Skocz do zawartości
SoonTM

Info od X-kom o dostępności 3900x

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzejmie informuje, że w przypadku podanego procesora występuje bardzo duże problemy z dostępnością globalną produktu. Przewidziana dostępności jest na 31.07.2019.Termin ten może ulec zmianie. Produkty, które otrzymamy z tej dostawy zostaną przypisane w sposób chronologiczny do istniejących zamówień. Związku z tym nie jestem wstanie zagwarantować że produkt z tej dostawy przypisze się do zamówienia. Następną dostawę mamy przewidziana na początek Września 2019r.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden sklep chyba nie podaje miejsca w kolejce.

Szkoda, to pozostaje tylko orientacyjne weryfikowanie: informacja od ludzi z forum, kiedy ktoś zamówił i czy już dostał. Moje z 2019-07-07 z godziny 21 cały czas czeka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze SoonTM, masz w nazwie niechlubne hasło AMD, a jak to powiedział pewien madry: "według wiary waszej się wam stanie".

Dlatego poczekasz tm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje z 15:11 było do odbioru 13. lipca

Ktoś z późniejszej godziny odebrał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.07 17:30 czeka...

Dostałem tylko info z x-kom, że najbliższa dostawa 3 września :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7.07 17:30 czeka...

Dostałem tylko info z x-kom, że najbliższa dostawa 3 września :/

Czyli odbiór minimum 2 miesiące po zamówieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet info nie dostałem... zadzwonili kiedyś tam że się spóźni... zamówiłem i zapłaciłem w dzień premiery... 3 miesiące bez kompa... :E

Płyta już leży i czeka (na drugi dzień po zamówieniu była do odbioru)... ciekawe czy sprawna...

Edytowane przez tujek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie przeczycie, że będzie problem z dostępnością 3900x.

Dlatego płytę oddzielnie opłaciłem.

 

Tutaj należy się porządny karny kutas dla sklepu na X za przyjmowanie zamówień na towar, którego nie wiedzą czy i kiedy będą mieć.

I w efekcie posiadam 3700x kupionego u konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie przeczycie, że będzie problem z dostępnością 3900x.

Dlatego płytę oddzielnie opłaciłem.

 

Tutaj należy się porządny karny kutas dla sklepu na X za przyjmowanie zamówień na towar, którego nie wiedzą czy i kiedy będą mieć.

I w efekcie posiadam 3700x kupionego u konkurencji.

Ja zamawiając nie zapłaciłem im ani grosza. Wybrałem płatność przy odbiorze. Zamówiłem w dniu premiery, wtedy pewnie żaden sklep się nie spodziewał problemów z dostępnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zmian. X-kom ma dostawy 3 września ale też ciężko przewidzieć ile tego dostaną. Oby więcej niż w dostawie na koniec lipca, gdzie wystarczyło im tylko dla zamówień z dnia premiery od godziny ok 15:13 do maks 17:30 (sugerując się danymi z tego wątku). Parę sklepów sugeruje dostępność w połowie miesiąca ale nic pewnego. Równie dobrze mogą wprowadzać w błąd aby podebrać niecierpliwych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie europy też są spore kolejki oczekujących i procki tam najpierw trafiają. Jak ktoś chciał w miarę szybko to najlepiej było zamawiać w zachodnich sklepach bo procki trafiają głównie najpierw do zagranicznych hurtowni i dopiero są rozsyłane po sklepach, a polska jest na samym końcu więc nawet duże polskie sklepy potrafią dostawać po kilka-kilkanaście sztuk :E.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzujcie. Specjalnie odświeżyłem sobie intelowski wątek. Zaraz po premierze 9900k też był jak jednorożec za cenę wziętą z 4 liter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzujcie. Specjalnie odświeżyłem sobie intelowski wątek. Zaraz po premierze 9900k też był jak jednorożec za cenę wziętą z 4 liter.

 

Taaa chyba 3500-4000zl za 9900K jakoś wychodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3900X dostępny jest w Proline. Dziś do mnie dzwonili, żeby potwierdzić, czy na pewno kupuję. Wysłać mają jeszcze dziś.

 

Dodam, że zamówienie złożyłem kilka dni temu, przy zerowym stanie towaru. Miesiąc temu zamawiałem w Xkomie, Sferisie i RtvEuroAgd, ale do dzisiaj żaden z tych sklepów zamówienia nie zrealizował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, ale za 2500! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, ale za 2500! :E

Ja zamawiałem parę dni temu za 2299 i za tyle zrealizowali. Dziś rano był za 2349, a teraz to już w ogóle odlecieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3900X dostępny jest w Proline. Dziś do mnie dzwonili, żeby potwierdzić, czy na pewno kupuję. Wysłać mają jeszcze dziś.

 

Dodam, że zamówienie złożyłem kilka dni temu, przy zerowym stanie towaru. Miesiąc temu zamawiałem w Xkomie, Sferisie i RtvEuroAgd, ale do dzisiaj żaden z tych sklepów zamówienia nie zrealizował...

tylko w jakiej cenie mają :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie w x-kom z 7.07 17:30 chwilę temu zmieniło status

"Twoje zamówienie jest kompletne i zostało już przekazane do realizacji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli procki trafiły dziś do kilku sklepów...

 

W Morelach są dwie sztuki za jedyne 2759. :cool:

Edytowane przez b00n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...