Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Element Wojny napisał:

Jeśli chodzi o fabułę i świat to zawsze wolałem Oblivion od Skyrima. 

Ani jeden ani drugi nie ma nawet podejścia do TES III Morrowind ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DjXbeat napisał:

Ani jeden ani drugi nie ma nawet podejścia do TES III Morrowind ;)

Tu się mogę zgodzić, ale na kolejne przejście Morrowinda po latach czekam aż wyjdzie Skywind TESR Skywind - Home

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ogrywam teraz Quake2 RTX  i tak sobie myślę co im strzeliło do łba że zmienili klasyczny model Raila na taką szkaradę!

serio to wygląda paskudnieGlsShBR.jpg

Na szczęście moderzy czuwają

PKehLpw.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

????

A ja w końcu przymierzam się do bardzo chwalonej za warstwę fabularną, gameplay i długość:

df.jpg

Oczywiście na PC przez emulator Yuzu z podpiętym padem od XOne. 

Ja pochwaliłbym tę grę jeszcze za soundtrack :)

Takie długaśne gry idealnie ogrywa się na Switchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ponownie Wasteland 2 Director's Cut. Jest promo na Steam za 27 PLN. Jak dla mnie bardzo fajne postapo. Jest to lepsza część niż Wasteland 3 moim zdaniem.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend skończyłem: Half-Life Alyx - świetna gra, rozdział "Jeff" był najlepszy; Cyber Shadow - solidna platformówka (dawno nie grałem w tak trudną grę).

W tym tygodniu zabieram się za lżejsze tytuły tj. Silent Hill 2 i TWD Saints & Sinners ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.06.2021 o 12:27, Element Wojny napisał:

????

A ja w końcu przymierzam się do bardzo chwalonej za warstwę fabularną, gameplay i długość:

df.jpg

Oczywiście na PC przez emulator Yuzu z podpiętym padem od XOne. 

a czemu akurat Yuzu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomb raider ogrywam 1 raz  na konsole xsx , tak mnie wciągnął ze na 2 sesje ukończyłem grę na 91% , teraz ogrywam rise of tomb raider mam nadzieję że trzyma poziom 1

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety musiałem się poddać w temacie Xenoblade Chronicles: Definitive Edition na PC.

Próbowałem zarówno na emulatorze Yuzu jak i Ryujinx - różne buildy i różne konfiguracje zarówno z modami jak i bez, na Vulkanie i na OpenGL, kombinując i stosując różne sztuczki - gra crashuje niesamowicie już na etapie pierwszej cutscenki a potem na etapie pierwszej walki, do tego jakieś kosmiczne spadki do 15 fps'ów. Szczerze nie mam pojęcia jak ktoś mógł to ukończyć na PC w takim stanie... granie na emulatorze PS3 (RPCS3) w Drakengarda 3 gdzie pięknie trzymało 60 fps'ów w porównaniu do tego to była czysta przyjemność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

No i niestety musiałem się poddać w temacie Xenoblade Chronicles: Definitive Edition na PC.

Próbowałem zarówno na emulatorze Yuzu jak i Ryujinx - różne buildy i różne konfiguracje zarówno z modami jak i bez, na Vulkanie i na OpenGL, kombinując i stosując różne sztuczki - gra crashuje niesamowicie już na etapie pierwszej cutscenki a potem na etapie pierwszej walki, do tego jakieś kosmiczne spadki do 15 fps'ów. Szczerze nie mam pojęcia jak ktoś mógł to ukończyć na PC w takim stanie... granie na emulatorze PS3 (RPCS3) w Drakengarda 3 gdzie pięknie trzymało 60 fps'ów w porównaniu do tego to była czysta przyjemność. 

 

Zagraj w xeno zwykłe  nie definitive  na Delfinie,piekne stałe 60 fps w 4k

 

Yakuza Like a Dragon---poddałem sie.

Swietna fabuła,postacie - ale turowa walka mnie odrzuca szybko ,to dlatego nigdy nie ukonczylem zadnego Finala,te walki co 10 m z wrogami po jakims czasie wrecz mnie irytują.Szkoda mi ze Yakuza przechodzi na tryb turowy bo uwielbiam serie ale z walką normalną ,bo az chcialo by sie normalnie Ichim obić pare mord.Czekam na Judgment na PC.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
53 minuty temu, Kubaś_30 napisał:

Zagraj w xeno zwykłe  nie definitive  na Delfinie,piekne stałe 60 fps w 4k

Instalacja tej gry pod Delfinem to największy pierdolnik jaki w życiu widziałem tekstury HD nie działają fix 60 fps nie działa (!)

Zresztą patrzę teraz na porównania między wersją z WII Dolpina i Definitive Yuzu - szczerze - wolę poczekać aż dopracują emulator Yuzu i przejść to na najlepszej wersji. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Element Wojny napisał:

Instalacja tej gry pod Delfinem to największy pierdolnik jaki w życiu widziałem tekstury HD nie działają fix 60 fps nie działa (!)

Zresztą patrzę teraz na porównania między wersją z WII Dolpina i Definitive Yuzu - szczerze - wolę poczekać aż dopracują emulator Yuzu i przejść to na najlepszej wersji. 

 

Wszytsko działa,bo sam grałem:) poszukaj dobrze bo to napewno działa,i tekstury i 60  fps.

A delfin bardzo dobrze skaluje nawet jak nie masz 4k tv,to w 1080p do 4k wyglada to swietnie,mega ostre tekstury.A jak juz to z delfina ogrywam gre perełke- The Last Story -moge kazdemu polecić.

Edytowane przez Kubaś_30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kubaś_30 napisał:

Wszytsko działa,bo sam grałem:) poszukaj dobrze bo to napewno działa,i tekstury i 60  fps.

Pewnie tak ale ja już nie mam do tego cierpliwości. Poleciało z dysku a ja odpuszczam sobie temat tej gry w dowolnej wersji na jakiś czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kubaś_30 napisał:

Finala,te walki co 10 m z wrogami po jakims czasie wrecz mnie irytują.

Nie trzeba z każdym walczyć, można skkipować walki uciekając. Ale jak już się ma wyższy level i mocniejsze bronie to pojedynki trwają kilka sekund, a nawet 5 przeciwników na jednego macha ciosem specjalnym Ichiego.:)  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogralem 2 czesc tomb raidera byla jeszcze lepsza od 1 , teraz zabieram się za 3 część, potem Control ue , a potem co polecacie ograc  na xsx ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sekiro... sostatnio skończyhłem bloodborne, demon souls, d3, ale sekiro to jest wręcz jakiś absurd jesli chodzi o poziom trudności :E 

Po kilku próbach ledwo ubiłem tego bosa na koniu...

Najgorsze są przyzwyczajenia z poprzednich gier from software i to powoduje największy problem w walce :D 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam jakis kryzys. Pogram chwilę i wyłączam. Skończyłem CP, skończyłem Cuszime, a teraz ogrywam sobie Asseto Corse.. Myślę czy by se dlc Freedom Cry nie kupić do AC Black Flag, bo słyszałem, że to dlc jest przyjemne. Dwie dychy, nie pieniądz, a może siądzie. Chciałem se odysseya kupić, ale origin już mnie zmęczył wielkością i trochę się waham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, santaangelo napisał:

Ja to mam jakis kryzys. Pogram chwilę i wyłączam. 

Starość nie radość.. ja coraz mniej gier kończe i mam tak samo że coś kupie chwile pogram.. odstawie a na drugi dzień nie chce mi się już w ten tytuł grać :D 

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Starość nie radość.. ja coraz mniej gier kończe i mam tak samo że coś kupie chwile pogram.. odstawie a na drugi dzień nie chce mi się już w ten tytuł grać :D 

Standard :D chociaż ostatnio w całości, bez długich przerw przeszedłem Mafie 1 Remaster i jestem zadowolony, bo przyjemnie mi się grało w nią.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, santaangelo napisał:

Standard :D chociaż ostatnio w całości, bez długich przerw przeszedłem Mafie 1 Remaster i jestem zadowolony, bo przyjemnie mi się grało w nią.

To pewnie przez sentyment do jedynki :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 minut temu, dawidoxx napisał:

Starość nie radość.. ja coraz mniej gier kończe i mam tak samo że coś kupie chwile pogram.. odstawie a na drugi dzień nie chce mi się już w ten tytuł grać :D 

Ja mam tak ostatnio, że 1 godzinka i wyłączam. Po dłuższym czasie jakoś mnie męczy. Dying Light przechodzę 2 miesiące i jest w 1/5. Kiedyś jarałem się nocki zarywałem. Dziś systematycznie małymi krokami progresuję gry.

Edytowane przez Saren7
  • Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Saren7 napisał:

 Kiedyś jarałem się nocki zarywałem. 

Łooo panie kiedy to było.. teraz nie wiem jak dobra byłaby gra to i tak wole iść spać choć wiem ze jest np weekend i mam wolne :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Łooo panie kiedy to było.. teraz nie wiem jak dobra byłaby gra to i tak wole iść spać choć wiem ze jest np weekend i mam wolne :D 

Mi brakuje w grach intrygi, tajemniczości. Zawsze to napędzało. Teraz to nie mają już czym zaskoczyć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, dawidoxx napisał:

Starość nie radość.. ja coraz mniej gier kończe i mam tak samo że coś kupie chwile pogram.. odstawie a na drugi dzień nie chce mi się już w ten tytuł grać :D 

Coś w tym jest ;) Mam tak samo 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

I dlatego właśnie kupujesz każdą grę na pc i konsolę?

 

 

Ciebie jak zwykle pieczą nie swoje pieniądze :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...