Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

a ja pyknąłem sobie ostatnio w Terminatora Resistance , babole ta gra ma , ale jak dla mnie klimat i fabuła miodzio , teraz robię dodatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kyle_PL napisał:

Tomb Raider z 2013:

b605d03a944d.jpg

 

Co ciekawe ta wersja z EpicGames zajmuje 2x tyle co wersja ze STEAM.

Bo zdaje się, że to remaster wersji 2013. Pamiętam, że coś tam usprawnili, w tym twarz Lary, itp. No i te DLCki drobne jeszcze. Jak patrzę na tego screena, to nie przypominam sobie, żeby tak dobrze ta gra wyglądała, a grałem z 6 lat temu i pamiętam kiepską facjatę Lary i wypłowiałe kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem halo inflinite to gralem na najwyższym poziomie trudnosci i tak końcówka czyli segment z bossami to festiwal wrzucania mięsem.

 

Teraz ogrywam bf4 singla bo tak wyszło zenigdy nie skonczylem a potem me calastyt, Baldur's Gate Dark Alliance i nier automata.

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Nie ogarniam! :E  Za dzieciaka waliłem niezłe komba po kilkadziesiąt tyś, a teraz żałośnych 50k na grę nie mogę zaliczyć. :E  Na padzie gra mi się gorzej niż na klawie do której byłem przyzwyczajony, najłatwiej grinduje.   Anyway... jest to świetnie zrobiony remake. 

Tak poza tym kupiłem DLC do Shadow Tactics Blades of the Shogun, warto, ale nie wprowadza niczego nowego, po kolejnymi przeciwnikami do ubicia i dodatkowymi misjami. 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pośród tych3 gier odpaliłem niera  z spolszczenie i jednak wciąga a poprzednia cześć kupie moze kiedyś jak będzie taniej mimo to zdaje sobie sprawę z spoilerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.01.2022 o 08:40, Jaycob napisał:

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Nie ogarniam! :E  Za dzieciaka waliłem niezłe komba po kilkadziesiąt tyś, a teraz żałośnych 50k na grę nie mogę zaliczyć. :E  Na padzie gra mi się gorzej niż na klawie do której byłem przyzwyczajony, najłatwiej grinduje.   Anyway... jest to świetnie zrobiony remake. 

Mam podobne odczucia co do tego remake dawniej człowiek robił kombosy po 300 tys w ciagu 2 min a teraz tak jak piszesz 50 tys to jest wyczyn :-P Nie wiem czy sterowanie jest skopane czy to juz nie te czasy mojej gry w THPS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj drugą grę (po God of War) na PS5 czyli Last of Us i nie powiem generalnie nawet spoko. W Last of Us jest tam jakaś poboczna historia i tym zajmę się w następnej kolejności. Zgaduje, że nie będzie to długie. Następna w kolejce gra z PS Plus to Until Dawn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, brainq napisał:

Pośród tych3 gier odpaliłem niera  z spolszczenie i jednak wciąga a poprzednia cześć kupie moze kiedyś jak będzie taniej mimo to zdaje sobie sprawę z spoilerów.

Duży błąd kolego zaczynać tą historię od drugiej połowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Lost Judgement i bawiłem się całkiem dobrze :).
Teraz kolej na nadrabianie kolejnych exów z PS4 (Spider Man oraz TLoU2) oraz Guardians of Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę Black Mesa i pomimo że czuć że to zmodowana 20 letnia gra i parę razy podczas gry pomyślałem że to strata czasu to jednak co wieczór odpalam na trochę i jakoś powoli zbliżam się ku końcowi. To chyba ten urok starych fpsów :) Po Days Gone kompletnie nie mam pomysłu w co pograć. Próbowałem Jedi Fallen Order ale przez soulsowe mechaniki (głównie odradzanie sie przeciwników po odpoczynku) odbiłem się od tego tytułu choć ogólnie gra wydaje się spoko. Może kiedyś się uda dokończyc. 

Edytowane przez naczelnik5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strażników przeszedłem chwilę temu, kawał niezłej gry. ?

A teraz czas na Valhallę. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem HALO Infinite i mam wrażenie, że to jest najdłuższa ze wszystkich  odsłon uniwersum jak do tej pory. Największa mapa i najwięcej tam było do roboty :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 31.12.2021 o 16:36, lukadd napisał:

A to też nie wpływa na to, że w wersji steam GOTY te wszystkie pierdołowate DLC masz i kupujesz w oddzielnych paczkach, a wersja epic ma wszystko w jednej paczce?

Na steam trzeba kupić cały bundle z tymi dlc, aby mieć wersję GOTY.

https://store.steampowered.com/bundle/15037/Tomb_Raider_GOTY/

Ani na Epicu, ani na Steamie w wersji GOTY nie masz wszystkich DLCków, gdyż jest ich 26, a 27 to ten darmowy z japońskimi językiem, także takie bieda te edycje GOTY.:lol2:

 xUNHQ5Z.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF2042 na minimalnych ustawieniach grafy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desperados III - chcę ukończyć zanim zniknie z GP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stjepan666 napisał:

(...) BF2042 Clownfield 2042. :E

theyre-the-same-picture-the-office.gif

Edytowane przez Lypton
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lypton napisał:

theyre-the-same-picture-the-office.gif

Wiem nie chciało mi się screena robić. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, slafec napisał:

Desperados III - chcę ukończyć zanim zniknie z GP :(

giphy.gif

Później Shadow Tactics Blades of the Shogun + DLC jak nie grałeś.

 

Jeśli obawiasz się, że wyparuje z GP to na Epic masz za 44 zł Desperados.

5 godzin temu, Stjepan666 napisał:

To jest gra szydera z BF2042 Clownfield 2042. :E

https://store.steampowered.com/app/1591520/Clownfield_2042/

Interesujące, że gra dorobiła się sukcesu, na failu BF, może nawet dobrze się sprzeda - genialny pomysł twórców. :D 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam sobie The Walking Dead od telltale. Spore opóźnienie, ale cóż :szczerbaty:. Pierwszy sezon obecnie i chyba drugi też pyknę, bo gierka wydaje się fajna fabularnie. Taki samograj, ale klimacik jest.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mało gram, bo zabiera mi to zbyt sporo czasu i zawalam inne ważne kwestie - 
Czasami zagram sobie w HoN, czasami w EVE online - a na EVE zwłaszcza potrzeba mnóstwo czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, HitmanUPR napisał:

Obecnie mało gram, bo zabiera mi to zbyt sporo czasu i zawalam inne ważne kwestie - 
Czasami zagram sobie w HoN, czasami w EVE online - a na EVE zwłaszcza potrzeba mnóstwo czasu

Co tam w EVE? Jakieś nowe zawirowane intrygi/zdrady po 10 latach przyjaźni danych frakcji? Zawsze mnie jarała ta "społeczność" :D

Edytowane przez DeIntegroo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...