Skocz do zawartości
saracen

Uchwyt ścienny z płynną regulacją wysokości.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam uchwytu ściennego z płynną regulacją wysokości po zamontowaniu monitora. Zależy mi też na tym, aby monitor był możliwie blisko ściany. Przeglądałem net i nie wpadła mi w oko taki model. Może ktoś widział coś takiego i jest mi wstanie podać link lub nazwę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Robię research w tym dziale od jakiś 2 dni i pomyślałem że lepiej będzie zapytać w tym temacie zamiast zakładać kolejny. Planuję kupno komputerka do grania do 2k i chciałbym zapytać czy z przedstawionym poniżej zestawem będzie wszystko git, ewentualnie co byście zmienili: Procesor : Ryzen 3 3100 Płyta główna : Gigabyte B450M S2H AM4 RAM :  Pamięć G.Skill Aegis DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 XMP2 F4-3200C16D-16GIS Zasilacz : Obudowa Natec Armadillo (NPC-0855) Zasilacz : Silentium PC Elementum E2 SI 450W (SPC197) SSD : Crucial SSD BX500 240GB 2.5'' SATA3 7mm CT240BX500SSD1 Grafika : Celuję w GTX-a 1660 używanego Karta WiFi : Karta sieciowa TP-LINK Archer T3U Plus ( tutaj moje pytanie czy nie lepiej brać jakiejś karty na PCI-e ale z tego co czytam o tych tańszych kartach TP-linka to jest problem ze sterownikami do nich pod Win 10)
    • Ludzie opanujcie się. Też mogę założyć na allegro licytację 3080  (z obrazkiem, bo go oczywiście nie mam) za 10.000 zł i podpiąć jakieś boty czy tam kumpli do licytacji. Potem nagle się na PCLab pojawi info: patrzcie po ile chodzą... ja pierdziu!  Wszędzie głośno o marnej wydajności 3090. Było już tutaj czy robi się drugi wątek o tym kto jest w kolejce ostatni, a kto przed...
    • Kupie pełen zestaw od zaufanego użytkownika forum najchętniej przez allegro.  Zestaw do 2k z wysyłka do Holandii po wypłacie na konto. Mogę kupić w przyszłym tygodniu także poczekam na najlepsza ofertę. Dziękuję i pozdrawiam. 
    • I to jest już dla mnie ogromna zaleta bo mając wybór lepszy dźwięk z soundbara + subwoofer a tylko małe głośniczki z TV to wiadomo co lepiej wybrać. Jak się ma mieszkanie w centrum miasta to trochę miejsca może brakować na solidne kolumny 😉. Do grania na XBOX SERIES X soundbar z Atmosem i ten "napompowany" dźwięk przestrzenny jest dobrą opcją pod konsolę skoro sam Microsoft będzie to wspierać. Goście byli zaskoczeni więc myślę że jest nieźle jak na tak "mobilny" zestaw. Do grania na XSX więcej mi nie trzeba i myślę że nie jednej osobie to wystarczy. Skoro XBOX ma wspierać DOLBY ATMOS i VISION to wolałbym wykorzystać wszystko za co zapłaciłem i mieć przy tym radichę z testowania nowego sprzętu 😊.
    • Światło coś musi wytworzyć A później odebrać. Czyli masz dwa przetworniki które muszą działać z prędkością 40-44gbps. A to sporo danych jak się nie mylę. 2x więcej niż dla 60hz?
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...