Skocz do zawartości
drabek

iPhone 8 - zmiana procentu baterii po restarcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Mam pewien może nie tyle co problem ale zaskoczenie. Wczoraj ładowałem iPhone 8 do 96% i odłączyłem go od ładowania. Ukazała mi się aktualizacja do iOS 12.4 więc zaktualizowałem.

Po restarcie moim oczom ukazuje się 100% naładowania baterii, a niżeli 96% jak było po odłączeniu od ładowania.

Z telefon wszystko jak najbardziej w porządku, użytkuje go od miesiąca, kondycja baterii wynosi 100%, wszystko działa jak należy.

Zdziwiłem się nieco bo nie pamiętam czy miałem kiedyś coś takiego.

Fakt faktem zleciały te procenty szybciej niż pełne naładowanie do 100%. Tak jakby bateria się sama zaktualizowała po restarcie telefonu którego nie robiłem z 2 tygodnie. Po paru minutach wyłączyłem i włączyłem telefon i nie zmieniło już wartości procentowej baterii (pokazuje tą samą wartość także może faktycznie się zaktualizowała).

Słyszałem, że zalecają raz na tydzień wyłączyć i włączyć telefon żeby bateria się dostosowała. O telefon dbam jak o kobietę. :D

Czy to normalne? Przez noc ubyło mi może z 1-2-3% więc jest wszystko ok. Tylko zdziwił mnie ten skok z 96% na 100%, choć po restarcie pokazuje cały czas tą samą wartość przed zrestartowaniem już po tych 100% co same wskoczyły. Dodam tylko, że nie zawsze ładuje baterię do 100%.

 

Może czas na format? Nie robiłem go od nowości.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez drabek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może bateria po aktualizacji się „układała”. Co do restartów - nie pamiętam, kiedy ostatnio restartowałam swojego iPhone’a i pierwsze słyszę, żeby trzeba było to robić raz ma tydzień (bo tak generalnie to nie ma takiej potrzeby) :hmm:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...