Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Sheeneek napisał:

W miedzyczasie zainstalowalem YS IX i Technomancer, ten drugi dosc szybko mnie odrzucil, a YS jakos nie do konca przekonuje jeszcze.

Jeżeli jeszcze nie grałeś to spróbuj Ys VIII - znaczenie lepsza od Ys IX. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcanum ....

gra obok Planescape Torment stojące na półce do jakiej zadne crpg nie ma dostepu i juz nie bedzie miec.Łezka   sie w oku kreci co mieli w głowie tamci ludzie i chwała im za to bo takich gier juz nie bedzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Jeżeli jeszcze nie grałeś to spróbuj Ys VIII - znaczenie lepsza od Ys IX. 

Nie gralem w zadne YS. Z japonszczyzny zbyt wiele nie gralem. Tylko: Nier, kilka FF, zelda botw i ze starszych Suikoden2, Vargant Story.

Moze obczaje ta YS8 jak mi sekiro nie wejdzie na dluzej?

6 minut temu, Kubaś_30 napisał:

Arcanum ....

gra obok Planescape Torment stojące na półce do jakiej zadne crpg nie ma dostepu i juz nie bedzie miec.Łezka   sie w oku kreci co mieli w głowie tamci ludzie i chwała im za to bo takich gier juz nie bedzie.

Swietna gra, juz nie pamietam kiedy w nia ostatni raz gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

Nie gralem w zadne YS.

Dlatego polecam Ci Ys VIII - oprócz grafiki pod każdym innym względem (fabuła, muzyka, bohaterowie, miejsce akcji) jest lepsza od Ys IX. Jest to też jedna z najlepiej ocenianych gier z całej serii. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Slug X ale bez pada nie podchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem XC1 DE, teraz zostało mi dokładnie 26 dni do premiery XC3 i tak się zastanawiam jak spożytkować ten czas... może dla oczyszczenia głowy zagram sobie w jakaś krótką mało angażującą gierkę albo zrobię sobie dla odmiany jakąś certyfikację Microsoftu ? Hmm... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie z braku pomysłów z pomocą przyszły promki na steam i ogrywam właśnie Dying Light 2 i Dirt Rally 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trzy dni przeszedłem Marvel's Avengers na XSX w Game Passie, choć mam grę na Steam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FarCRY 5 obecnie.  Piękne widoki, ale zaczyuna mnie już powoli wkurzać.?

Troche Metro exodus czasem, Stary Stalker jakoś mnie nie wciągnął, ale jestem dopiero na samym początku.  Mam jeszcze Wiedźmina, którego chwilowo zarzuciłem i jakiegoś COD-a.

Wiecie może dlaczego FC 4 nie chce mi działać (zakupiona na Steam)?  Po kliknięciu na skrót pojawia się na ułamek sekundy komunikat "trwa przygotowanie do uruchomienia" i tyle. Da się coś zrobić? 

Wymagania mój komputer bankowo spełnia.

Można to zwrócić jakoś, po miesiącu od kupna, jeżeli w ogóle nie było grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Flik napisał:

Można to zwrócić jakoś, po miesiącu od kupna, jeżeli w ogóle nie było grane?

2 tygodnie masz na zwrot na steam w innym przypadku zostaje kontakt z supportem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zakupiona nie miesiąc temu jak pisałem, ale 20 czerwca (wczoraj po prostu tak mi się napisało-nie pamiętałem dokłądnej daty zakupu).  Napisałem dziś rano o zwrot kasy. Zobaczymy co odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.07.2022 o 21:31, Kubaś_30 napisał:

Arcanum ....

gra obok Planescape Torment stojące na półce do jakiej zadne crpg nie ma dostepu i juz nie bedzie miec.Łezka   sie w oku kreci co mieli w głowie tamci ludzie i chwała im za to bo takich gier juz nie bedzie.

Pomimo tego, że jestem olbrzymim fanem gier cRPG/RPG to nigdy nie dane mi było zagrać w te produkcję. W Baldury i Ice Windale grałem na premierę a Planescape i Arcanum pominąłem sam nie wiem czemu . Chyba trzeba nadrobić zaległości sprzed prawie 24lat :E 

Obecnie kończę serię Bioshock a następnie powrót do przeszłości czyli : Planeascape Torment, Arcanum i na koniec niedawny rodzynek czyli dodatek Gothic Kroniki Myrtany. 

Jak nie ma w co grać jak jest ;)  

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2022 o 11:24, Jaycob napisał:

Final Fantasy VII Remake na PS5 - dodarłem do rozdziału 13 i jak do tej pory świetnie się bawię, walki o wiele ciekawsze niż w 15. I całość jest o wiele spójniejsza.  Brak otwartego świata jest na plus.

 

Update: Ukończyłem po 45 godzinach wraz z DLC. To była niesamowita przygoda, walka najlepsza z JRPG w jakie grałem.  Nie mogę się doczekać kolejnych części! Szczególnie, że wiele postaci, które tam były są dla mnie niezrozumiałe. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie włączyłem Deliver Us The Moon... przyjemna gra, można się przy niej bardzo wyciszyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem razer kishi z zamiarem ponownego ogrania/ nadrobienie gier z PS2 i innych starych konsol. Na początek I-Ninja. Tytuł nie zestarzał się ani trochę (w moich oczach) i gra się tak samo dobrze jak kilkanaście lat temu.

Na PC skończyłem Quantum Break i zabieram się za Ghostwire: Tokyo. Po kilkudziesięciu minutach jest dziwnie, chyba wolę serię The Evil Within.

Poza tym co chwile sprawdzam jakieś indyczki VR (ostatnio Mare - podróba ICO). Quest podobno sprzedaje się bardzo dobrze (lepiej od Xboxa :P ), ale niestety nie przekłada się to na ilość gier AAA debiutujących na rynku VR..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, slafec napisał:

Na PC skończyłem Quantum Break i zabieram się za Ghostwire: Tokyo. Po kilkudziesięciu minutach jest dziwnie, chyba wolę serię The Evil Within.

Quantum jest swietny, mi duzo bardziej sie podobal od control. No i to ciekawe rozwiazanie z serialem pomiedzy graniem. Ogladales? Pytam bo wiem ze sa ludzie ktorzy pomijali to :(

5 godzin temu, Jaycob napisał:

Update: Ukończyłem po 45 godzinach wraz z DLC. To była niesamowita przygoda, walka najlepsza z JRPG w jakie grałem.  Nie mogę się doczekać kolejnych części! Szczególnie, że wiele postaci, które tam były są dla mnie niezrozumiałe. :D 

Naprawde warto? Kiedys sprawdzilem to co dali za darmo w ps plusie, ale ze mialem wtedy mnostwo innych gier to po 20 min zrezygnowalem.

Duza jest roznica miedzy tymi wersjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, Sheeneek napisał:

 

Naprawde warto? Kiedys sprawdzilem to co dali za darmo w ps plusie, ale ze mialem wtedy mnostwo innych gier to po 20 min zrezygnowalem.

Duza jest roznica miedzy tymi wersjami?

Między jakimi wersjami?

Ja grałem w tylko w Intergrade, czyli tym upgradem do PS5 i z DLC. Także nie mam porównania do innych,  ba, ja nawet nie wiem co zmienili. :E  W oryginał także nie grałem. :EProblem mam z tą grą, że to nie jest remake, a sequel. Tak jak by zaczynać grę od środka.  Historię można uznać za zamkniętą po części,  ale występują tam postacie i wydarzenia z jakiś retrospekcji o których gra dla nowych graczy w ogóle nie tłumaczy, można się tylko domyślać.  Mimo braku znajomości oryginału to można się bawić świetnie (Steam teraz 90%), ale jeszcze lepiej poczekać na prequel Rebirth.

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Sheeneek napisał:

Quantum jest swietny, mi duzo bardziej sie podobal od control. No i to ciekawe rozwiazanie z serialem pomiedzy graniem. Ogladales? Pytam bo wiem ze sa ludzie ktorzy pomijali to :(

 

Obejrzałem z zaciekawieniem. Serial jest połączony z grą i nie wyobrażam sobie jego pominięcia (w końcu całość jest mocno nastawiona na fabułę).

QB też mi się bardziej podobał od Control, jednak Alan Wake nadal jest top 1 :)

16 godzin temu, Sheeneek napisał:

Naprawde warto? Kiedys sprawdzilem to co dali za darmo w ps plusie, ale ze mialem wtedy mnostwo innych gier to po 20 min zrezygnowalem.

 

Pytanie nie było do mnie skierowane, ale dodam swoje 3 grosze.

W Plusie rozdawali wersję na PS5 (która niewiele różni się od wersji PC), także "za darmo" warto sprawdzić. Mnie dobijały sterylność i liniowość, ale za to fabuła/postaci/walka były bardzo w porządku. Zadania poboczne nic nie wnoszą (bieganie za kotkami i inne głupotki) - polecam skupić się na głównym wątku, który starczy na nieco ponad 30h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam z plusa, ale wydawalo mi sie ze to nie jest wersja na ps5 tylko z ps4. Obadam jak juz sekiro skoncze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
39 minut temu, pulse_ napisał:

Szukam czegoś podobnego do God of War, Resident Evil, TOmb Raider.
Ważne żeby wyglądało w miarę spoko.
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?

Ktoś coś?
 

Tylko PC?

Podobne do GoW:  Kena: Bridge of Spirits, Hellblade: Senua's Sacrifice, seria Darksiders ?

Podobne do Tomb Raider: Jedi fallen OrderHorizon Zero Dawn? Uncharted za kilka msc. 

Podobne do Rsident Evil: Evil Within 1 i 2

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem subnautice z game passa. To jest taka gra że po pół godziny masz ochotę ją wywalić, a potem zaczyna coraz mocniej wciągać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zainstalowałem sobie nfs heat ze dwa dni temu i pykam. Mam mieszane uczucia - nie jest całkiem źle, ale nie jest tez dobrze. Model jazdy nawet ok - taki dość nastawiony na drifty w zakrętach. Autka, customizacja - ok też. Jest duża nierówność w odbiorze grafiki między nocą i dniem. W nocy fajnie to wygląda na pierwszym planie, a w dzień dużo słabiej. W dalszym planie jest biednie. Trzy największe zarzuty po kolei. Pierwszy to upierdliwa policja, którą nie tak łatwo zgubić (nie ma niestety systemu do ich rozwalania jak w starym MW), spore kary finansowe jak już złapią. Drugi, to rozpaćkanie tego całego śmiecia po mapce jak grafiki, skoki i inne badziewia. Za dużo to tego. Trzeci i największy - to fatalny soundtrack. Zdecydowanie najsłabszy z tych nfs w które grałem. Bida z nędzą totalna. A to kluczowa rzecz w budowaniu klimatu. Mi osobiście dlatego tak dobrze się grało w stare undergroundy i MW, bo naszpikowane były fajnymi nutkami, które wpadały w ucho podczas giercowania. Tutaj tego nie ma. Sam syf - mierne smolusze rapy, jakieś latino wypierdki i inne pomniejsze potworki muzyczne, które po jakości pozwalają podejrzewać, że zostały wymyślone i zrealizowane na poczekaniu przez jakiś burgerowych licealistów. Generyczne dno. 

Edytowane przez Kelam
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A plague tale gram mimo prostoty tej gry to klimat i fabuła wciąga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Hunter Call of the Wild z Game Passa. Odprężająca gra bez pośpiechu. Można pooglądać ładne widoczki, chyba najlepiej zrobiony las w grach :) 

Edytowane przez dzb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...