Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Lords of the Fallen, wróciłem do tytułu i daję mu kolejną szansę. Przygodę zakończyłem po pierwszym bossie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50h w AC Valhalla za mną. Z rzeczy, które irytują to bugi przez, które 3x wczytywałem punkt kontrolny i technicznie najrzadziej co 3h wyrzuca mi grę do pulpitu. Ogólnie świetna gra na taki chill.

Edytowane przez Saren7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Saren7 napisał:

...i technicznie najrzadziej co 3h wyrzuca mi grę do pulpitu.

No zobacz, a to ci dopiero zdziwienie. :E 

Po ograniu God of War zamierzam skończyć nareszcie Horizon Zero Dawn w wielkich mękach bo nudne jak flaki ale aby jakoś do 4 lutego i mam nadzieję startuję z Dying Light 2, później zapewne Elden Ring i obie te gry powinny wystarczyć na jakiś dłuższy czas.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio to grywam głównie w Generation Zero z kumplami, bardzo fajna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kończę sekiro, ale sam nie wiem ile jeszcze matrioszek czeka mnie w tych bossach. Największy boss jak zwykłe najłatwiejszy.

Potem pewnie powtórka Nier Automaty, bo tęsknię za fabułą lepszą od "Potworny i spółka" - "Oddawaj dziecko" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mCdhZzH.jpg

 

po 20 latach dalej tak samo dobry :E 

  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zmianę to: https://store.steampowered.com/app/539330/Light_Fairytale_Episode_1/ z tym: https://store.steampowered.com/app/1836660/Super_Night_Riders_S1/

Pierwsze to JRPG z 3D chibi grafiką, a drugie to ścigałka w stylu tych z lat 80-tych ale z grafiką 3D. Nieporównywalnie więcej frajdy od większości nowoczesnych gier AAA, które próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zarzucę kolejnym dobrym Easter Eggiem który wyłapie każdy 

wz22B2S.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2022 o 21:37, musichunter1x napisał:

Potem pewnie powtórka Nier Automaty, bo tęsknię za fabułą lepszą od "Potworny i spółka" - "Oddawaj dziecko" :E

A Xenoblade 1 i 2 grałeś ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Element Wojny napisał:

A Xenoblade 1 i 2 grałeś ? 

Próbowałem kiedyś Xenoblade 1, ale kompletnie nie mój typ pod względem mechanik, a z tego co oglądałem to pewnie i postaci oraz fabuły.
Do Automaty podchodziłem już wcześniej, ale jakoś nie mogłem ponownie wdrążyć się. Najwidoczniej, po wyjściu z "niekończącego się cyklu" nie ma powrotu.
Może Half Life 2 lub MGSy uratują sytuacje.

A Sekiro może nie jest tak płytkie, ale nie mam ochoty samodzielnie tego zgłębiać w NG+. Wystarczy mi oglądanie filmów z kanału "VaatiVidya". Eksplorację zostawię dla Elder Ring.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, musichunter1x napisał:

Próbowałem kiedyś Xenoblade 1, ale kompletnie nie mój typ pod względem mechanik, a z tego co oglądałem to pewnie i postaci oraz fabuły.
Do Automaty podchodziłem już wcześniej, ale jakoś nie mogłem ponownie wdrążyć się. Najwidoczniej, po wyjściu z "niekończącego się cyklu" nie ma powrotu.
Może Half Life 2 lub MGSy uratują sytuacje.

A to szkoda bo ja niedawno ukończyłem oba Xeno i muszę przyznać że bawiłem się znakomicie.

Obecnie zaś gram w Ys VIII i po 30h gry również bawię się świetnie. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, dawidoxx napisał:

mCdhZzH.jpg

 

po 20 latach dalej tak samo dobry :E 

Screena nie umiesz zrobić. :E

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zacząłem rąbać drewno aż wióry lecą w Arcanii, dostałem kiedyś od koleżanki wersje pudełkową premierową za darmo tam jest nawet soundrack na CD. :E, mówię to sprawdzę, w takie drewno dawno nie grałem, ale ta grafika się śmiesznie zestarzała. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Element Wojny napisał:

A to szkoda bo ja niedawno ukończyłem oba Xeno i muszę przyznać że bawiłem się znakomicie.

Obecnie zaś gram w Ys VIII i po 30h gry również bawię się świetnie. 

YS-y, a nawet serię The Legend of Heroes miałem w planach, ale gdy zobaczyłem na jakich zasad jest to stworzone to porzuciłem zamiary. Nie lubię gier, które nazbyt symulują życie i kradną czas na żmudność, drobne wymiany zdań, choć też nie zawsze, bo strawiłem Personę 5 :E W grach liczy się dla mnie puenta, odniesienia, postacie, to co zostawia po sobie, a dopiero czasem rozrywka. Mocno uderzają w nutę potęgi przyjaźni w Xenoblade oraz YS, czy to tylko pozory?
Dla rozrywki uwielbiam grać w bullet helle itp., strategie, które wymarły, multiplayer, którego nie widzę dla siebie oraz Dark Soulse, ale w stylu oryginału lub Hollow Knight. Mechaniki turówek japońskich mnie po prostu meczą. Eh, Sony mogłoby zrobić Resogun 2.
Sekiro kocham i nienawidzę jednocześnie. Projekt grindu swojego obycia z mechaniką, a nie poziomów jest świetny. Szkoda, że Lady Butterfly była moim pierwszym bossem, jeszcze przed związanym ogrem :E 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Stjepan666 napisał:

Screena nie umiesz zrobić. :E

Na najnowszych sterach w mohu jakoś nie idzie :]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Na najnowszych sterach w mohu jakoś nie idzie :]

 

Jaką masz wersje steam czy GOG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan666 napisał:

Jaką masz wersje steam czy GOG?

 Origin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, musichunter1x napisał:

YS-y, a nawet serię The Legend of Heroes miałem w planach, ale gdy zobaczyłem na jakich zasad jest to stworzone to porzuciłem zamiary. Nie lubię gier, które nazbyt symulują życie i kradną czas na żmudność, drobne wymiany zdań, choć też nie zawsze, bo strawiłem Personę 5 :E W grach liczy się dla mnie puenta, odniesienia, postacie, to co zostawia po sobie, a dopiero czasem rozrywka. Mocno uderzają w nutę potęgi przyjaźni w Xenoblade oraz YS, czy to tylko pozory?

Z pewnością nie tak mocno jak w Personie 4 Golden którą ogrywałem jakoś z rok temu, ale jest tego całkiem sporo. Akurat pod tym względem znacznie większym zabieraczem czasu są Xeno - obie gry są na lekko ponad 100h. Jeżeli zaś chodzi o Ys VIII to z tego co kojarzę to gra na 50-60h max. i jest tego mniej, a więcej zabawy i fabuły. 

Przyznam jednak że dawno się tak dobrze nie bawiłem w zachodnich grach jak obecnie bawię się w azjatyckich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Element Wojny napisał:

Z pewnością nie tak mocno jak w Personie 4 Golden którą ogrywałem jakoś z rok temu, ale jest tego całkiem sporo. Jeżeli zaś chodzi o Ys VIII to z tego co kojarzę to gra na 50-60h max. i jest tego mniej, a więcej zabawy i fabuły. 

P4G właśnie przez to nie przebrnąłem na Vicie, ale jeśli zwieńczenie jest tak dobre, jak teksty utworów, to może warto było przebrnąć. Znam przynajmniej założenia z youtube :E
50-60h Ys VIII może jest to mniej, ale dłużej niż obejrzenie Legend of The Galactic Heroes(~45h), a to z kolei 4-krotność trylogii Tolkiena, w wersji reżyserskiej lub jej 2-krotne przeczytanie i jednorazowe obejrzenie. LOTGH przebija u mnie gry Yoko Taro i Kojimy, ale to zupełnie inne medium oraz skupienie na innym rodzaju przekazu.
Nah, zdziadziałem.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę powoli drugi sezon TWD, ale szczerze mówiąc wyraźnie gorsza ta historyjka jak z poczciwym murzynem Lee w części pierwszej.  

Absurdalne jest te zrzucanie wszystkiego na barki małej dziewczynki. Schemat rozgrywki podobny jak w jedynce, ale tam sterowało się dorosłym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Element Wojny napisał:

Przyznam jednak że dawno się tak dobrze nie bawiłem w zachodnich grach jak obecnie bawię się w azjatyckich

Dziwi mnie trochę, że Ci Final Fantasy nie kliknęło, skoro Ci Xeno leży. Bo fabularnie i kreacją świata to jest IMO podobny poziom.

Niery to jednak półka wyżej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, dawidoxx napisał:

 Origin 

Spoko ja mam wersje Warchest z GOGa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy temacie jprgów, to właśnie ogrywam demo Monarka, na 1 levelu władowałem się w jakąś bitwę z przeciwnikami +98 :mad2::lol2: lubię ten japoński humor :E. Ktoś pamięta jak się nazywa ten jprg z mechami co ma niedługo się ukazać?

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem już do 10 poziomu w Arcane Gothic 4 :E, ale ta gra sztampowa i drewniana, ale mi się podoba w dobie dzisiejszych nowoczesnych gier wygląda śmiesznie, zabijanie mobków jak w Diablo, NPCowi można ukraść z kufra wszystko na jego oczach. :E  gram i się śmieje przy tym, o takie drewno i sztampowość mi chodziło. ?

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

header.jpg?t=1639672339

Mój pierwszy hack'n'slash od czasu Dungeon Siege II. A nie, jeszcze Darksiders Genesis było, ale to to taki lajtowy przedstawiciel gatunku i niezbyt mi się spodobał. 

Wracając do GD - uzależniające cholerstwo. Nastawione na singla. Prosta rozgrywka, tony sprzętu i skilli, rozbudowany rozwój herosa. A jak znudzi się nam build, to respec jest prawie że za darmo.

Edytowane przez Lypton
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...