Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, DeIntegroo napisał:

Co tam w EVE? Jakieś nowe zawirowane intrygi/zdrady po 10 latach przyjaźni danych frakcji? Zawsze mnie jarała ta "społeczność" :D

Narazie pewnie cisza przed burzą, ale jak pisałem - ostatnio mniej gram, a skoro grałeś, to sam wiesz - że to jak druga praca. Praktycznie gram na tyle, żeby nie wypaść z korpo, a w razie jakiejś poważniejszej bitwy mają się odzywać na discordzie. To prawda, EVE to chyba najlepsza społeczność, IMO z najwyżśzym średnim IQ ^^
Też mnie zawsze jarało, że to naprawdę przypomina świat, ja wygląda - że ktoś może kogoś zdradzić, sprzedać się w ostatnim momencie wyprowadzając armię w pułapkę. Niestety, mnóstwo czasu (lub pieniędzy) kosztuje by być na bieżąco i mieć jakikolwiek wpływ na świat. Może kiedyś jeszcze będę siedział godzinami z kalkulatorem i excelem, narazie muszę skupić się na pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, HitmanUPR napisał:

Narazie pewnie cisza przed burzą, ale jak pisałem - ostatnio mniej gram, a skoro grałeś, to sam wiesz - że to jak druga praca. Praktycznie gram na tyle, żeby nie wypaść z korpo, a w razie jakiejś poważniejszej bitwy mają się odzywać na discordzie. To prawda, EVE to chyba najlepsza społeczność, IMO z najwyżśzym średnim IQ ^^
Też mnie zawsze jarało, że to naprawdę przypomina świat, ja wygląda - że ktoś może kogoś zdradzić, sprzedać się w ostatnim momencie wyprowadzając armię w pułapkę. Niestety, mnóstwo czasu (lub pieniędzy) kosztuje by być na bieżąco i mieć jakikolwiek wpływ na świat. Może kiedyś jeszcze będę siedział godzinami z kalkulatorem i excelem, narazie muszę skupić się na pracy

Niee, ja nie grałem tylko śledziłem takie większe przekręty. Po prostu mnie to interesowało :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekiro "Woo" Guy | Know Your Meme
Myślałem, że nie lubię latawców, ale to jednak Thor z Asiny podbił poprzeczkę. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ostatnio:

HITMAN 3
DLC do Shadow Tactics Blades of the Shogun
Death's Door

Wszystkie świetne, szczególnie ten ostatni indyczek. Nowy Hitman to po prostu, więcej i nieco lepiej tego co było w poprzednich częściach.  Bawiłem się świetnie, ale nie ma tu nic odkrywczego. 

DLC  Aiko's Choice natomiast to tylko kilka misji dodatkowych i nowy przeciwnik. Nic nowego nie wprowadza, a sama akcja dzieje się pośrodku głównego wątku.  Można brać za 20 zł max jak ja to zrobiłem na Epicu, IMO nie jest warte pełniaka. 

 

Próbuje swoich sił z Nioh The Complete Edition i zatrzymałem się na Onryoki.  Gram także w Mass Effect 1:LE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaycob napisał:

Skończyłem ostatnio:

HITMAN 3
DLC do Shadow Tactics Blades of the Shogun
Death's Door

Wszystkie świetne, szczególnie ten ostatni indyczek. Nowy Hitman to po prostu, więcej i nieco lepiej tego co było w poprzednich częściach.  Bawiłem się świetnie, ale nie ma tu nic odkrywczego. 

DLC  Aiko's Choice natomiast to tylko kilka misji dodatkowych i nowy przeciwnik. Nic nowego nie wprowadza, a sama akcja dzieje się pośrodku głównego wątku.  Można brać za 20 zł max jak ja to zrobiłem na Epicu, IMO nie jest warte pełniaka. 

 

Próbuje swoich sił z Nioh The Complete Edition i zatrzymałem się na Onryoki.  Gram także w Mass Effect 1:LE. 

Jaki maniak :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon Zero Dawn - uwielbiam gry w których mogę się zatrzymać i podziwiać widoki a HZE to artystyczne mistrzostwo! 

Po za oprawą graficzną, świetna rozgrywka, ciekawa fabuła i wykreowany świat. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TR  2013  jednak shadow nie ma polotu.Im nowsze tym gorsze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Forza Horizon 4, Shadow of the Tomb Raider i Battlefield V przez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku laku wziąłem się za nowego Ratcheta.Mimo że to kompletnie nie rodzaj gier w które gram zazwyczaj to jestem pod wrażeniem. 

Grafika wymiata. Prawdziwie  next genowy tytuł. Gameplay bardzo ciekawy. 

Grafika razem z gameplayem i wibracjami w padzie z ps5 sprawia że nie chce się odchodzić od telewizora. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu 4 tytułów z XGP powrót do AC Valhalla dla testu na telewizorze 55C1. Nowy ekran zupełnie inna gra.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect LE na pc i nowy ratchet na ps5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Saren7 napisał:

Po ograniu 4 tytułów z XGP powrót do AC Valhalla dla testu na telewizorze 55C1. Nowy ekran zupełnie inna gra.

Napewno ladniejsza, AC juz od dawna potrafia zachwycic pieknymi krajobrazami :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 (w wersji rozszerzonej zawierajacej pierwotnie usunięte lokacje i misje).

Edytowane przez Ghost54
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Xenoblade Chronicles 2 wraz z dodatkiem Torna: The Golden Country. Łącznie zajęło mi to jakieś 160h. Nie będę bił piany - świetna gra i zajebista historia. Jestem już naprawdę wiekowym graczem i nieczęsto mi się to zdarza, ale przy końcówce XC2 ryczałem jak bóbr. W przeciwieństwie do XC1 DE gdzie strasznie drażniły mnie Nopony i Rikki którego omijałem dalekim łukiem, tutaj podobali mi się wszyscy towarzysze - a szczególnie Gramps, Morag, Zeke i... Poppi. Bardzo ale to bardzo fajnie pokazali też postacie "antagonistów". Biorąc pod uwagę że to gra na Switcha kłaniam się nisko jeśli chodzi o lokacje - były po prostu przepiękne. System walki początkowo bardzo mnie odrzucał, ale później jak już się go nauczyłem to spodobał mi się 2x bardziej niż ten z XC1 DE. Muzyka też robiła swoje. Gdy trafiłem do 10-ego chapteru, mając świeżo w pamięci finał XC1 DE czułem się jak w domu - świetne połącznie obu tych historii. Ta gra ma jednak jeden wielki minus - questy poboczne i wszystko co się z nimi wiąże. Jest ich za dużo, w większości są mało albo wręcz bardzo nieciekawe i wymagają żmudnego latania od lokacji do lokacji, a wielokrotnie kiedy wracasz żeby je skończyć to znowu ktoś Cię gdzieś wysyła. Jedyne questy poboczne które mi się w miarę podobały to te związane z Blade'ami - i tylko te. 

Co zaś się tyczy DLC Torna - bardzo fajna historia, oczywiście ostro już zaspojlerowana z podstawki ale fajnie było zobaczyć jak to się wszystko zaczęło i poznać osoby które w podstawce nam tylko mignęły na ekranie albo nie mieliśmy okazji poznać ich motywacji do tego co robili później. Smutna, bardzo smutna historia. Tutaj jednak też jest jeden minus - i to chyba znacznie gorszy niż w podstawce - miałem już za sobą 14h, byłem już gotowy na finałową walkę kiedy nagle gra mi wyskoczyła z informacją że muszę zrobić community level 4 by ten finał odblokować. To było tak absurdalne że szkoda gadać. Gdy zasięgnąłem języka na necie i okazało się że muszę spędzić kolejnych kilka godzin tylko i wyłącznie na robieniu pozbawionych jakiejkolwiek wartości questów pobocznych by dobić do wymaganej ilości zrobionych i ten finał odblokować, po prostu zrezygnowałem i obejrzałem 30 minutowe zakończenie na YT. Bardzo mi się ono podobało - szkoda jednak że ktoś wpadł na tak debilny, absurdalny, totalnie poroniony pomysł przed samym finałem. 

Ta gra momentami ocierała się u mnie o notę prawie maksymalną, ale z powodu tych questów pobocznych w podstawce i absurdalnego rozwiązania w DLC takowej dać nie mogę. Ale 9/10, a nawet może takie 9+/10 mogę dać z czystym sercem, bo bawiłem się znakomicie. To jest nieporozumienie że tak wspaniała gra została wydana tylko na jakąś podręczną konsolę, przez co bardzo wielu fanów dobrych gier rpg nigdy nie będzie miało okazji się z tą historią zapoznać. Podziękowania dla @Isharoth za polecenie mi tej gry. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outriders. Oczywiście mi się o niej przypomniało przed końcem abo xgp, więc jakby ktoś miał zbędny kod albo cynk na dobre promo to priv :E ale gra mi się bardzo dobrze, wiadomo że takie strzelanie, ale przyjemnie zrobione. Powiem Wam że wolę korytarzówkę z małymi hubami niż wielki pusty otwarty świat zasrany "?". Dobry polski dubbing, ładne widoczki, nawet fabularnie jakoś tam w miarę się trzyma. Na kompie ze stopki 1440p max (dlss q) prawie non stop ponad 100 fps. Ta gra ma bardzo duży zysk z dlss względem bardzo małych strat w wyglądzie IMO. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt Showdown z moim 6 letnim siostrzeńcem, jest dobry w samochodówki podoba mu się ich niszczenie, to nic że gra ma 10 lat, ale młodemu wchodzi bez popitki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ys VIII: Lacrimosa of Dana.

Moje pierwsze podejście do tej serii, bardzo wiele osób mi tą grę polecało jako top-10 jrpg'ów kiedykolwiek wydanych więc zaczynamy :D 

Ys-VIII-Lacrimosa-of-Dana12212020-024612-75203.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2022 o 20:02, Kulfoniarz napisał:

Valhalla i God of War, chłopcze. ?

Uzupełniasz mitologię Nordycką? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pWXziev.png

Wolfenstein Blade of Agony bardzo dobre polecam, a już na pewno lepsze niż ostatni Wolf od Bethesdy czyli Youngblood

rjLsTi1.png

Edytowane przez frog67
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Jaycob napisał:

Uzupełniasz mitologię Nordycką? :D 

Valhallą sobie ją obrzydzam, a GoWem próbuję ratować sytuację. ?

A tak na poważnie , to jakoś tak wyszło. Chciałem ukończyć Valhallę i GoWa przed DL2, ale standardowo czasu nie starczy, choć Kratosa raczej zaprowadzę do celu na czas. ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie na znakomite Kroniki Myrtany, wracam do The Walking Dead. Tym razem sezon drugi:thumbup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easter Eggi w Wolfenstein Blade of Agony to potrafią być czymś pięknym chociażby liczne nawiązania do różnych części Indiany Jonesa (pierwsze trzy części) chociażby niewidzialna ścieżka z "Ostatniej krucjaty" 

allHV46.png

Etapy w Polsce też mamy nic tylko grać !  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas ogrywam Ys VIII - Lacrimosa of DANA.

Bardzo przyjemna gierka z bardzo fajnym i dynamicznym systemem walki; ciekawą historią którą ledwo co liznąłem i bardzo ładnymi lokacjami. 

Ys-VIII-Lacrimosa-of-DANA-_20170821181102.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...