Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ukończyłem The Last Guardian, pozytywny gra. Fajna historia oraz pokazanie więzi pomiędzy dzieciakiem a zwierzem, natomiast praca kamery jest tragiczna. Nie wiem jak taki tytuł może dostawać tak wysokie oceny jak 9/10 czy 10/10 jeśli ma takie problemy z kamerą i sterowaniem. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ghostdog napisał:

Właśnie ukończyłem The Last Guardian, pozytywny gra. Fajna historia oraz pokazanie więzi pomiędzy dzieciakiem a zwierzem, natomiast praca kamery jest tragiczna. Nie wiem jak taki tytuł może dostawać tak wysokie oceny jak 9/10 czy 10/10 jeśli ma takie problemy z kamerą i sterowaniem. 

Grałeś na patchu 1.00 z 60 fps czy 30 fps ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć w necie save nr 59, czyli dokładnie tam gdzie skończyłem grać jakiś czas temu Half Life 2 i mam dylemat, czy cisnąć od tego miejsca, czy grać w episode 2, który zacząłem wczoraj i mi się też spodobał. W episode 1 nie grałem wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon Zero Dawn na PC (3080 i OLEDzie).

Chciałem sobie przypomnieć ten wspaniały tytuł przed zakupem PS5 i pograniem w dwójkę.

Grałem 5 lat temu na prosiaku więc już sporo zapomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę Kingdom Come Deliverance, ostatnim RPG z krwi i kości który mnie tak pochłonął był nasz rodzimy Wiedźmak. Wszystko tłukę co tylko ta gierka ma z misji do zaoferowania, świetny i na swój sposób unikalny tytuł, mocno zacieram ręce na jakiś sequel. A dalej z kupki wstydu chyba już czas na Tsushimę/Halo Infinite/Ratcheta/Returnala/Horizon Frobidden West.. Ale kusi też nadrobienie remastera Alan Wake (nigdy nie szpilałem w pierwowzór), czy ze świeżych Stray. No nie ma w co rąk włożyć, ale nie narzekam. Ciągle zostało wiele sztosów na rozkładówce. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tego Half-Life 2 Episode 2 i jest to na prawdę pierwszorzędna produkcja, ale ciągle jakieś głupoty trzeba rozwiązywać:D Dodatkowo gra wymusza w różnych lokacjach posługiwanie się określoną bronią, przez otrzymywanie określonego rodzaju amunicji. Wolfenstein spodobał mi się na tyle mocno, że właśnie z GOGa zasysam New Order, którego kupiłem ze 2 lata temu, ale wyłączyłem po chwili grania. Wtedy miałem RX570 i nie powiedziałbym, żeby dawał radę, ale z ciekawości chcę zobaczyć, jak będzie działał na low na HD5850.

W dniu 2.08.2022 o 15:37, TmK napisał:

Kończę Kingdom Come Deliverance, ostatnim RPG z krwi i kości który mnie tak pochłonął był nasz rodzimy Wiedźmak. Wszystko tłukę co tylko ta gierka ma z misji do zaoferowania, świetny i na swój sposób unikalny tytuł, mocno zacieram ręce na jakiś sequel. A dalej z kupki wstydu chyba już czas na Tsushimę/Halo Infinite/Ratcheta/Returnala/Horizon Frobidden West.. Ale kusi też nadrobienie remastera Alan Wake (nigdy nie szpilałem w pierwowzór), czy ze świeżych Stray. No nie ma w co rąk włożyć, ale nie narzekam. Ciągle zostało wiele sztosów na rozkładówce. 

Ja właśnie jakiś czas temu zainstalowałem Alanka, ale nie podoba mi się sposób poruszania. Może jeszcze się przekonam, ale spodobał mi się też Resident Evil 5, którego chciałem ograć, natomiast sterowanie też mnie nie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.08.2022 o 02:29, voltq napisał:

Grałeś na patchu 1.00 z 60 fps czy 30 fps ?

A nawet nie wiem, grałem na PS4  a grę zassałem z ps plus extra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wczoraj tego Wolfa, ale jak normalnie nie narzekam na grafikę, tak tutaj tekstury są raczej kiepskiej jakości i chyba nie będzie można strzelać np. do beczek z benzyną. Jeszcze gdyby AI przeciwników było ciut lepsze na tym normalnym poziomie trudności też byłoby spoko, ale i tak zabawa z grą jest dobra. Zdecydowanie Half-Life jest grą ciekawszą.

Edytowane przez Paramides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolnych chwilach kręcę kółka w Live For Speed (w demówce, z botami na mistrzowskim poziomie), a przed momentem skończyłem GRIS - absolutnie wspaniałe doświadczenie. Tak przy okazji, wydaje mi się, czy Gris został kompletnie pominięty w polskim youtube? Nic od Quaza, Archona, GOLa? Woot. 

W pogotowiu mam przygotowany tytuł Blood Omen: Legacy of Kain - zbieram się do tej serii jak pies do jeża, ale czas stawić czoła obawom. Z klasyko-starociami bywa różnie, hit or miss. Zwłaszcza gdy sentyment z tą serią łączy mnie żaden.

Edytowane przez smilehunter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam Disco Elysium. Zapowiada się na dość niezwykłe doświadczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of war nordyckie ukończone ~ zaczynam Spiderman remaster 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie w co gram, ale w co bym zagrał...

Dobry RTS wojenny, albo city builder. Gdzie gry pokroju C&C Generals, Red Alert, Supreme Commander :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, galakty napisał:

Może nie w co gram, ale w co bym zagrał...

Dobry RTS wojenny, albo city builder. Gdzie gry pokroju C&C Generals, Red Alert, Supreme Commander :( 

W listopadzie ma wyjść Company of Heros 3 jak nie będzie jakiejś obsuwy, może wyjdzie z tego coś dobrego, to będziesz miał okazję ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, galakty napisał:

Może nie w co gram, ale w co bym zagrał...

Dobry RTS wojenny, albo city builder. Gdzie gry pokroju C&C Generals, Red Alert, Supreme Commander :( 

Frozenheim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tainted Grail Conquest.

Kolejne niezoptymalizowane?na Unity. Gra wygląda jak produkcja z 2007-2010 roku, a wbija maksymalne zegary na moim GPU! Jedyne pocieszenie, że użycie to 40%, więc temperatury dochodzą tylko do 62 st. przy 43% obrotów...  :E Ale i tak nie zamierzam w to grać. Bo co z tego, że jest klimat, co z tego, ze walczy się nawet fajnie, skoro UI poruszania się po świecie jest słabe, a sam świat to rozpaćkana, nieczytelna, zieleo-bura kupa? Nie wiem, jak można tak było zepsuć zarówno warstwę optymalizacyjną, jak i przede wszystkim graficzną istotnego elementu gry... Co z tego, że menusy są super, że karty ładnie wyglądają, sam UI walki też jest OK, skoro pozostała połowa leży?

Coraz częściej przekonuję się, że rynek indie to bagno opanowane przez pixelart, survivale, souls-like'i i koszmarki techniczne na Unity... Panie, idź pan w cholerę z takim graniem...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2022 o 10:42, smilehunter napisał:

W wolnych chwilach kręcę kółka w Live For Speed

Ale się jeździło 10-15 lat temu  :D

Żyje jeszcze gierka jakoś? Aktualizacje, społeczność?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem dodatki do Metro Exodus i nie mam  co grać , jest może coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10 latach wróciłem do Civilization V ... :)  Od szóstki dwa razy się odbijałem i już trzeciej próby nie będzie. Musiałem wygrzebać stare konto steam żeby odkopać ta grę... No i wsiąkłem na jakieś 3 godziny tak po pierwszym uruchomieniu... Co dziwne ona wciąż kosztuje na steam prawie 130zł (regularna cena) i to bez DLC... Jak się okazało miałem zakupione wszystkie możliwe DLC wiec zabawa zaczyna się na nowo... Zarąbista gra :)?

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, nalewator napisał:

Właśnie skończyłem dodatki do Metro Exodus i nie mam  co grać , jest może coś podobnego?

A grałeś w pierwsze dwie części? Jako fan książek uważam że są dużo lepsze od Exodus. 

Alternatywy zbytnio nie ma... Może Stalker / Lost Alpha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem 2x Bloodborne - genialna gra. Teraz nadal kontynuuję granie w Ghost of Tsushima Director' Cut, na liczniku 44h i myślę, że już będę się zbliżał ku końcowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, galakty napisał:

A grałeś w pierwsze dwie części? Jako fan książek uważam że są dużo lepsze od Exodus. 

Alternatywy zbytnio nie ma... Może Stalker / Lost Alpha.

Wszystko ograne dawno temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, nalewator napisał:

Właśnie skończyłem dodatki do Metro Exodus i nie mam  co grać , jest może coś podobnego?

Singularity od biedy. Stare, ale jare. Matuszka Rassija, mutanty, stary kompleks badawczy i zabawy czasem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2. Zmiana warty. Teraz przejście z PC na PS5.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...