Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Właśnie ukończyłem grę o nazwie Observer System Redux, na koncie 14h, miałem cały czas 60fps'ów. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś przestać? Nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Wyraźnie napisaliście, że nie interesują Was gry w które gram a tym bardziej jakiekolwiek dyskusje o fabule czy bohaterach, więc daję jedynie podstawowe info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem World of Assassination by przetestować tryb freelancera. Ogólnie nic specjalnego, ale pobawić się w przebieranki i łamania karków to miłe doznania. 😆

Jednocześnie zacząłem grać w Zaginione Dziedzictwo, by ukończyć Dziedzictwo Złodziei. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Crisis Core - Final Fantasy VII Reunion i szczerze to średnio się bawiłem, imo najsłabszy FF w jaki grałem. Warto zagrać przed rimejkiem 7 dla backstory.

Gram obecnie w Marvel Midnight Suns i to jest o wiele ciekawsza gra.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnę w Celeste. Wymagająca platformówka z fajną historią o wspinaniu się na szczyt góry, przezwyciężaniu trudności i walce z depresją. Uparłem się żeby zdobyć wszystkie osiągnięcia i łatwo nie jest, ale nie poddam się. 💪 Umiera się tutaj dużo, ale satysfakcja jest znacząca, jak już się pokona szczególnie trudny kawałek.

3f4cf6f346db90f9a0bab443829c

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Ta gra mnie pokonała na kilku pierwszych etapach. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę The Last of Us gra spoko tylko optymalizacja leży i kwiczy. 100 klatek na monitorze a czuć stuttering . Trochę pomaga blokada klatek na 70 i wyłączenie GSync. Gra mnie wciągnęła dużo lepsza niż serial. Potem przejdę w końcu Uncharted ale nie cierpie w grach tego parkuru czyli skakania po skałach sianach etc. . Z nowości tez Hogwart i Spiderman odrzuciło mnie  chyba za stary jestem na takie gry skakanki. Naughty Dog ogólnie trafiło w mój gust swoimi grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem rowniez The Last Of Us i od razu zaczalem dodatek. Bardzo przyjemna gierka. Fajny klimat, niezle sie strzela , mozliwosc grania po cichu i w stylu rambo;) Po prostu chcialo sie odpalac gre i czerpac z niej przyjembosc. I o dziwo na moim sprzecie chodzilo calkiem fajnie. Rozdzial lato gralem jeszcze na 16gb ram , 1440p ustawienia wysokie z kilkoma suwakami w lewo + dlss Q i kilka razy mialem dropy lekko ponizej 60fps i droby stutter wtedy. Jak wsadzilem 32gb ram to gra juz do konca chodzila bez zauwazalnego stutteru na presecie wysoki+dlss Q.Oczywiscie gralem z lockiem 60fps. Ciekawe czy to dolozenie ramu pomoglo czy po prostu dalsze rozdzialy sa lepiej zoptymalizowane? No i chyba w miare ogarneli gre updateami bo vram max 7,5gb , ram nieco ponad 16gb, proc momentami dochodzil do 80%.  Zdecydowanie wole takie korytarzowki niz rozwleczone nudne open worldy. 

Edytowane przez naczelnik5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jaycob napisał:

Nieźle. Ta gra mnie pokonała na kilku pierwszych etapach. :E

To chyba najtrudniejsza gra w jaką grałem, ale po frustracji, setkach zgonów i pewnie takiej samej ilości bluzgów, jednak da się zaliczyć poszczególne etapy. Z bolącymi palcami, ale zawsze.

Pozbierałem wszystkie truskawki, przeszedłem właśnie b-stronę siódmego, najdłuższego etapu (Szczyt), więc jestem gotowy na wszystko... Chociaż c-strony poszczególnych poziomów przerażają (to co widziałem na YT to horror). 😮

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że wywaliło z D4, to ściągnąłem demko o kłamcy pinokia(czyt. premiera) Lies of P  wersja PS5, tryb wydajności, ale działa tryb jakości z wysoką liczbą klatek- tryb 120hz 40fps, na moim monitorze.
SHARE_20230608_1109320.jpg


SHARE_20230608_1014450.jpg
Do wyboru 3 bronie- style gry, ja wziąłem pod siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w te demko i dawno takiego drewna nie widziałem :E

W 4K na najwyższych detalach karta generuje około 70-90 FPS z DLSS jakość, więc jak u Ciebie ledwo 40fps ?

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@leven
 

Cytat

wersja PS5, tryb wydajności, ale działa tryb jakości z wysoką liczbą klatek- tryb 120hz 40fps, na moim monitorze.

Grałem w D4 na ps5, ale padły serwery, to ściągnąłem demo i odpaliłem na konsoli.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rynku głównie niedorobione i drogie gry, więc wróciłem do Fallout 4. Ograłem dodatek Far Harbor, który był niezły, ale dopiero Nuka World wciągnął mnie na całego. Nie liczyłem na wiele, ale tutaj każde zadanie jest interesujące i chce się wracać i eksplorować ten "mały" rejon 😍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na patcha nr 6 🤡 w Jedi ogrywam D4  i System Shock. No i trochę indyczków na Decku, ostatni ciekawy - Bleak Sword DX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Demon's Souls Remake, solidna pozycja - takie wprowadzenie do świata "soulsów". Teraz czas na Ghost of Tsushima. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja godzinkę temu ukończyłem Uncharted 4: Kres złodzieja. Imo bardzo sympatyczna gra - z pewnością (w przyszłości) zapoznam się z pozostałymi częściami gry (Zaginione dziedzictwo w pierwszej kolejności). Nie wiem za co się teraz zabiorę - opcji jest kilka:

Persona 5 (ew. Strikers), Until Dawn, Last Guardian - generalnie pozycje z PS Plus, które chcę zrobić. Na PC na ten moment mam zainstalowane Syberia The World Before i w sumie chciałbym zakończyć ten temat ponieważ ciągnie się w moim przypadku już niemal 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam AoE4. Na etap multi chyba mi się nie będzie chciało wchodzić, ale gierka przyzwoita. Trochę gorsza od dwójki, ale lepsza od trójki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

High on life - fajna gierka, ładna stylistyka i daje radę Unreal w tej grze, nie każdemu przypasuje chamski humor i dużo ale to bardzo dużo bluzgania 🙂

a38ab0986d35c1be.png

8fd396d5dba6e468.png

6cf96afef1323b45.png

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos polecic jakiegos tpp rpg w klimatach fantasy? Cos w stylu wieska , dragons age itp? Wyszlo cos w ostatnich 5-10 latach w tym stylu?? Tylko nie zaden soulslike ani assasyn .Standardowo jakas niezla fabula , wykonywanie zadan , ulepszanie postaci , zbieranie lepszych broni , walki z bossami itp? No i zeby walka nie byla za bardzo drewniana... Po prostu cos przyzwoitego w bardziej klasycznym stylu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej odwyk od AAA(A) :P 

Wziąłem niedawno na tapet taką starszą gierkę, o której dowiedziałem się całkiem przypadkowo przeglądając forum graj po polsku, gdzie natrafiłem na info o spolszczeniu do niej ;) 

(gram na PC, trailer daję z wersji na switcha bo "najświeższy")

A przed chwilą natrafiłem na poniższy tytuł i wstępnie mnie zaciekawił (od dzisiaj w GP, są polskie napisy)

 

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 62h w Marvel's Midnight Suns. Syndrom jeszcze jednej misji ciągle trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...