Skocz do zawartości
raul_ole

FIFA 20

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Juve nie ma, czy z innymi klubami też takie jaja są? Dla mnie to praranoja i aż odechciewa się kupić 20. :(

 

Jeśli nie śledzisz wiadomości od EA to tak jest , nie ma Juve bo PES kupiło ich licencję , reszta klubów bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak ominąć blokadę sponsorów na strojach bez zmiany języka w grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągłem demo i działa idealnie, także raczej zakupie full.

Jest 2 vs 2 w F20, czy wyrzucili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies dobre ustawienia w trybie kariery dla SI i dla gracza?

 

https://forums.operationsports.com/forums/ea-sports-fifa-sliders/958687-fifa-20-os-community-sliders.html

 

A co do trybu kariery to czekam aż go naprawią, normalnie wstyd EA. Więcej tutaj:

 

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się gra sezony online. Nawet na asystach, całkiem przyjemnie. Choć tempo mogło by być na slow co da się ustawić w friendlies online ze znajomym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ma ktoś sposób jak pożegnać problemy z płynnością na PC przy karcie od AMD? Robię to co w necie pokazują i podziała dzień, może dwa i wraca do lagów w menu i cutscenkach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak FIFA 20 wypada w porównaniu do 19 ? Która część lepsza do grania w trybie kariera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grajacych kariere offline, czy nadal jest tak ze w wiekszosci meczy ma sie wieksze posiadanie pilkie i duzo wiecej strzalow a przeciwnik robi 1 akcje i wygrywa mecz? albo jak przychodzi koniec sezonu zostaje 4-5 kolejek do konca to gra wskakuje jakby na wyzszy poziom trudnosci obojetnie z kim gramy? i czy komp glownie przeprowadza akcje skrzydlem i schodzi do srodka pola karnego i z tego wpada z 70% bramek?? wiadomo jest demo , ale niektore rzeczy takie jak powyzsze wychodza dopiero w pelnej wersji , i jak tam po aktualizacjach ? lepsza od 19stki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezony do pelni szczescia potrzebuja kilku zmian o ktore prosi sie od kilku lat.

Najwazniejsze, po wybraniu druzyny, laczysz sie z kolesiem i nie wrzuca cie do meczu tylko mozesz sobie zmienic stroj, widzisz jakosc polaczenia przeciwnika i swoja i jak wszystko jest ok to dopiero "akceptujesz" i rozpoczynasz mecz, a nie trafi ci sie koles co laguje albo dobierze bardzo podobne stroje dla obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do grajacych kariere offline, czy nadal jest tak ze w wiekszosci meczy ma sie wieksze posiadanie pilkie i duzo wiecej strzalow a przeciwnik robi 1 akcje i wygrywa mecz? albo jak przychodzi koniec sezonu zostaje 4-5 kolejek do konca to gra wskakuje jakby na wyzszy poziom trudnosci obojetnie z kim gramy? i czy komp glownie przeprowadza akcje skrzydlem i schodzi do srodka pola karnego i z tego wpada z 70% bramek?? wiadomo jest demo , ale niektore rzeczy takie jak powyzsze wychodza dopiero w pelnej wersji , i jak tam po aktualizacjach ? lepsza od 19stki ?

To jest właśnie pierxxxxxxxxxta fifa Komp oszukuje jak leci przeciwieństwie do PES

Edytowane przez RyszardGTS
wulg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Fifę i coś mi nie podchodzi... Same tryby gry spoko, ale gra już tak nie jest fajnie... Po paru meczach wydaje mi się, że wszystko bazuje na klepce 2 na 1 i prostopadłych zagraniach :/

 

w Ultimate Team w pierwszych 3 meczach straciłem 25 bramek i grałem z graczami co mieli samych dobrych graczy (Lucas Moura, Pukki, Sane, Ter Stegen itd..) przy moich graczach (brązowi, srebrni) nic nie mogłem zrobić :/

 

W sezonach nie wyszukiwało mi graczy (próbowałem 3 razy)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się co ile dni EA aktualizuje składy w FIFA 20? Np. Ibra w Milanie już jest. Bodajże w ostatni weekend był update składów. Jest jakaś reguła, że składy aktualizują co tydzień np?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma sensu, bo okienka nie ma przez 2-3 miesiące nigdzie, chyba było tak, że update robili zawsze jakoś w październiku i potem styczeń i potem kolejny update to kolejna Fifa ; )

 

A Fifa 20 to nudne flaki, lekko poprawiona 19tka, ale wolna i masakryczna.

 

Widzę, że co niektórzy dopiero handikap / momentum odkrywają ;; )

 

Ktoś gra na i5 7400/1050TI/8GB? :D

W ogóle na youtube nie widzę testów, a dziwne, bo to dość popularny setup na x lat do tyłu.

Jest jakaś szansa na płynną grę, czy lipton?

Ja grałem na Ryzen 3 1300X + 1050Ti + 8GB RAM + SSD, było superpłynnie.

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dawno już fify nie kupowałem, skusiłem się teraz na 20 głównie ze względu na volte i muszę przyznać że gra mi się mega podoba, pełna swoboda, można strzelać gole na różne sposoby, do tego rożne przypadkowe zagrania, odbicia prawie jak za czasów PES 6, poza tym gra jest kompletna, ma wszystko czego można oczekiwać po grze piłkarskiej a w wakacje prawdopodobnie dostanie jeszcze darmowy dodatek z euro 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można już ściągnąć dema na PC? Jak wchodzę w Origin w Fifa 20 demo to przechodzi do strony pełnej wersji i nigdzie nie ma "wypróbuj" czy jakoś tak, tylko "kup grę", "kup jako prezent" i "dodaj do listy życzeń".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego pada polecacie kupić? To będzie mój pierwszy pad do tej pory tylko klawiatura, ale wyżej niż G2 w FUT Champions nie wejdę chyba na niej.. Może pad od xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad xbox 360/one. najsolidniejsze, najtrwalsze i kompatybilne z kazda gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singlu gra mi chodzi miodzio bez lagów płynność perfekcyjna, natomiast już w meczach online są lagi, brak płynności, jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina zje... gry :) każdy tak ma na delay masakryczny.

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie info:

musowo trza włączyć podania "jak najwcześniej", czyli po staremu,

bo teraz nie idzie zaplanować akcji (mam nawyk, że podaję i zanim poda to już wiem co zrobię następnym).

 

Do tego troszku suwaczki.

 

Może się da w to to grać.

 

EDIT: Ale skryptowanie jest masakryczne, myślałem, że tylko na YT na filmikach takie akcje są, a faktycznie - żenujące na chama pchanie np. na gola przeciwko mnie heh

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i się rozczarowałem, dlaczego sterowanie jest tak jakby piłkarz ważył 200kg, strasznie wolne z takim lagiem, aż grać się nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko-chcialem sobie sprawdzić demo Fify 20 mam karte Radeon R9 280 i jak włączam demo niby się włącza,ale w menu gry od razu się wyłącza, nawet nie jestem w stanie włączyć meczu .. miał ktoś taki problem w jakiejkolwiek Fifie z kartą od Radeona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedy w 20tce była ostatnia aktualizacja składów? Boruc jest w Legii? James w Evertonie? Jak to wygląda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...