Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Po nieco 2h grania bardzo solidnie 

Fobia St. Dinfna Robert Makłowicz poleca :E 

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie Star Wars Battlefront II. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Obecnie powolutku Assasin's creed Black Flag.

Wcześniej dwa Tomb Raidery-  chyba z 2 miesiące przechodziłem. (Nie pracuje ani się nie uczę)

Wcześniej dwa metra chyba z rok je przechodziłem. (pracowałem)

Wcześniej grubo ponad 3 lata gra przeglądarkowa wciągnęło mnie. Wcześniej inna gra przeglądarkowa ponad 2 lata. 

Wszystkie te gry darmowe 🦄. Jeszcze trochę fajnych zostało tylko nie każda obsługuje 3440x1440, a głupio się gra na takim monitorze z paskami po bokach. Black Flag nie obsługuje, chociaż gram na całym ekranie tylko dziwnie bo jest ustawione z panelu Nvidi rozdzielczość 2560x1440 (bo w grze się nie dało) ale obraz nie wydaje się być spłaszczony. A ciekawe jest ze w opcjach gry dała się ustawić jakaś kosmiczna rozdzielczość powiedzmy 6000x2000 z grubymi czarnymi paskami do góry i na dole. Widziałem świat 180 stopni.

Wcześniej GTA V i online.

Edytowane przez Mlkolal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Każda gra obsługuje jak dobrze poszukasz, 21:9 pamiętam jak się z tym męczyłem w 2017 roku w niektórych grach, są do tego różne programy gdyby naprawdę był problem, często wystarczała jakaś zmiana linijki w rejestrze, tylko musisz poszukać. Nie pamiętam nazw, bo odkąd gram na TV nie wróciłem do monitora, pamiętam tylko, że były od tego fora i taki jeden pomocny program którego uruchamiało się w tle gdy gra żywcem nie obsługiwała 21:9. Na pewno dzisiaj jest dużo lepiej i wiele się zmieniło, bo wtedy UltraWide to taka trochę fanaberia, dzisiaj nikogo nie dziwi.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od 2 tyg na 21:9 i testowałem już ze 20 gier to tylko jedna nie obsłużyła mi tego formatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po długiej przerwie od single czas na kolejną gierkę z serii twd - a new frontier. Potem zabieram się za The Sinking City.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja cos sie odnalezc nie moge z grami, pogralem troche w Beautiful Desolation i raczej ja skoncze ale powoli jako dodatkowa gra. W miedzyczasie zainstalowalem YS IX i Technomancer, ten drugi dosc szybko mnie odrzucil, a YS jakos nie do konca przekonuje jeszcze.

Takze ciegle czujac niedosyt zainstalowalem Sekiro, i zaczalem nowa gre. Kiedys dosc daleko doszedlem ale nie ukonczylem niestety :(  I chyba to bedzie to, po godzinie mam ochote dalej w niego grac :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie zacząłem w EVE Online, jeśli ktoś gra lub ma jakaś grupe graczy chętnie dołącze, poznam tajniki gry 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

W miedzyczasie zainstalowalem YS IX i Technomancer, ten drugi dosc szybko mnie odrzucil, a YS jakos nie do konca przekonuje jeszcze.

Jeżeli jeszcze nie grałeś to spróbuj Ys VIII - znaczenie lepsza od Ys IX. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arcanum ....

gra obok Planescape Torment stojące na półce do jakiej zadne crpg nie ma dostepu i juz nie bedzie miec.Łezka   sie w oku kreci co mieli w głowie tamci ludzie i chwała im za to bo takich gier juz nie bedzie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Jeżeli jeszcze nie grałeś to spróbuj Ys VIII - znaczenie lepsza od Ys IX. 

Nie gralem w zadne YS. Z japonszczyzny zbyt wiele nie gralem. Tylko: Nier, kilka FF, zelda botw i ze starszych Suikoden2, Vargant Story.

Moze obczaje ta YS8 jak mi sekiro nie wejdzie na dluzej😉

6 minut temu, Kubaś_30 napisał:

Arcanum ....

gra obok Planescape Torment stojące na półce do jakiej zadne crpg nie ma dostepu i juz nie bedzie miec.Łezka   sie w oku kreci co mieli w głowie tamci ludzie i chwała im za to bo takich gier juz nie bedzie.

Swietna gra, juz nie pamietam kiedy w nia ostatni raz gralem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Sheeneek napisał:

Nie gralem w zadne YS.

Dlatego polecam Ci Ys VIII - oprócz grafiki pod każdym innym względem (fabuła, muzyka, bohaterowie, miejsce akcji) jest lepsza od Ys IX. Jest to też jedna z najlepiej ocenianych gier z całej serii. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Metal Slug X ale bez pada nie podchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ukończyłem XC1 DE, teraz zostało mi dokładnie 26 dni do premiery XC3 i tak się zastanawiam jak spożytkować ten czas... może dla oczyszczenia głowy zagram sobie w jakaś krótką mało angażującą gierkę albo zrobię sobie dla odmiany jakąś certyfikację Microsoftu ? Hmm... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dłuższej przerwie z braku pomysłów z pomocą przyszły promki na steam i ogrywam właśnie Dying Light 2 i Dirt Rally 2.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W trzy dni przeszedłem Marvel's Avengers na XSX w Game Passie, choć mam grę na Steam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FarCRY 5 obecnie.  Piękne widoki, ale zaczyuna mnie już powoli wkurzać.🙂

Troche Metro exodus czasem, Stary Stalker jakoś mnie nie wciągnął, ale jestem dopiero na samym początku.  Mam jeszcze Wiedźmina, którego chwilowo zarzuciłem i jakiegoś COD-a.

Wiecie może dlaczego FC 4 nie chce mi działać (zakupiona na Steam)?  Po kliknięciu na skrót pojawia się na ułamek sekundy komunikat "trwa przygotowanie do uruchomienia" i tyle. Da się coś zrobić? 

Wymagania mój komputer bankowo spełnia.

Można to zwrócić jakoś, po miesiącu od kupna, jeżeli w ogóle nie było grane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Flik napisał:

Można to zwrócić jakoś, po miesiącu od kupna, jeżeli w ogóle nie było grane?

2 tygodnie masz na zwrot na steam w innym przypadku zostaje kontakt z supportem

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra zakupiona nie miesiąc temu jak pisałem, ale 20 czerwca (wczoraj po prostu tak mi się napisało-nie pamiętałem dokłądnej daty zakupu).  Napisałem dziś rano o zwrot kasy. Zobaczymy co odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.07.2022 o 21:31, Kubaś_30 napisał:

Arcanum ....

Pomimo tego, że jestem olbrzymim fanem gier cRPG/RPG to nigdy nie dane mi było zagrać w te produkcję. W Baldury i Ice Windale grałem na premierę a Planescape i Arcanum pominąłem sam nie wiem czemu . Chyba trzeba nadrobić zaległości sprzed prawie 24lat :E 

Obecnie kończę serię Bioshock a następnie powrót do przeszłości czyli : Planeascape Torment, Arcanum i na koniec niedawny rodzynek czyli dodatek Gothic Kroniki Myrtany. 

Jak nie ma w co grać jak jest ;)  

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.06.2022 o 11:24, Jaycob napisał:

Final Fantasy VII Remake na PS5 - dodarłem do rozdziału 13 i jak do tej pory świetnie się bawię, walki o wiele ciekawsze niż w 15. I całość jest o wiele spójniejsza.  Brak otwartego świata jest na plus.

Update: Ukończyłem po 45 godzinach wraz z DLC. To była niesamowita przygoda, walka najlepsza z JRPG w jakie grałem.  Nie mogę się doczekać kolejnych części! Szczególnie, że wiele postaci, które tam były są dla mnie niezrozumiałe. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja sobie włączyłem Deliver Us The Moon... przyjemna gra, można się przy niej bardzo wyciszyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem razer kishi z zamiarem ponownego ogrania/ nadrobienie gier z PS2 i innych starych konsol. Na początek I-Ninja. Tytuł nie zestarzał się ani trochę (w moich oczach) i gra się tak samo dobrze jak kilkanaście lat temu.

Na PC skończyłem Quantum Break i zabieram się za Ghostwire: Tokyo. Po kilkudziesięciu minutach jest dziwnie, chyba wolę serię The Evil Within.

Poza tym co chwile sprawdzam jakieś indyczki VR (ostatnio Mare - podróba ICO). Quest podobno sprzedaje się bardzo dobrze (lepiej od Xboxa :P ), ale niestety nie przekłada się to na ilość gier AAA debiutujących na rynku VR..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, slafec napisał:

Na PC skończyłem Quantum Break i zabieram się za Ghostwire: Tokyo. Po kilkudziesięciu minutach jest dziwnie, chyba wolę serię The Evil Within.

Quantum jest swietny, mi duzo bardziej sie podobal od control. No i to ciekawe rozwiazanie z serialem pomiedzy graniem. Ogladales? Pytam bo wiem ze sa ludzie ktorzy pomijali to :(

5 godzin temu, Jaycob napisał:

Update: Ukończyłem po 45 godzinach wraz z DLC. To była niesamowita przygoda, walka najlepsza z JRPG w jakie grałem.  Nie mogę się doczekać kolejnych części! Szczególnie, że wiele postaci, które tam były są dla mnie niezrozumiałe. :D 

Naprawde warto? Kiedys sprawdzilem to co dali za darmo w ps plusie, ale ze mialem wtedy mnostwo innych gier to po 20 min zrezygnowalem.

Duza jest roznica miedzy tymi wersjami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi