Skocz do zawartości
Harnax

Softonic- wirus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Gdy włączam system wyskakują mi różne informacje w prawym dolnym rogu ( przy zegarze).

Próbowałem usunąć to poprzez spyhunty niestety nic nie wykrywają.

Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jak wyżej, musisz brać pod uwagę peaki które chcąc, nie chcąc w tej karcie zdarzają się dosyć. Wtedy będzie Ci wyłączać komputer. 
    • Kupiłem tego shota z lidla,ale to niedobre.
    • Ja może nie uzależniam, ale fajnie by było. Chciałbym, żeby konsola była też centrum multimediów, więc będzie brakowało HBO.  
    • Tak trochę na marginesie polowania na karty - czyli dostępności i samej technologii, naszła mnie pewna, jak się zastanowić chwilę, dość oczywista refleksja... Dla mnie zaszła trwała zmiana w postrzeganiu pewnych marek na rynku i pewnie Wy macie podobnie. O co chodzi? Większość z nas tutaj to pasjonaci i "wariaci" na punkcie nowych technologii. Jeśli rozejrzycie się dookoła, pewnie sporo z Waszych znajomych czy rodziny wie o tym i czasem (lub nawet często) podpytuje i szuka rady jaki sprzęt wybrać i gdzie najlepiej go kupić...nie tak? Pełnimy zatem ważną rolę takich tam lokalnych "early adopters" i "liderów opinii" w kręgu swoich znajomych i rodziny Co zatem ja im powiem po moich (i w sumie naszych) doświadczeniach? Powiem im, że nie mam już za grosz zaufania do X-Kom i nie polecam tam nic kupować, bo wiele wskazuje na to, że nawet mogą nie mieć tego, co sprzedają. Nie wspomnę i nie zaproponuję Komputronika, który anulował moje zamówienie i kłamie w sprawie prawdziwych powodów takiego działania, w międzyczasie windując ekstremalnie ceny. Powiem, że Media Expert postrzegałem wcześniej, jak tak takie "bieda" euro rtv - ale jeśli w ogóle coś się da upolować - to właśnie tam i nawet jeśli ceny rosną, to nie są całkowicie oderwane od rzeczywistości....a przyjęte zamówienie jest na czas, a komunikacja w tym procesie jest znakomita. Odkryłem kilka mniejszych sklepów, które działają etycznie i liczą się z klientem np. foxkomputer.pl - który będę miał w notatniku na przyszłość... Jestem również pewien, że Morele i Proline nie zobaczą NIGDY ode mnie nawet złamanego grosza. Nie odkrywam Ameryki - wiem, ale mimo wszystko obraz po pierwszej bitwie jest inny niż ten, jaki miałem miesiąc temu. Ciekawi mnie tylko, czy głupcy z x-kom i Kmputronika (dla mnie oba to OGROMNE rozczarowania) - zdają sobie sprawę jak wielką krzywdę sobie robią - grabiąc sobie tak okrutnie nawet w tak relatywnie niewielkiej (ale ze sporym zasięgiem) społeczności, jak ludzie na tym forum? Głupi i chytry traci dwa razy.....a może nawet cztery...
    • Tylko po co kolejna papierowa premiera 3070 ?.PR Nvidi leci  na psyk,  powinni jakoś zaznaczyć że jest to  zapowiedź kart które ukażą się w przyszłym roku. X-kom nie wydał ani jednej karty asusa non tuf -  bo ona prawdopodobnie nie istnieje ?.        
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...