Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz uprawiam hazard, bo lubię takie gry. Są one proste i przejrzyste, a projekt jest piękny i strona jest szybko ładowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ogrywam Alyxa na Rift S i ta gra po prostu gniecie jajca.

Szczerze nie mam pojęcia jak po czymś takim wrócić do gier na Tv.

Mam nadzieję że nie będę właśnie z tego powodu żałował że w ogóle w to zagrałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu skończyłem Divinity Original Sin 2, grając od początku maja z dłuższymi przerwami. Czas odpocząć na dłuższą chwile od izometrycznych RPG, za Wasteland 3 zabiorę się gdzieś na zimę. Strasznie chodzi mi po głowie DLC do Wiedźmina 3. Grałem w nie tylko raz, już kilka lat temu, więc przy podstawom Wiedźminie 3, to jakbym te dodatki ogrywał pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ukończyłem Dishonored 2 grając jako mściwa Emily, a za 15min zacznę Resident Evil 2 Remake. RE1 Remake łyknąłem z przyjemnością jeszcze za czasów PS4 Pro i mam nadzieję, że tym razem będzie równie smacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gra w horizona zero dawn a potem project cars 3 na przemian z Control.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwudziestu latach ukończyłem.. w końcu Unreal-a. Teraz czas na dodatek "Return to Na Pali".
DX render 11 plus HD 4K texture pack + spolszczenie działa. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj wystarczy bo najgorzej jak się przeje. ale jest super czyli tak jak się spodziewałem. Te parę godzin tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że dobry remake klasyków z PSX i PS2 to coś czym warto się interesować. Czekam na FF VII Remake w wersji na PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasteland 3 ukończone to teraz Darksiders Genesis, dzięki XGP.  Ma kilka niedociągnięć, sterowanie kuleje i jest czasami niezły chaos, ale pomimo to naprawdę spoko się w to gra. Ładnie wygląda, muzyka trzyma poziom, a dubbing jest świetny.  Szkoda tylko, że nie opcji dołączenia do jakiegoś randoma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Renegades

Kolejna gra, która byłaby bardzo fajna, gdyby nie była rogalem. To jest jakaś plaga... a właściwe to pójście na łatwiznę większe niż sanboxy z misjami rodem z MMO. Nie chce ci sie opracowywać fabuły, planować progresu dla gracza? Zrób rogala, gdzie każdy zgon powoduje, ze zaczynasz od początku, ewentualnie z jakimiś losowymi perkami, które po  5000 powtórzeń pozwolą ci zobaczyć "koniec" gry...

Grama zresztą do tego paskudną pikselową grafikę i dosyć niewygodne UI i sterowanie.
Sam system walki bardzo fajny, ale co z tego... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Persona 4 Golden - gram na PC. Dziwnie mi się gra po przejściu P5, ale mam wrażenie że może mi się potem spodobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 4 GOTY z modami, da się grać, tylko trzeba na tą grę inaczej spojrzeć niż na stare Fallouty 1, 2 i NV, tutaj jest mniej Fallouta w Falloucie ale aż tak źle jeszcze jak F76 nie jest, podoba mi się crafting, i grafika, no i muzyka lepsza niż ta w Fallout 3, ale gorsza niż w F1, F2 i F:NV, jakoś lubię te stare kawałki Marka Morgana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem 3D

większa interaktywność świata gry i lepiej działające lustra niż we współczesnych produkcjach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sprawdzić The Bard's Tale IV

Nie wiem jaki był początkowy stan gry i w sumie nie wiem, jaka gra jest naprawdę (długość, jakość na dalszych etapach), do tego pokręcony klimat oczywiście średnio, albo nawet wcale mi nie pasuje, a UI walki z siatką rodem z jakiegoś s-f nieco psuje ważenie, ale gra działa obecnie całkiem dobrze (wersja Game Pass w każdym razie znacznie lepiej niż Operencia, również oparta na UE4), początkowa lokacja jest naprawdę bardzo ładna (a potem ma byc chyba tylko lepie), walka jest przyjemna, a likwidacja chodzenia po kratkach to już w ogóle rewelacyjna wiadomość.

Pewnie sobie kiedyś kupię, tak jak i Operencię.

Jezu, starzeję się, gram w crawlery, w które nie grałem nawet w czasach młodości, bo gdy święciły tryumfy nie było mnie nawet na świecie, a jeśli byłem, to tak jakoś w zerówce albo w klasach 1-3, i komputery widywałem co najwyżej w filmach (co w sumie miało swoje zalety... takiego dzieciństwa już nikt teraz nie doświadczy, LEGO, resoraki... OK Boomer :E)

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zas napisał:

(co w sumie miało swoje zalety... takiego dzieciństwa już nikt teraz nie doświadczy, LEGO, resoraki... OK Boomer :E)

Boomer łap :) >KLIK< Chyba największy set Lego, cena około 3000zł.

 

 

Tu trochę mniejszy, ale nadal czołówka...

5049120.jpg

;) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku, zaczynam po raz drugi Metro Exodus, tym razem z dwoma dodatkami w które nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając (i jeszcze nie będąc do końca przekonany w jakiej opcji i czy w ogóle) na zakup Series S/X, zastanawiam się w co jeszcze pograć.

Przeraża mnie, że sobie pobrałem Fifę 20 w ramach EA Play na XSAD i ...podoba mi się : ) LOL na PC się w to nie dało grać, a na padzie daje fajnie radę, jest zwolniona dość, fajnie. Aż mi się nie chce dawać tych 260 czy 280 na 21tkę hehe...

Ale pograłbym w coś na PC, tylko tak: brać Mafię 1 tę świeżą wersję, czy Horizon Zero Dawn, czy coś jeszcze innego. Chwilę już nie miałem takiej zagwozdki bo nie było co kupić. Na pewno raczej oleję COD-a, bo MW choć pogrywam, to jednak za bardzo wkurza i po prostu szkoda życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej w Fallouta 4 GOTY, 60h nabite, 28 poziom, a nie wiele zrobione, trochę odkryte, trochę fajnych pukawek mam i 4 Power Armory. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w darmowe The Divison, które postanowiłem sprawdzić, chociaż już posmakowałem "piękna" looter-shooterów w Breakpoint...

I tak sobie myślę - jaki to mógłby być k... piękny single--player!.. Gdyby wypieprzyć z gry cały ten loot, przeciwników-gąbki na pociski, niektóre questy rodem z MMO, bossów na końcu misji, loot, odradzanie się po śmierci w odległych bazach, połowę zawartości multi, na której się skupiono... a, no i najważniejsze, loot.

Miasto jest piękne, gra na obecne standardy już stara, ale ciśnie mojego RTX-a nieźle, zegary siedzą non-stop na maksie (użycie nie, bo zjechałem z częścią detali) - są jednak ku temu powody. Zimy nie cierpię, ale tutaj naprawdę jest na co popatrzeć no i jest jakiś tam klimat. Strzela się w sumie przyjemnie, przemieszcza dość płynnie...

No tak, to mogła być naprawdę fajna gra.

Chociaż wiecie co? I tak jest lepsza od Breakpoint. Raz, że od początku była looter-crapem, więc nie zawiodła niczyich nadziei na coś dobrego (no OK, pewnie po pierwszych zapowiedziach część osób liczyła na dobry single), a dwa, i to jest najważniejsze - tutaj jest co zwiedzać. Mapa w takim Breakpoint to masakra, kilka kroków wstecz względem Wildlands, więc do ogarniętego epidemią COVID miasta startu nie ma tym bardziej... Za to The Division? Przyznam, że zanim mi się to zbieranie lootu i strzelanie do gąbek znudzi na amen, chyba jeszcze troszkę pogram i nacieszę oczęta. 

Edytowane przez Zas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up też grałem na swoim GTX 1050Ti i chodziło dobrze na high w 1080p, ale nie o tym mowa, masz racje, jeszcze gdyby te mobki nie były gąbkami na kule też by było lepiej no i jakaś lepsza fabuła by się przydała, w takiego singla bym pograł. Breakpoint też spróbowałem jak był za darmo weekend, ale to gówno nie gra wg. mnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Zas napisał:

Miasto jest piękne, gra na obecne standardy już stara, ale ciśnie mojego RTX-a nieźle, zegary siedzą non-stop na maksie (użycie nie, bo zjechałem z częścią detali) - są jednak ku temu powody. Zimy nie cierpię, ale tutaj naprawdę jest na co popatrzeć no i jest jakiś tam klimat. Strzela się w sumie przyjemnie, przemieszcza dość płynnie...
 

Gra od początku robiła bardzo dobre wrażenie od strony wizualnej. Masa detali (śmieci, kontenery, blokady, opuszczone mieszkania, splądrowane sklepy, dopieszczona architektura miasta), bardzo dobre animacje i świetnie dobrana paleta kolorów. Dodając do tego w miarę sensowny gameplay, w początkowym okresie to była całkiem grywalna produkcja. Nawet później, kiedy ludzie rozbili się o słabiutki end game, chętnych do zabawy była masa, choćby to miało polegać na klepaniu w kółko tych samych misji. Otoczka fabularna dawała radę, niestety na otoczce się skończyło, tutaj czuć spory niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zas napisał:

I tak sobie myślę - jaki to mógłby być k... piękny single--player!.. Gdyby wypieprzyć z gry cały ten loot, przeciwników-gąbki na pociski, niektóre questy rodem z MMO, bossów na końcu misji, loot, odradzanie się po śmierci w odległych bazach, połowę zawartości multi, na której się skupiono... a, no i najważniejsze, loot.

Dokładnie... pamiętam, że płakać mi się chciało, gdy okazało się, że strzał ze snajperki w głowę nie zabija ludka ani w The Division ani w Ghost Reconie... masakra.. tak schrzanili, pod bzdury looterskie, taką szansę..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie... przecież w Wildlands też było zbieranie sprzętu, tylko "inne"...

Chociaż znowu muszę przyznać, że w Division, przynajmniej w tej jedynce na początku, tego sprzętu nie jest tak dużo jak w zepsutym na maksa Breakpoint i nie psuje immersji aż tak bardzo, gdzie wymiana pukawki co skrzynkę była koniecznością i niedorzecznością zarazem... 

Nie to, że mi się to podoba ani ze nie wk....a, i nie znudzi, ale chyba jest tu mniejszy pęd do progresu, bo w takim Wildlands co pukawka, to lepsza, a tutaj jak dorwałem G36 i jakiś pistolet, tak obleciałem już sporo misji  podocznych i nie ma nic lepszego. Ale później pewnie zaczyna się festiwal tysiąca side-questów i zbierania lootu na dobre. :lol2:

Może gdyby jeszcze zmniejszyć natężenie tego wszystkiego... Chociaż wiadomo, że to i tak ma średni sens w strzelankach w ogóle, no ale staram się jut być na maksa wyrozumiały...

BTW - jakaś mała ta mapa się wydaje, 1/3 to Dark Zone.

W dwójce jest Waszyngton, tak? Wydaje się, że jeszcze mniejszy, mało ulic, obszar od Wyspy Roosvelta do Kapitolu.
Na YT niby twierdzą, ze większy, ale siatka ulic to tam jest mizerna, połowa to parki, jeszcze odjąć Dark zone....

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Borderlands 3, aktualnie widzę napisy końcowe. Na plus zwiedzanie wielu planet oraz niezła oprawa muzyczna. Na minus chyba cała reszta, w porównaniu do świetnego Borderlands 2 (1 też zła nie była) to trójka to "siki weroniki" ;) Bardzo często lecimy tunelowo, rzadko kiedy możemy poczuć otwarty świat. To że główny boss jakiegoś poziomu to "gąbka na naboje" i wciąga 24527 trafień to rozumiem, ale sporo "mięsa armatniego" to też często takie gąbki na naboje. Po pewnym czasie robi się to bardzo nudne i sztucznie wydłuża i tak przeciętną grę... którą ciągle i ciągle przynudzają cutscenki (niby o czymś gadają w większości z nich a tak naprawdę to gadają "o pupie maryny").

Gra na 6/10. Czy zagram ponownie? raczej wolę zainstalować Borderlands 2.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem dodać muzykę Marka Morgana do gry teraz to jest Fallout, fajnie się uzupełnia z muzyką Inona Zaura, ale klimat jest teraz lepszy. Fajnie wchodzić do opuszczonych tuneli metra i słyszeć City of the Dead Morgana, aż ciarki po plecach przechodzą. Jak robię biznesy w Daimond City włącza się A Trader's Life to jest to. :D

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie wróciłem do WoW'a... "zaraz" dodatek i tak mi się jakoś wydaje, że się nie będę w stanie oprzeć i kupię; mimo, że jakimś maniakiem WoW'a nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Bezprawie dostrzegają w Europie. Sytuacja w Polsce jest poważna. Rząd Donalda Tuska, przyjaciela Macrona i von der Leyen, prześladuje sędziów, media i konserwatywnych polityków - stwierdził w mediach społecznościowych francuski europoseł Nicolas Bay. Polityk zaznacza, że "to ważny atak na praworządność, ale brukselska Komisja nie wydaje się być tym poruszona".    
    • N4P zamiast N3, to już wiemy co użyje desktopowy potworek, dodatkowo jak poskładamy wszystkie przecieki do kupy to wyjdzie coś takiego.   GB202 N4P 800mm2+ 192SM 128MB L2 512bit 28Gb/s GDDR7 1792GB/s   Większość wzrostu wydajności dostaniemy dzięki GDDR7 oraz cache, z pociętego 72MB do pełnego 128MB.         
    • PiS ma sektę która co by się nie działo i tak na nich zagłosuje. I ten beton 25% będzie się trzymał. Rządzący albo będą coś robić albo ludzie zwyczajnie odpłyną, nie zagłosują. Obecnie rządzący przez kilka miesięcy zrobili wielkie nic. Fikołki i wygibasy na różne strony. Nawet konkursów na państwowe stanowiska nie przywrócili. Nie zlikwidowali nadmiarowych etatów w ssp tylko powsadzali swoich. Głównie 3D bo PSL od dawna na głodzie ale dalej to idzie na konto koalicji. TVP i radio razem z nastoma dodatkowymi kanałami jak były tak są. Jeszcze brakuje poparcia dla obecnego prezydenta Krakowa i Wrocławia przez KO.  
    • Crashowanie od czasu do czasu (driver timeout lub czarny ekran z możliwym recoverem od minuty do ~pięciu )  na kartach AMD to norma była dla wielu osób przez jakieś ostatnie 2 lata, bo AMD ma problem z kompatylnością z praktycznie nikomu niepotrzebną funkcją windowsa, która jest domyślnie włączona (MPO ). Starczy tylko ściągnąć i uruchomić plik wyłączający MPO, który przygotowała nvidia, bo kiedyś też takie problemy ta marka miała (zresztą czasem słychać, że u niektórych na starszych kartach nvidii wciąż jest ten problem ) https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Niektórzy piszą, że AMD jakiś czas temu już ten problem ogarnęło, ale nie jestem przekonany (przynajmniej parę miesięcy temu wciąż widziałem narzekania niektórych ), osobiście mam wyłączone MPO i nie widzę potrzeby go włączać i sprawdzać czy naprawdę AMD w końcu to ogarnęło. Generalnie to najlepiej po zakupie karty mieć komp włączony codziennie jak najdłużej i jak są problemy to robić zwrot, bo niestety wadliwe karty istnieją.
    • GTX1660Ti?    https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1660-ti-gaming-x-6gb-gddr6-192bit-15323722718
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...