Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Panzer Dragoon poszedł w 1h, szału nie było ale zagram w Panzer Dragoon Zwei (jeśli kiedykolwiek wyjdzie). Zainstalowałem dzisiaj God of War - myślę, że będę się dobrze bawił przez najbliższy tydz lub dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

70h na koncie, bawię się znakomicie a końca nie widać :) Co ciekawe jest to jedna z bardzo niewielu gier która pomimo tylu godzin na koncie nie wywołuje u mnie uczucia znużenia czy chęci jak najszybszego ukończenia - wręcz odwrotnie, chciałbym żeby ta przygoda trwała jak najdłużej !

Mnie w tej grze męczyły jedynie zadania poboczne.

Jak po 70h jeszcze nie skończyłeś (i końca nie widać) to Cię musiało strasznie wciągnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, slafec napisał:

Mnie w tej grze męczyły jedynie zadania poboczne.

Prawda, ale ich plusem jest to że są totalnie opcjonalne - chcesz robisz nie chcesz nie robisz, tak samo większość walk jest totalnie opcjonalna włączając w to bossów. Podoba mi się strasznie ta wolność wyboru - w takim Tales Of Arise musiałeś non-stop walczyć bo nie mogłeś ominąć wrogów w żaden sposób, do tego tam się non-stop respili a tutaj respią się rzadko, a niekiedy w ogóle. 

16 minut temu, slafec napisał:

Jak po 70h jeszcze nie skończyłeś (i końca nie widać) to Cię musiało strasznie wciągnąć ;)

Bardzo przyjemnie mi się gra i choć czuję że fabularnie jeszcze trochę przede mną to absolutnie mnie to cieszy, a potem jeszcze przecież mam do ogrania w wersji DE finałowe zakończenie Future Connected - a to kolejne 15-20h ;) 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2021 o 19:54, Kubaś_30 napisał:

Divine Divinity.

Świetna gra, ale dziś chyba już bym jej nie przebrnął. Chociaż Icewind Dale powtórzyłem z 3 lata temu i spokojnie ograłem do finiszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2021 o 18:20, Element Wojny napisał:

Bardzo przyjemnie mi się gra i choć czuję że fabularnie jeszcze trochę przede mną to absolutnie mnie to cieszy, a potem jeszcze przecież mam do ogrania w wersji DE finałowe zakończenie Future Connected - a to kolejne 15-20h ;) 

Od razu napiszę, że w Future Connected fabuła była taka se, ale za to lokacje i muzyka były super.

Koniecznie musisz kiedyś zagrać w 2 część. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Isharoth napisał:

Od razu napiszę, że w Future Connected fabuła była taka se, ale za to lokacje i muzyka były super.

Wiem czytałem że FC odbiega nieco poziomem, ale dam radę - Jest Melia jest zabawa :D 

3 minuty temu, Isharoth napisał:

Koniecznie musisz kiedyś zagrać w 2 część. ;)

To masz jak w banku, ale po XC1 będę musiał trochę odpocząć, jakaś krótka przerwa na mniej wymagającą gierkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku czegos nowego ogrywam Nioh 2, niewiele rozni sie od 1. Dalej dobry souls like z przyjemnym systemem walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ostatnio: 

METAL GEAR RISING REVENGEANCE 

Halo CE

Halo 2

Halo 3 ODST

Gram w:

Halo 3

Halo Infinite MP,

Także od czasu do czasu FH5 ("story" już także ukończyłem).

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba masz ostatnio dużo wolnego czasu bo często tu ostatnio wpadasz i piszesz "ukończyłem" :) 

Ja się z jedną grą bujam już prawie miesiąc... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 70h na koncie w Xenoblade Chronicles, a te gry, które wymieniłem akurat są dość krótkie. Przejście zajmuje 7 -10h, także jak by tak zliczyć godziny to wyszło by, że mniej grałem od Ciebie. :P 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jaycob napisał:

Masz 70h na koncie w Xenoblade Chronicles

Ehm, już 92h :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej walczę z klasyką - Neverwinter Nights :E

Na liczniku 96h i jestem w połowie drugiego dodatku Hordes of Underdark.  

Edytowane przez DjXbeat
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, DjXbeat napisał:

Ja dalej walczę z klasyką - Neverwinter Nights :E

Na liczniku 96h i jestem w połowie drugiego dodatku Hordes of Underdark.  

Grasz w Enh Edition? Jakieś mody, po polsku? Możesz coś napisać, bo też mam w planach, a mam Enh Edition na steamie, a NWN2 na gogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Reddzik napisał:

Grasz w Enh Edition? Jakieś mody, po polsku? Możesz coś napisać,

Gram bez żadnych modów. Wersja Enh. Edition ze Steam ze wszystkimi dodatkami. ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zacząłem grać w The Incredible Adventures of Van Helsing III. 

Gra trochę nie współgra z ultrawide, ale zabawa jest przednia. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie naszła ochota na jakąś luźną korytarzową strzelanke.Także uznałem że czas nadrobić zaległości z Coda ?

fd77d1e9c3df.jpg

Podobno Infinite Warfare było takie sobię,ale wyrwałem na olx za 30 zł to chyba warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę Tomb Raider Legend. To gra z 2006 z mocno przestarzałą grafiką ale gra mi się zdecydowanie przyjemniej niż w te nowe Tomb Raidery, których nie lubię.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elex, Resident Evil Village

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Xenoblade Chronicles Definitive Edition - łącznie zajęło mi to 104 godziny (92 godziny podstawka + 12 godzin dodatek Future Connected).

Cóż mogę powiedzieć ? Piękna gra - prawdziwy ukryty diament, świetna i angażująca fabuła, bardzo dobra zapadająca w pamięć muzyka, naprawdę fajni kompani i kupa świetnej zabawy. Pomimo tylu godzin nie czułem znużenia w żadnym momencie, bawiłem się znakomicie do samego - nie ukrywam bardzo zaskakującego - końca. Jeżeli zaś chodzi o dodatek FC to polecam przechodzić TYLKO i WYŁĄCZNIE główny wątek pomijając jakiekolwiek czynności poboczne. Czuję smutek że to już koniec historii Shulka, Melii, Fiory, Dunbana, Sharli, Reyna i Rikiego... Myślę że za podstawkę mogę dać z czystym sercem 9/10. 

Jako że gra została wydana tylko na Switchu ogrywałem na PC przez emulator - osobiście polecam Ryujinx z modami 60fps i NoAA - gra wygląda przepięknie i chodzi znakomicie rzadko kiedy schodząc poniżej 60fps'ów. Wielkie dzięki dla @Isharoth za polecenie mi tej serii. Xenoblade Chronicles 2 czeka w kolejce, ale teraz muszę trochę odpocząć od tego świata - czuję się lekko wypalony i targają mną różne emocje które muszą minąć zanim będę gotowy na kolejną jazdę bez trzymanki.

Polecam z czystego serca:

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2021 o 15:48, Kynareth napisał:

Przechodzę Tomb Raider Legend. To gra z 2006 z mocno przestarzałą grafiką ale gra mi się zdecydowanie przyjemniej niż w te nowe Tomb Raidery, których nie lubię.

Właśnie skończyłem RotTR i bardzo fajna gra. Trochę miało zagadek środowiskowych do rozwiązywania i zbyt uproszczony system "skakania" w porównania do PoP ale przyjemnie się mi grało.

Spróbuję teraz TR:Legend ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War 2018 na ... PC, Resident Evil 4 Remake VR, Jurassic World - Aftermath VR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od prawie 2 tyg. w Halo Infinite MP - chyba się uzależniłem. :E Pierwsza sieciówka od jakiś 8 lat.  Poza tym skończyłem Halo 3 i gram w Halo 4, prawie kończę przygodę z MCC. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy w żadną część Halo nie grałem ?

A tak to sobie męczę AC Valhale od premiery ? coś koło 90h ,ale Asgard nie tknięty i oba DLC , może do premiery nowej części ukończę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jaycob napisał:

Od prawie 2 tyg. w Halo Infinite MP - chyba się uzależniłem. :E Pierwsza sieciówka od jakiś 8 lat.  Poza tym skończyłem Halo 3 i gram w Halo 4, prawie kończę przygodę z MCC. 

Oczywiście w Halo 5 też zagraj ?Taka podrasowana 4 tylko tempo akcji to już chyba dorównało call od duty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...