iść herbatę zrobić bo tam jednak nic się po drodze nie wydarzy, ale w RDR2 to niby włączałem autopilota, ale gapiłem się czy jakiś nieznajomy czy inna aktywność nie wyskoczy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal Far Cry 6, PC Bulding Simulator.

Doszły jeszcze Stubss i DE: HR, potem MD. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Guardians of the Galaxy i bawię się wyśmienicie, flurwa! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu skończyłem po raz trzeci Metro Exodus/Enhanced Edition :szczerbaty: I zacząłem Nową grę +  Shadow of the Tomb Raider ;) Od przyszłego tygodnia FH5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed: Valhalla, na razie ciężko stwierdzić, ale nie jest źle.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 68h zakończyłem podstawkę Neverwinter Nights. Grało się wybornie :D  Czas na dodatki: Shadow of Undrentide i Hordes of the Underdark.

Później wpadną trochę nowsze gry w które jeszcze nie dane mi było zagrać czyli:  

Torment: Tides of Numenera

Tyranny

Disco Elysium

Pathfinder: Kingmaker

Pathfinder 2: Wrath of the Righteous

 

Do wiosny mam zajęcia :D 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DjXbeat napisał:

Po 68h zakończyłem podstawkę Neverwinter Nights. Grało się wybornie :D  Czas na dodatki: Shadow of Undrentide i Hordes of the Underdark.

Ło panie. Grałem w NWN przez tyle lat... Jak podobała ci się podstawka, to dodatki pochłoniesz raz dwa - moim zdaniem wyszły o wiele lepiej, szczególnie HotU.

Ja sobie gram w Baldur's Gate 3. Zapowiada się co najmniej RPG dekady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie skończyłem Rage 1, fajna gra, zabieram się za Assiassins Creed: Odyseja, gram babką. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, DeIntegro2o1o napisał:

Divinity Original Sin II Definitive Edition. Cóż za kozacka gierka :)

Którą postać wziąłeś jako główną ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Element Wojny napisał:

Którą postać wziąłeś jako główną ? 

Ifan Ranger. Do tego Red Prince 2hand+Metamorph, Lohse summoner+buffer, no i Fane necro.

Edytowane przez DeIntegro2o1o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DeIntegro2o1o napisał:

Ifan Ranger. Do tego Red Prince 2hand+Metamorph, Lohse summoner+buffer, no i Fane necro.

Tez nim gralem, wstyd sie przyznac ale nigdy nie skonczylem, jestem teraz gdzies pod koniec gry (wyspa) tyle ze po tych kilku latach nie pamietam o co tam chodzilo juz :(  Nie wiem czy mam sile w to grac od nowa.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sheeneek napisał:

Tez nim gralem, wstyd sie przyznac ale nigdy nie skonczylem, jestem teraz gdzies pod koniec gry (wyspa) tyle ze po tych kilku latach nie pamietam o co tam chodzilo juz :(  Nie wiem czy mam sile w to grac od nowa.

Warto. Ostatni rozdział (ten po wyspie) jest ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugie podejście do Control od Remedy - pierwsze podejście opierało się głównie o testy stabilności undervoltingu GPU (poradzono mi ten tytuł pod tym kątem). Sama gra wydała mi się wtedy dziwna, nieprzystępna i monotonna z racji kręcenia się po Biurze jak po labiryncie.

Moje drugie podejście połączone z czytaniem notatek, oglądaniem krótkich cutscenek i ogólnie lepszym wczuciem się w grę spowodowały, że zacząłem w niej widzieć rzeczy, których nie widziałem wcześniej przy bardziej "benchmarkowym" podejściu. Gra jest na swój sposób unikalnie dobra i interesująca ale trzeba dać jej czas by rozwinęła skrzydła, a cała paranormalna historia bujnęła się ciekawszym torem i nie mieszała tak w głowie jak na początku opowieści.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb59 napisał:

Drugie podejście do Control od Remedy - pierwsze podejście opierało się głównie o testy stabilności undervoltingu GPU (poradzono mi ten tytuł pod tym kątem). Sama gra wydała mi się wtedy dziwna, nieprzystępna i monotonna z racji kręcenia się po Biurze jak po labiryncie.

Moje drugie podejście połączone z czytaniem notatek, oglądaniem krótkich cutscenek i ogólnie lepszym wczuciem się w grę spowodowały, że zacząłem w niej widzieć rzeczy, których nie widziałem wcześniej przy bardziej "benchmarkowym" podejściu. Gra jest na swój sposób unikalnie dobra i interesująca ale trzeba dać jej czas by rozwinęła skrzydła, a cała paranormalna historia bujnęła się ciekawszym torem i nie mieszała tak w głowie jak na początku opowieści.

No bez czytania informacji tracimy caly klimat tej gry i pozostaje tylko tepe strzelanie. A tak to naprawde ciekawie opowiedziana historia, klimat jak przy pierwszych odcinakch Archivum x

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Isharoth napisał:

Warto. Ostatni rozdział (ten po wyspie) jest ciekawy.

Tą gierkę warto przejść nawet kilka razy, bo za każdym razem wiesz o niej coraz więcej. Ja miałem pierwsze podejście i odpuściłem po "Kłodzie". Przy drugim podejściu (Obecnie) ogarnąłem że z "Fort Joy" można uciec na minimum 4 sposoby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...