Skocz do zawartości
piotr07

[K] GeForce GTX 980Ti 6GB

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Osoby, które będą chciały zwróci te karty w 14 dniu i czekać kolejne 12 dni, by odesłać mocno się zdziwią. Proline zwróci im pewnie 30% wartości karty, wymyśla, że karta była zakurzona, porysowana i mocno podkręcona. Nie wiem jak ten sklep istnieje na rynku. To już legendarny ESC.pl czy ram.net.pl miały lepsze  "standardy".
    • W media expert w abonamencie XseriesS za 111zł a XseriesX za 148zł oba na 24 miesiące 
    • Ani kanojo, ani re zero dla mnie. Ale na werdykt się poczeka do końca emisji wszystkiego. Rozczarowanako sezonu Uzaki-chan. W sumie to mój guilty pleasure, jestem świadom wszystkich wad i ogólnej płytkości serii, ale oglądania Gloom lorda w duecie z idiotką sprawiało mi przyjemność. Cała reszta porażająca bieda.  Kalendarzyk na jesień zajumany z redyta
    • Obejrzycie analizę sekcji zasilania w Zotac RTX 3080 Trinity. Na Reddit /r/nvidia zrobiło się dość w związku z tą kartą, przedstawiciel Zotaca potwierdził że wydajność Trinity jest niższa niż referenta i że zrobili to celowo żeby zróżnicować swój wybór kart XD (karta lata na takim samym taktowaniu na referent a ma gorsze osiągi) https://www.reddit.com/r/ZOTAC/comments/iv4j17/3080_trinity_13_behind_fe/g5q82zr/ Jeśli dobrze zrozumiałem to karta ma zaprojektowaną sekcje zasilania na styk, byle utrzymać standardowe zegary. Do oc się nie nadaje, bo power limit jest ustawiony przez producenta na 336 wat. Dla porównania w nvdiowskiej funders edition power limit jest ustawiony na 370 wat. Zotac zaoszczędził na kilku elementach sekcji zasilania. Najwidoczniej roducenci chcą sprzedać w pierwszej kolejności chipy, które są gorszej jakości. Tak się kończy marketingowy hype, oraz preordery. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tego nie mogę zrozumieć, nikt w sklepach nowych kart na własne oczy jeszcze nie widział, a ludzie rzucili się na nie jak na karpia za 10zł w biedronce przed wigilią. Powykupowali jakieś podstawowe modele, które są droższe od nvdiowskiej funders edition. Jak to by był zakup bułek w sklepie, zamiast poczekać na większą dostępność w sklepach, oraz porównań różnych wariantów kart niereferencyjnych pomiędzy sobą, żeby później nie było zdziwienia...──☆*:・゚    
    • Obserwuję ceny z ciekawością, na razie zmieniłem zasilacz i czekam na obudowę nowa. Zakup RTX 3080 czeka do stycznia prawdopodobnie. Natomiast juz tydzień temu albo więcej oglądałem filmik na YT, od gościa co nie rozróżnia alokacji pamięci od faktycznego użycia, że cena 699$ za FE to będzie promocja, karty rozejdą się szybko i że niereferencyjne będą już 700-800$ lub więcej. To chyba zaskoczenia nie ma? Cena 5000 zł jest już szokująca natomiast.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...