Skocz do zawartości
C#17

Zmienił mi się tryb wyświetlania strony na xml

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zmieniłem sobie przez przypadek na dole tą opcje wyświetlania z ip.board prawdopodobnie na ip.board xml i teraz jak wchodzę w jakiś temat to mam tylko i wyłącznie ciąg jakiegoś długiego kodu xml... i taki błąd "This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below." wtf? konsoli do zmiany tej opcji już nie ma, po zalogowaniu mogę wejść tylko i wyłącznie na stronę główną strony, jak wejdę w tematy czy profil to wyskakuje mi już kod xml. Jak to zmienić? dawno się tak nie wkur%iłem XD, na telefonie mam to samo. Ale teraz jakimś cudem kliknąłem na wersje mobilną korzystając z przeglądarki chrome i wpuściło mnie żeby napisać ten temat, bo tak to też bym tego nie zrobił.

 

Jak się wyloguje z forum to wszystko śmiga, jak zaloguje się znowu to dalej to samo... makabra -.-

Edytowane przez powerxenergy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi się to kiedyś przytrafiło, ale nie do końca pamiętam jak to przestawiłem by było ok. W każdym bądź razie się da :E Wiem ze się długo męczyłem nawet chyba pisałem PW do moderatora ale nie potrafił pomóc. Metodą kombinacji jakimś cudem byłem w stanie wejść w to okienko i przestawić na prawidłowe ustawienie.

 

58801687c6c5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dokładnie w tym okienku mi się to przestawiło, które dodałeś... tylko że ja nic nie mogę zrobić na tej stornie bo tam jest tylko i wyłącznie kod, ciąg znaków... czy jak zwał tak zwal... ;/ działa mi forum tylko i wyłącznie na „wersji mobilnej” jak kliknę na „wersja klasyczna” to znowu pojawia mi się ciąg znaków jakichś kodów w xml ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zrobiłeś to niedawno, to spróbuj się cofnąć w historii przeglądania. Jak trafisz na właściwe wyświetlanie, to zmień na cokolwiek innego byle nie XML, a potem zmień na preferowany wygląd.

 

Jak nie ma już historii, to może czyszczenie ciastek coś pomoże :hmm:

Edytowane przez Bono[UG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dokładnie w tym okienku mi się to przestawiło, które dodałeś... tylko że ja nic nie mogę zrobić na tej stornie bo tam jest tylko i wyłącznie kod, ciąg znaków... czy jak zwał tak zwal... ;/ działa mi forum tylko i wyłącznie na „wersji mobilnej” jak kliknę na „wersja klasyczna” to znowu pojawia mi się ciąg znaków jakichś kodów w xml ;/

Mi tez wyświetlał się tylko ciąg znaków, nie wiem co zrobiłem, ale w końcu wyświetliło mi się to okienko. Szczerze to już byłem pewien ze będę musiał zakładać nowe konto, bo dane zapisane są właśnie w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='29 Lipiec 2019 - 14:36' timestamp='1564407381' post='15580452']

Jeżeli zrobiłeś to niedawno, to spróbuj się cofnąć w historii przeglądania. Jak trafisz na właściwe wyświetlanie, to zmień na cokolwiek innego byle nie XML, a potem zmień na preferowany wygląd.

 

 

 

Jak nie ma już historii, to może czyszczenie ciastek coś pomoże :hmm:

 

Zrobiłem to w pracy wiec już nie przywrócę, poza tym od razu wyczyściłem ciasteczka i historie a i tak nic nie pomogło ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wejść na główną forum: http://forum.pclab.pl/

Z tego co widzę tam nie ma tej skórki XML. Jak się dobrze wczyta, to wtedy zmień na docelową, chyba że to podstawowa, wtedy tak jak pisałem wyżej trzeba na dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='29 Lipiec 2019 - 17:31' timestamp='1564417892' post='15580670']

Spróbuj wejść na główną forum: http://forum.pclab.pl/

Z tego co widzę tam nie ma tej skórki XML. Jak się dobrze wczyta, to wtedy zmień na docelową, chyba że to podstawowa, wtedy tak jak pisałem wyżej trzeba na dwa razy.

 

 

O Boże, pierdzieliłem się z tym przez 5 godzin w robocie, a Twój sposób od buta zadziałał!

Dziękuję Ci dobry człowieku :thumbup:

wszystko wróciło do normalności :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na to przypadkiem jak chciałem zobaczyć jak to u ciebie wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...