Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Cold War, Valhalla, ciut Fifa 21

czaaaaaaaaaad, w końcu coś pograć idzie, no na xklocku (CW na PC jednak lepiej)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.11.2020 o 13:37, Stjepan napisał:

Trzeba przejść dalej Seorius Sama 2. :D AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!. :E 

Łoo matko! Ta gra to dopiero sieczkarnia :szczerbaty: DOOM przy tym to łagodny baranek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem DLCki do RE7, teraz wrócę do Skyrima. 
Nigdy mnie ta gra nie interesowała, kiedyś owczym pędem (ochy, achy i wszędobylskie rekomendacje) zakupiłem i w 13,5h "przeleciałem" przez wątek główny. Poszła w kąt. 

Dam jej drugą szansę, na spokojnie, powolutku. Spróbuję się trochę bardziej zaangażować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów wykupiłem abonament w WoW-ie  ;// :Crash:

Czekam na Dzieje Khorinis lub Kroniki Myrtany (fanowskie mody do Gothica NK) :boink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam obecnie na Shadowlands i będę cisnął w WoW'a dalej ;) Sprawdzałem też Rogue Legency 2 i po ostatniej aktualizacji w końcu jest co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie na powrót do postapokaliptycznych moskiewskich tuneli metro czyli cała seria: Metro 2033 Redux, Metro Last Light Redux i Metro: Exodus ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem sobie nad odświeżeniem singla któregoś ze starszych codów. BO1, BO2, ale stanęło na... Ghosts. Ja akurat lubię tę odsłonę, choć wielu ją krytykuje. Może uda się przy okazji jeszcze trochę pomłócić na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro Elite Dangerous za free na EGS, nie omieszkam sprawdzić, w Space-Sima już dawno nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dorwałem tanie Age of Wonders: Plantefall Premium Edition jest przecena za 79zł na IndieGala, podstawowej wersji tej gry nie ma co kupować, w Premium mam wszystkie DLC do 2021 za darmo. :) Ostatnie jest z 10 listopada, nazywa się Star Knights.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avengersy na XSX - fajne, choć nie potrafię celować na padzie ; )

Fifa 21 na zmianę z 20 by porównać jak gówniana obrona jest w 21.

Cold War - ale zaczynam mieć mieszane uczucia przez SBMM.

I czasem Heat. Okazuje się, że mam tyle gier, że nie mam się za co złapać LOL a jeszcze Valhalla heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 20, kampania Black Ops i... za chwilę po pół roku przerwy multi w BFV. Szczerze mówiąc nie rozumiem za co BF był tak krytykowany. Gra mi się w tę grę świetnie, zawsze bardzo miło spędzony czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subnautica - Below Zero. Ponieważ EA został już praktycznie domknięty, dla zainteresowanych - gra znacznie słabsza. Na wyprzedaży / za darmo można spróbować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, Tymaczasowo napisał:

Subnautica - Below Zero. Ponieważ EA został już praktycznie domknięty, dla zainteresowanych - gra znacznie słabsza. Na wyprzedaży / za darmo można spróbować. 

Czemu gorsza niz Subnautica? Wlasnie mialem kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Monn napisał:

Czemu gorsza niz Subnautica? Wlasnie mialem kupowac

Sporo tego. Znacznie mniejsza mapa, największy biom to eksploracja na lądzie, pod wodą to bardziej przydomowy basen niż ocean z sn1, dialogi w grze, wycieli 2/3 pojazdów z podstawki dając w zamian coś znacznie słabszego itd. Biomy, kilka nowych części do bazy to niewykorzystane rzeczy z pierwszej części. Przede wszystkim gra ma bardzo słabą fabułę. Po drodze 3 razy ją zmieniali, odszedł gość od scenariusza. To tylko pokazuje, że nie mieli pomysłu na grę. Jak dla mnie cały EA to stracony czas. 

Edytowane przez Tymaczasowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Dark Souls remastered, ale pewnie spędzę tutaj jeszcze trochę czasu. Gdy pokonałem ostatniego bossa to chciałem napisać wiadomości przed wejściem i wtedy załączylo się mroczne zakończenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Assassin's Creed Valhalla i powiem szczerze że gra wielka i przepiękna to zawsze gdy włączę grę zastanawiam się gdzie się udać by zwiedzać widoki

Na Pc gram w Arcania Gothic 4 i powiem szczerze że gra się przyjemnie. 

Jak gram czy na PC czy konsoli to używam w razie poradnika bo gracz może utknąć ale w tedy nie może wczytać zapisu gry tylko szuka podpowiedzi jak przejść zadanie. Życie gracza chwilami nie jest usiane różami.  

Edytowane przez KurczakPolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, lamparcicho napisał:

U mnie Horizon wersja PCMR w oczekiwaniu na Mesjasza 2077 :E

a87a12df17ec22ab6076d24164e1c14f.jpg

Wersja z GOGa Horizona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym miesiącu skończyłem Bloodstained, Ace Combat 7 i wczoraj Echo. Przymierzam się po raz n-ty do Subterrain. Uwielbiam gry a'la Alien Breed, ale ta ma cholernie wyśrubowany poziom trudności przez ograniczenia czasowe. Niecałe 2% graczy ja ukończyło :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu skończyłem singla Cold War : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem Darksiders III i jakoś tak nie porwało. Nie wiem, nie wiem. Jedynkę lubię bardzo, dwójkę lubię mniej, ale lubię, a trójka... niby powrót do części pierwszej, rezygnacja z wielu krytykowanych mechanik z sequela, ale nie mogę się wkręcić. Może to te megageneryczne początkowe lokacje? Może to te kiepskie walki z bossami? Może kameralność, brak przysłowiowej epy? Niepotrzebne pójście w stronę soulslike'ów? Hmmm, tak, to chyba będzie to. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Ograłem Valhallę, i zaczynam Spider Man Miles Morales.

A potem Godfalla. :E jak każdy progracz. ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...